Tribul noi-adio!- stranutelu-adio!

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oricum tribul NOI a facut fata triburilor NATO ,Waroom ,+SAS+ .
a invins tribul C.K. , ~TRS~ , si altele .. l-a facut pe imposibil sa dea inceput nou :))=))
Imi pare rau ca nu voi avea cu cine sa colaborez in razboiul cu NATO ..majoritatea dau stergere si se vor "pravali" peste noi ...
 

DeletedUser

bafta in RL....
asta e miscare tactica...sa faceti razboaie pentru satele de barbari :)))
 

DeletedUser

cea mai trista veste :( ..... motivul adevarat de ce nu-l spui? te-ai plictisit .. nu mai ai ce innobila intren :p

stiu hug :d

PS: Helloman ne paraseste si el?:(
 

DeletedUser

primul care sia dat seama de ce ne lasam ...bravo codite..felicitari..a gandit unicul tau neuron;)
 

DeletedUser

adevarul ca a intervenit si plictiseala pe L5.
ne puteti gasi pe toti sau aproape toti pe L11 unde e entuziasmul de inceput.
succes la innobilat sate parasite.
 

DeletedUser

Si eu va spun adio pe L5 ne vedem pe L11:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

YkzLcn-trib compus de membrii foarte parsiivi.Au dat sprijn contra noastra si nu au vrut sa ne acorde PNA 5 zile.
Waroom-Setzel si rainn21- jucatori fara onoare,nu au dorit sa ne dea pna 5 zile.Waroom=cel mai slab trib de pe l5 prefera numai sate MOCA.
+SAS+-cred ca la astia le-a fost frica ca or sa ia mai multe sate moca WAROOM :)).Qilindory om fara onoare si spisulet la fel.
NATO-CULMEA ne-au dat PNA pentru 5 zile.tot respectul.

Imi retrag cuvintele.
Setzel cu rain sunt 2 oameni care nu au onoare in acest joc.
Vor numai sate GRATIS.Era sa va respect ma!"ERA".

ALIAT-Iti doresc succes


Ultimile cuvinte ale lui stranutelu
Succes la toata lumea!
Mi`a facut placere.
ADIO.

Am dat stergere CONT ne vedem pe lumea69
 

DeletedUser

Ce e tristetea asta pe voi.....am scapat de timp pierdut degeaba:)))
 

DeletedUser

pacat 2 dintre cele mai bune triburi(M.T. si NOI) neau parasit..mai ramane doar un singur trib adevarat pe l5 si acela WANTED..
Warrom-->dupa ce gatati cu satele de barbari de la noi de cine va luati?!?
+SAS+-->sunteti daor niste lasi..va veni vreme cand veti fi atacati peste noapte de warrom
3-A cand erati singur impotriva M.T. si luati bataie nu scoateati capu..ati avut noroc la M.T. insa vin vremuri grele pentru voi si atunci va vedem valoarea!
IKZLCn parerea ca a lui stranuletu

UFO si R~W nu conosc insa un lucru e cert au valoare si pot face o figura frumoasa..
 

DeletedUser18538

pacat 2 dintre cele mai bune triburi(M.T. si NOI) neau parasit..mai ramane doar un singur trib adevarat pe l5 si acela WANTED..
Warrom-->dupa ce gatati cu satele de barbari de la noi de cine va luati?!?
+SAS+-->sunteti daor niste lasi..va veni vreme cand veti fi atacati peste noapte de warrom
3-A cand erati singur impotriva M.T. si luati bataie nu scoateati capu..ati avut noroc la M.T. insa vin vremuri grele pentru voi si atunci va vedem valoarea!
IKZLCn parerea ca a lui stranuletu

UFO si R~W nu conosc insa un lucru e cert au valoare si pot face o figura frumoasa..

Ce lasi sunt +SAS+ mah?Au razboie in toate partile si tu zici ca suntem lasii
 

DeletedUser

Cel mai mare castig in jocu`asta e..sa te lasi de el..dar sa te lasi intr`adevar..nu sa incepi pe alta lume..
Adion NOI cel mai frumos trib de pe L5!
 

DeletedUser

intr-o perioada de recesiune ... :D ce e gratis vine bine ... nu va mai plangeti rostu oricarui joc e sa termini pe locu unu ... cand zici ca nu vrei locu unu ai 2 motive

1. vrei sa iesi in evidenta prin modestie sau puii mei nu vrei sa fii luat in seama
2. esti constient ca esti slab .. si ca sa nu pici prost ca cedezi ... zici ca tu nu esti lacom si vrei locu unu

Gandurile pozitive, aduc realizari pozitive.

vrei sa fii invingator daca te gandesti ca poti vei reusi altfel vei ceda si vei zice ca nu vrei sa iei ceva gratis sau orice ajutor care te poate propulsa pe locuri superioare ... si nimeni de pe acest forum cand cineva se va lasa va zice lucruri rele ci numai laude... :p un inamic mai putin .

Ideea era clara a-ti cedat a-ti pierdut ... asta e clar .. :p nu mai acuzati alte triburi...

si succes pe 11
 

DeletedUser

Si ce rezolvi Mihai?
Lasi un cont de 2-4-5 milioane cu o gramada de bani bagati in CP pentru o lume noua..unde obsesia triburile va reveni?
Si tot asa..un ciclu nesfarsit?(ca in natura..obsedatilor..=)))
Pentru mine L5 e prima si ultima lume..sincer debia astept sa ma las..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus