Tribul IMMO Cauta playeri cu experienta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

Am intemeiat IMMO pe lumea 5 si pe lumea 10.. Imi asum, impreuna cu camarazii de acolo, succesurile si esecurile tribului..
Pe lumea 9 si pe lumea 15, Lord Samo a primit acordul meu sa intemeieze un trib cu acelasi nume, dar nu a avut prea multi membri din vechea garda IMMO acolo.. Noi, cei care am jucat pe lumea 5 si lumea 10, nu ne asumam raspunderea in niciun fel fata de reusitele sau de nereusitele IMMO l9 sau lumea 15..
La fel, nu ne asumam sub nicio forma, raspunderea vizavi de ce se va intampla cu IMMO asta, de pe lumea 23, nici in cazul in care, cel care doreste sa faca IMMO aici a avut acordul vreunuia dintre vechii intemeietori..
Iar in fata plagiatorilor, nu avem cum sa ne impunem - erau lumi unde IMMO era plagiat de catre 10-20 de tampiti sub diverse forme gen IMMO/IMMO./1MMO/IMO etc.

Un lucru e cert: adevartul IMMO nu o sa participe pe o lume cu o fauna atat de bogata :)
 

DeletedUser

claudiniho tu nu ai nici macar un sfert din valoarea lui florinel,spun asta pentru ca il cunosc am fost adversari desi nu ne-am confruntat direct si joaca bine baiatu :)

adrain lasa:
Eu am iesit din LCN deoarece mi s-au oferit sate luate fara lupte,mai precis intemaietorul cerea sitter golea satul si eu trebuia doar sa bag nobili.AM refuzat si am facut razboi(stiu is noob rau) dar eu vreau sa ma distrez pe triburile si pt mine nu e o distractie sa imi bat joc de munca altora.
2.Cand eram atacat mi sa propus sa intru inapoi la ei,insa am refuzat deoarece eu mor cu onaore pe triburi decat sa traiesc fara ia.... si am murit,
3.Noi 3 oameni am facut fata a 6 triburimstatistaca ne era pozitiva insa satele mele nu prea mai aveau trupe,eram atacat cand eram al scoala si nu outeam fenta,asa am dat delete dar m-am asigurat ca preiteni mei sa imi cucereasca satele.

Vezi tu pentru asta sunt eu numit noob de cluadiu!
 

DeletedUser38231

Noi nu copiem . noi suntem primi care am jucat nu numele acestui trib

Puteti trece din prima zi tribul TBKM la dusmani..ne bagam in nord-vest maine la ora 20...

ne vedem acolo , asta daca nu va e frica sa va bagati in nord -vest unde se vor disputa cele mai frumoase razboaie...

Noi sutem in acest moment sub 7 membrii , deci teoretic suntem o tinta usoara pentru "tribul IMMO cel original".. :))

(ma oftic cand plagiaza altii alte triburi , va dati seama cum as face daca ar infiinta cineva TBKM-ul fara stirea mea:)) )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32877

Am intemeiat IMMO pe lumea 5 si pe lumea 10.. Imi asum, impreuna cu camarazii de acolo, succesurile si esecurile tribului..
Pe lumea 9 si pe lumea 15, Lord Samo a primit acordul meu sa intemeieze un trib cu acelasi nume, dar nu a avut prea multi membri din vechea garda IMMO acolo.. Noi, cei care am jucat pe lumea 5 si lumea 10, nu ne asumam raspunderea in niciun fel fata de reusitele sau de nereusitele IMMO l9 sau lumea 15..
La fel, nu ne asumam sub nicio forma, raspunderea vizavi de ce se va intampla cu IMMO asta, de pe lumea 23, nici in cazul in care, cel care doreste sa faca IMMO aici a avut acordul vreunuia dintre vechii intemeietori..
Iar in fata plagiatorilor, nu avem cum sa ne impunem - erau lumi unde IMMO era plagiat de catre 10-20 de tampiti sub diverse forme gen IMMO/IMMO./1MMO/IMO etc.

Un lucru e cert: adevartul IMMO nu o sa participe pe o lume cu o fauna atat de bogata :)

in concluzie IMMO asta e fake
 

DeletedUser8835

claudiniho tu nu ai nici macar un sfert din valoarea lui florinel,spun asta pentru ca il cunosc am fost adversari desi nu ne-am confruntat direct si joaca bine baiatu :)

iar tu ai tot jucat cu mine...pff:))

valoarea ti-o las tie, lui florinel si lui guta...amin!

Vezi tu pentru asta sunt eu numit noob de cluadiu!

mai cauta cuvantul "noob" inca o data prin mesajele mele; eu am zis ca te lauzi prea mult pentru nimic...cah
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu ma pot lauda,ca am demintate in in jocul meu,nu mint pentru niste sate virtuale... din pacate putini sunt ca mine.
claudio tu ce ai aratat pe harta?
cuvantul "valoare" nu e numai in limbajul manelistilor, pacat ca tu nu faci deosebirea intre manelisti si oameni normali insa la batut din clanta esti bun.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus