Tribul H@iT@ vs TSW

  • Autor subiect DeletedUser9249
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca iesi pe forum cu el....ce voiai?
hai serios: pe cine atacati in momentul asta? satul bonus de langa dusman? vezi ca satele bonus musca!
 

DeletedUser

Raboi rece,glaciar,inghetat.
Cred ca celor din TSW nici nu le pasa,dar hai sa nu il contrazicem pe marele Imparat.Daca el zice ca e razboi asa e :))
 

DeletedUser5596

am auzit ca razboiul ii cat se poate de serios si sangeros sau pierdut k de trupe si mii de nobili:D
 

DeletedUser

Side 1: H@IT@

Side 2: TSW

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Scorul e foarte strans!
 

DeletedUser9249

Voi ati facut alianta oamenilor nobii !!! Nu a inceput nici un razboi nobb....dar va incepe peste ceva timp...
 

DeletedUser

Este intr-adevar... s-a blocat twstatsu' de doua ori pana a incarcat numarul de victime... :D
 

DeletedUser

=)) Hai ca ne distram... vrem rapoarte de pe insangeratul camp de lupta! Se poate?
 

DeletedUser

Mersi de coompliment... "Nob" nu m-a facut nimeni pana acum, ce inseamna?
 

DeletedUser

Si sunt mandru :))
Paladinul meu a facut hernie deja :( ca il trimiteam la razboi
Oficial declar razboi serverului :))
 

DeletedUser184

doamnelor, domnilor,domnisoarelor, domnisorilor dat fiind faptul ca lumea6 are abea un scurt inceput consider acest topic putin cam inutil si lipsit de esenta si fapte concrete - aici ar aparea in acest stadiu al jocului doar vorbe aruncate in vant si niste puncte fluturate de al geam.
un alt motiv ce ma face sa inchid acest topic este acela ca initiatorul - persoana ce ar trebui sa aibe verticalitate in postare - a primit ban pentru limbaj inadecvat.

drept urmare cele mentionate fiind spuse

topic closed
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus