Tribul noi-adio!- stranutelu-adio!

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ooooff...Inseamna ca eu n-am sa mai am motive sa ma dau pe forum la Politica si Propaganda L5 !?
Multa bafta oriunde o luati de la capat!
Ramaneti impreuna! Aceia care raman impreuna constituie nucleul tribului NOI!
A fost o poveste frumoasa si poate o sa mai fie pe alte taramuri...

Regele a murit! Traiasca regele! ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am vrut sa scriu si eu ceva frumos si elegant da nohh, am citit alt post mai devreme si mi-a pierit entuziasmul, pana una alta spun doar atata.

Nu va lasati de vreo lume sa va apucati de alta, daca va lasati lasati-va de tot ala este adevaratul castig, fara citit forum ca sa vad ce mai zic dusmani si prieteni sau din an in paste sa ma bag in seama sa nu ma uite lumea. Castigati doar daca va luati ADIO pe bune de la joc, multi vor putini reusesc.
 

DeletedUser6843

Am vrut sa scriu si eu ceva frumos si elegant da nohh, am citit alt post mai devreme si mi-a pierit entuziasmul, pana una alta spun doar atata.

Nu va lasati de vreo lume sa va apucati de alta, daca va lasati lasati-va de tot ala este adevaratul castig, fara citit forum ca sa vad ce mai zic dusmani si prieteni sau din an in paste sa ma bag in seama sa nu ma uite lumea. Castigati doar daca va luati ADIO pe bune de la joc, multi vor putini reusesc.

Asa ca sa luati aminte ce a spus el.
A facut multe chestii in acest joc.
A fost si este cel mai bun lider si jucator de triburile.
O sa mai auziti de el.
Cine nu a auzit de el va rog sa va dati seama ca pe lumea5 ne-am jucat degeaba.
ALIAT este un talent tribar,numai daca tasteaza deja lume5 este la picioarele sale.
ALIAT nu zice,el face!
 

DeletedUser

Ramane de vazut daca vor fi 8000 de sate barbare..:)
Aici cred ca ai exagerat..
In NOI am crescut..o sa fie ciudat sa ma uit la topuri sa nu vad NOI in top5..sa nu vad NOI pe 1 la ODA..:(
Adio stranutelu..adio NOI..:((
 

DeletedUser6843

Ramane de vazut daca vor fi 8000 de sate barbare..:)
Aici cred ca ai exagerat..
In NOI am crescut..o sa fie ciudat sa ma uit la topuri sa nu vad NOI in top5..sa nu vad NOI pe 1 la ODA..:(
Adio stranutelu..adio NOI..:((


Brandul de trib mi-as dori sa ramana totusi,acum nu stiu ce sa spun.
Nu suntem un rband cum au facut altii pe alte lumi gen(ALIAT) dar sper sa ne incadram si NOI pe acolo
 

DeletedUser

NOI e doar aici pe L5..nu va mai exista nicaieri la fel..
NOI e unic..
 

DeletedUser3101

dane...pacat ....sincer imi pare rau....dar va admir tenacitatea...nu pot sa spun decat bravo voua....e un act ce denota multa hotarare si multa unitate intre voi...L5 va fi cu totul si cu totul altfel de acum...:(...
 

DeletedUser

da sigur va fi astfel...de exemplu mult mai plictisitoare...

ne vedem pe l11;)
 

DeletedUser

mai bine terminati cu ironiile si subtilitatile!
e un mic sfat :)
 

DeletedUser

Cum ziceti domnisoara moderator :)!

Dar tot vreau sa`mi dea cnv o cutie cu servetele si stranutelu sa`mi scrie ! :((
 

DeletedUser

respect pentru toate realizarile voastre. cata vreme am fost aliati nu am avut vreun moment serios in care sa ma plang de atitudinea voastra ca si trib sau de oamenii cu care am tinut legatura. crazy va saluta si va ureaza multa bafta in tot ceea ce veti vrea sa faceti, viata reala sau joc :)
 

DeletedUser

Eram la restaurant la davidcdd79 si cu un prieten al meu Mihai(ex-NOI) am facut consumatie si nu am avut cu ce plati :(.In consecinta el ne`a spus sa dam stergere cont.Am acceptat.


Maine o sa dam stergere cont si o sa formam 8.000 de sate de barbari:D.

Motiv:-Din cauza unor persoane "sus puse",o sa va prindeti voi

VA DORIM MULT SUCCES si speram sa ne mai auzim si cu alte ocazii.Nu o sa scriu texte pompoase.Ne-am razboit cu toata lumea si niciodata nu ne-am dat inapoi de la nimic :eek:.
Nu am plecat din lasitate(acum o sa spamati voi.)

Sincer imi vine sa plang :( s-a dus si munca la care am participat eu :(


Sper sa se bata YKZ cu NATO pe satele de barbari
Sper sa se bata cu WAROOM cu +SAS + pe satele de barbari



Succes de la mine pentru:
Brad1-Omul care m`a ajutat in REAL-LIFE si tin sa ii multumesc,oricum este MODEST.Apreciez.
VORAX -NOTA 10-NOTA 10-NOTA 10-NOTA 10--SUCCES PRIETENE
davidcdd79-Prieten nou de al meu,un adevarat OM
rainn21 -Mereu am considerat ca sunt certat cu el si el m-a considerat prieten.
setzel -Sper sa nu fi suparat pe mine niciodata

Plec sa ma imbat :(.Sunt super suparat.



peseu:Multumim tribului YKZ ca a bagat mereu sprijin la NATO.Sper sa va bata NATO din tot sufletul ca aveti armata de aparare si nu o sa aveti cu ce lua sate de barbari.Prea lasi pentru jocul asta YKZ.Prea lasi.

Sa termin gen stranutelu:
"daca as fi putut,va pacaleam pe toti"

pai te duci la restaurant ... bei ca un pork si pe urma nu ai ce plati :))? (glumeam)

Bft in RL
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus