Tribul Low

DeletedUser

Tot vad ca se vorbeste de fostul ec sau de just sau alte triburi , fara sa fiu lipsit de respect fata de ceilalti , observ ca nimeni nu baga de seama ca tribul Lord Of War (Low) este practic cel mai vechi trib de pe clasica si nu doar ca nume ci si ca membrii.
 

DeletedUser

asa si? ce doresti? nu conteaza cat de vechi este conteaza ce a realizat:)
 

DeletedUser

un trib rezista exact cat vrei u:) si la 116 pct la margine poate fi acel trib!.. deci...
 

DeletedUser10256

hehe ce a fost LoW... ce trib... pacat ca pe vremea lor nu prea au avut sustinere in zona lor...:D

Le urez multa bafta in continuare!:p
 

stou

member
Scor reacție
0
Da Low candva am avut famile cu ei :))
Din pacate au fost carne de tun important este ca au ramas acolo prietenii !!
Cu putin noroc vor putea deveni un trib important :)!!
Spor la treaba Low !!!
 

DeletedUser

multumim stou , usor usor ne revenim ca am revenit multi din cei veci din nou la joc si o sa punem tribul din nou pe picioare ca lumea.
 

DeletedUser

sustinerea nostra va fi neconditionata !!! ei stiu de ce !!!
 

DeletedUser10929

Un trib cu traditie...am ascultat multe istorisiri despre LOW cand incepusem si eu jocul...toata stima pentru ei!

Oricand, vorbind in numele meu personal, voi ajuta cu placere la orice e nevoie.

Cu stima!
 

DeletedUser

Luptatorii din LoW au respectul Lupilor pentru curajul si corectitudinea demonstrate in lupta precum si pentru constanta de care au dat si dau dovada in diplomatie.
Nu vom uita niciodata ca am fost o familie si ii asiguram pe aceasta cale de sprijinul nostru neconditionat.
Felicitari si succes pe mai departe.
 

DeletedUser

cred ca e bine sa anunt faptul ca de azi a revenit si geppeto la joc si a ramas doar seredinpity sa revina . atentie dusmani ca revenim in forta :))
 

DeletedUser

incet, incet dar sigur ne vom ridica si vom redeveni ce-am fost
 
Sus