Tribul Nwo.... Suck :d

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nwo... cik asta e trib... cik se ajuta la greu si deastea... nu vreau sa zic prea multe decat exact ce mi s-a intamplat... poate uni vor fi chiar curios la vederea acestui topic, dar este adevarat :
acum 2 sapt... am lasat pe forumul triburile la categoria sitter... un post in care doream un sitter timp de 2 sapt... bun... toate bune si frumoase.... jucatorul ronaldo91 s-a oferit sa imi fie sitter... asa... acum cand m-am intors la joc... din 13 sate cate aveam ma trezesc cu 1 si ala cu adeziunea 11.... bineinteles ca toate satele mi-au fost luat de cel care mi-a stat sitter si anume ronaldo91, apoi am scris imediat pe forum toate aceastea si m-au concediat... imaginativa numai ce fel de trib este dak fac asemenea lucruri cu proprii membri... va las pe voi sa trageti concluzia...

with respect,
Buruj
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

paote nu le a convenit nivelul tau de dezvlotare..si eu mai fac asa... un jucator de 1000 de puncte intre 10 de 10k ( e un ex)sau daca aveai sate de cacao cu trupe de cacao... e pentru binele tribului...

..oricum nu ai postat bine;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si daca avea sate distruse/mixte/cu putine trupe nimeni din trib nu are dreptul sa-ti ia satele daca tu nu renunti si esti activ pentru ca e munca ta.
Cel putin asta e parerea mea.
 

DeletedUser

mi se pare ceva "basinos"...nu avea cum sa te atace daca tu l ai lasat sitter;):D
 

DeletedUser2821

Nu:)Dar putea el sa scoata trupele din sat sa il puna pe unu sa cucereasca satele si i le da dupa aia lui...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da... asta era pt bidiutza3, care a presupus ca aveam satele prost organizate....
 

DeletedUser

deci ce-a mai mare prostie..parerea mea... bidiutza.. el avea >130.000 pct si n.w.o nu e un trib care sa aiba numai jucatori de +1 mil pct...si chiar daca ar fi fost asa nu poti sa faci una ca asta ok il dai afara din trib.. da nu ii iei satele.. ii iei satele daca e inactiv de 1 sapt sau daca face vreo tampenie... voi cum vati simti sa lasati pe cineva din trib ca sitter si porma sa te trezesti ca nu mai esti in joc.. ca sa trezit sitteru ca de fapt iar conveni sa aiba satele tale afisate pe profilu lui...
 

DeletedUser

1. "Suck" - ca sa nu spunem cum ar suna pe romaneste nu este un cuvant de foolosit pe forum.

When used as a transitive verb the term suck means drawing (liquid) into the mouth, that is, via movements of both the tongue and lips which creates suction. It may also mean drawing in by the establishment of a partial vacuum. It could also mean drawing in either by or as if by means of a current in a fluid. It may mean drawing or pulling as if by suction. The term may be used to mean drawing nourishment either through or from. It could mean holding, moistening, or manoeuvring (a candy, for instance) in the mouth. It is also often used as a vulgar slang in reference to performing fellatio.


2. Nu tribul este vinovat:
XD40MM în data de 16.02. la ora 15:19
16.02.
15:18 Buruj a fost concediat de cãtre XD40MM.

sitter din alt trib
Asadar motivul pentru care ai fost concediat este acesta.

3. "Players and sitters are equally responsible for the actions of any sat account. Make sure you can trust the person you choose as sitter or whose account you are sitting." (asta pentru ca la capitolul reguli in limba romana stam jalnic)

Este numai vina ta ca ai lasat sitter un jucator care ti-a inselat increderea.

Stiu ca este urat ce ai patit dar nu tarand numele unui trib prin noroi rezolvi problema. Aceasta este problema ta si a celui care ti-a fost sitter.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu l-am lasat sitter pe ronaldo91, care dak te uiti bine este in tribul NWO da?... si inafara de asta eu am fost concediat din trib dupa ce am postat pe forumul tribului tot ce mi se intamplase si trimisesem mesaj la oamenii importanti din trib sa-mi citeasca posturile.... asa ca...
app vreau doar sa se stie ce fel de oameni sunt in acest trib...
 

DeletedUser

eu l-am lasat sitter pe ronaldo91, care dak te uiti bine este in tribul NWO da?... si inafara de asta eu am fost concediat din trib dupa ce am postat pe forumul tribului tot ce mi se intamplase si trimisesem mesaj la oamenii importanti din trib sa-mi citeasca posturile.... asa ca...
app vreau doar sa se stie ce fel de oameni sunt in acest trib...


Dragule! Daca un tigan din Romania a ucis in Italia inseamna ca toti Romanii sunt tigani ucigasi? Daca el este membru N.W.O. inseamna ca tot tribul este asa? Nu gandi la furie. Priveste obiectiv lucrurile.
 

DeletedUser

atunci explica-mi si mie de ce am fost data afara din trib cand am postat toate cele intamplate pe forum, in mom respectiv mai aveam 1 sat, e adevarat si ala cu adeziunea 11 dar aveam... de ce toate astea?
 

DeletedUser

Nu am de unde sa stiu de ce pentru ca nu eu am fost cel care te-a concediat si nici nu sunt in conducere. Eu ti-am aratat ce s-a postat pe forum la sectiunea concedieri: sitter din alt trib . Daca ai avut sau nu tu stii mai bine.
 

DeletedUser523

Eu vreau doar sa-mi spun parerea in general ca raspuns la speta, exemplul, cazul de fata prezentat: CONDUCEREA UNUI TRIB REFLECTA ACEL TRIB DECI DACA CONDUCEREA E CONSIDERATA SLABA, IRESPONSABILA, IMATURA, NEONORABILA, ETC ETC LA FEL VA FI CONSIDERAT SI TRIBUL CONDUS DE ACEA/ACELE PERSOANE!
 

DeletedUser

Titlu cu semnificatie interzisa pe acest forum, scuzele mele ca am fost ocupat si a fost prea mult timp deschis.

Topic inchis.

Orice alta referire la acest trib, precum si la actiunile lui se vor face in alte threaduri cu referire la ei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus