Tribul NeBuNu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mult succes in continuare!orsicum cei de pe l3 erati sustinuti de catre tlb! si au mai fost unele motive!niiena si valiusha sigur stiu despre ce e vorba! e adevarat ca lr era un mamut cu multi noobi prin el, asta nu o sa o neg niciodata dar avea si jucatori de calitate!
ca sa fiu si putin ontopic e mai usor sa organizezi un trib mic decat unul mare!un trib mare poate fi o iluzie nimic mai mult! si , in general, pe lumea asta s-a demonstrat aceasta teorie!Daca nu aici unde exista limita in trib atunci unde?
numai bine!:D
 

DeletedUser23679

deci nu este o surpriza faptul ca voi suteti deasupra celor din YAKUZA.

Razboiul asta de abia a inceput si ei deja sunt "deasupra"?:)
Jumate din tribul nebunu sunt refugiati din fostul trib CD...Am dat pe ei 5 jucatori si au fugit toti de mura in nebunu...de parca acolo o sa scape.
 

DeletedUser23679

StyLeTehNo în data de 06.04. la ora 00:46
sincer ni-ati distrus tribul totzi au fugit in tribul nebuni ;))
BV24BBO în data de 06.04. la ora 00:45
v-ati speriat k v-am atacat? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa vedem ce viteaza are lumea 13 si daca e totul Ok voi incepe acolo vreau sa o iau de la capat aici in lumea 8 am venit cam TARZIU si toti au un oarecum avans de aceea voi incepe si pe 13 dar repet depinde de viteza care o baga adminii, daca iar ne omoara cu viteza dinaia de melc atunci mai joc pe 8 :)
 

DeletedUser23895

mai uita-te la cifre inainte sa vorbesti prietene :)
Side 1:
Tribes:
Players: BV24BBO ZaPimp82 raW1986 AkaPraf LordMukalet

Side 2:
Tribes: Nebunu
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 288
Tabăra 2: 1,036
Diferență: 748

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 20
Diferență: 51

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,793,998
Tabăra 2: 6,606,930
Diferență: 3,812,932

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 732,793
Tabăra 2: 211,215
Diferență: 521,578

image.php
 

DeletedUser

Daca postezi o statistica, fa una corecta....tribul nebunu nu s-a limitat doar la cei 5 jucatori, ma refer la cuceriri.
Daca vrei o statistica corecta faceti una parte in parte. (adica tot tribu nebunu cu cei 5 jucatori si vedem dupa cum arata statistica.) :D:D
 

DeletedUser23679

Side 1:
Tribes: Nebunu

Side 2:
Tribes: YAKUZA

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 115
Diferență: 45

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23895

nu va place statistica?

lasa k o mai actualizez saptamana viitoare si o sa vezi ca e suficient sa postez celula CIUMA vs NEBUNU :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23679

Sa vedem ce viteaza are lumea 13 si daca e totul Ok voi incepe acolo vreau sa o iau de la capat aici in lumea 8 am venit cam TARZIU si toti au un oarecum avans de aceea voi incepe si pe 13 dar repet depinde de viteza care o baga adminii, daca iar ne omoara cu viteza dinaia de melc atunci mai joc pe 8 :)

Nu stiu ce sa zic... :)))
 

DeletedUser4195

mult succes in continuare!orsicum cei de pe l3 erati sustinuti de catre tlb! si au mai fost unele motive!niiena si valiusha sigur stiu despre ce e vorba! e adevarat ca lr era un mamut cu multi noobi prin el, asta nu o sa o neg niciodata dar avea si jucatori de calitate!
ca sa fiu si putin ontopic e mai usor sa organizezi un trib mic decat unul mare!un trib mare poate fi o iluzie nimic mai mult! si , in general, pe lumea asta s-a demonstrat aceasta teorie!Daca nu aici unde exista limita in trib atunci unde?
numai bine!:D

se pare ca ai jucat in zona de ii cunosti pe vali si pe anca,daca ai jucat in lr ma bucur ca ne intilnim iar ca adversari,,am fost la un pas sa va destram pina la pna ,care o fost o greseala politica si am spuso dar nu mo ascultat nimeni

eu sunt ala de o luat sat pe bonus de la lereti cu 200k in el numai sa le demonstrez ca nici un sat nui sigur in preajma mea ,,ajunsesera saracii sa tipe prin circulare dupa sprijin daca spionam un sat cu cite 50 k in el din fiecare ,a fost distractiv,,,am curatat un sat si am trimis nobilii dupa doua zile,si ghiciti ce mio zis fostul propietar :p:p
ca nu o crezut ca am curaj , asa, scuze pt divagatie insa sunt nostalgic am iubit tribuletul ala care speriasera un mamut cu 800 de membrii ,insa te inseli cind zici cai sprijinea tlb , as putea sa iti zic in mare cam toate defensivele de le aveau in sate de unde veneau
mai am un amendament la ce ai spus tu ,e clar cai mai usor sa organizezi un trib micut ,stiu asta pt ca am jucat in doua din ele primul o fost exit ,care atunci cind avea toti playeri activi facea fata cu suces la 3 triburi care erau rank 1 ,3 ,si 4,,insa pe parcurs incepi sa pierzi membri care se lasa si daca ai pierdut 2 playeri la o granitza esti mincat , trebe sa ii inlocuiesti ,sa dai conturile, sa faci ceva . dar daca 3 sferturi din membri tai se lasa ce poti face???asta e avantajul unui trib cu multi membrii ,poti gasi o solutie , nui tot timpul una stralucita dar macar ai una
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23679

Nu mai zice nimeni din nebunu nimic? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

au fost spioni fara numar(cand ai spioni in top10 e clar) si ykz era aliat cu skd a dus la fuziunii nebunu cu spirit... razboiul a fost o porcarie sincer... sa fii de 3x (de 3x ar fi prea putin spus daca ii unesti cu skd) mai mare si sa mai folosesti si spioni niste noobi.+tradatori fara numar
ce pot sa zic ykz nume de copii cu jucatori pe masura
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Yakuza a castigat razboiul pe urma spionilor , stiau mereu cand vom ataca si ce sate vom ataca , asa ca nu cred ca ati invins voi nebunu , ci spionii din tribul nebunu . Si multi jucatori din nebunu s`au lasat de l8 , pentru l13 . :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)

Sa nu vorbim de atacurile voastre , am avut de la anumiti jucatori cel putin 100 de atacuri (curatare) si in spate veneau nobili , cu ce crezi ca veneau nobili ? 200 de spioni si nobilu ... :( Daca nu va aliati cu skd impotriva noastra si nu aveati spioni la noi in trib , eu zic ca nu castigati in fata noastra :) . Curajosilor
 

DeletedUser

curajosule...tu nici pana acum nu ai inteles notiunea de "razboi"....ai impresia k razboi inseamna doar sa atacam k nebunii ...trupe multe si navala' peste ei...aaa??....k sa castigi un razboi tre' sa dispui de toate tehnicile...una din aceste tehnici este spionajul...
 

DeletedUser

:)

Si voi ati fost curajosi rau de tot . Eu am zis de ce ati castigat razboiul , nu ca ati avut cine stie ce tehnici de atac si de aparare , ci ca ati avut spioni .:) Intotdeauna a`ti stiut pe cine atacam si ce sate atacam . Nu am zis ca asta nu e o tehnica buna si folositoare intr`un razboi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am inteles ce ai vrut sa spui....dar nu inteleg de ce atata suparare pe tine??....nu trebuiau sa folosesca spioni ????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus