Tribul ~OCT~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul ~OCT~ de pe Lumea 9 va lua nastere si pe Lumea21!
Avem nevoie de oameni experimentati ca sa intram cu tribul in top 5 ca si pe lumea 9!

Cei doritori sa intre ma vor contacta pe l21 maine cand va incepe!
 

DeletedUser

Nu renunta!Nu o sa vine multi din OCT dar eu o sa ma ocup de trib!Vreau sa il fac cunoscut!
Tu il cunosti?
 

DeletedUser

aproximativ, pe el si pe timeo...
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
si pe tine te cunosc, pe L16 m-am ocupat 3 saptamani de contul tau cat ai fost la mare....
nici multumesc nu ai zis

:confused:
 

DeletedUser

:)) andy ai fost in trib la mine pe lumea 17 sau 18 parca si te-am dat afara pe motiv ca nu stii sa te dezvolti repede:) asa ca cred ca nu o sa ai sanse cu tribul tau;)

Sparta o sa fie unul dintre cele mai mari triburi de pe lumea 21 ;) avem jucatori cu experienta de pe lumea 11 , 18 , 17 si 20 ;)
 

DeletedUser

Eu nu mai sunt andy!Andy renuntase si am fost numit s joc in locul lui datorita experientei!El nu crestea acolo pt ca pe l9 avea razboi cu 4 tribuuri din top 10 si era si la granita!
Si acum am razboi cu contul lui!Pe lumea 9 s-a dezvoltat f repede!
 

DeletedUser

Genius toti zic ca o sa ie...o sa fie /nu se stie
vom vedea atunci
 

DeletedUser

Eu nu mai sunt andy!Andy renuntase si am fost numit s joc in locul lui datorita experientei!El nu crestea acolo pt ca pe l9 avea razboi cu 4 tribuuri din top 10 si era si la granita!
Si acum am razboi cu contul lui!Pe lumea 9 s-a dezvoltat f repede!

atunci cine esti?
 

DeletedUser

Am jucat cu contul chris77!Am incetat de triburile dar datorita lui jimmymacel am revenit sa joc!
 

DeletedUser

Am jucat cu contul chris77!Am incetat de triburile dar datorita lui jimmymacel am revenit sa joc!

de jimmi macel ala am auzit, de tine nu...
legat de intrebarea cu cine ma bag, am purtat niste discutii cu cativa"intemeietori" sunt pe niste liste, voi vedea insa cu cine abia dupa ce voi vedea harta...eu intru a doua zi
 

DeletedUser2821

:)) andy ai fost in trib la mine pe lumea 17 sau 18 parca si te-am dat afara pe motiv ca nu stii sa te dezvolti repede:) asa ca cred ca nu o sa ai sanse cu tribul tau;)

Sparta o sa fie unul dintre cele mai mari triburi de pe lumea 21 ;) avem jucatori cu experienta de pe lumea 11 , 18 , 17 si 20 ;)


Voi nu stiti ce inseamna experienta copii .
 

DeletedUser24244

Cam ai dreptate michelle:D Nu stiu ce inseamna experienta ca nu au apucat o lume cu jucatorii buni, dar vor vedea pe l21 ce inseamna asta:D
 

DeletedUser31820

si se intorc vechii prieteni de pe triburile pe lumea 21? a? a? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus