Tribul Panzer

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul Panzer domina k35 in totalitate , acum cautam membri pentru academia noatra numita Panz3r , toti membri care sunt noi pe k35 sau k34 ii astept cu un mesaj in joc la Numele GeNiusM14 pentru a ii invita in academie si doar daca aveti peste 100 de puncte in tribul mare..

Munca mea a dat roade ieri am stat de la 16:30 pana la 3 dimineata pe triburile sa aduc membri.. si am adus..140 de membri in tribul mare si acum am facut si academie..
 

DeletedUser

sa aveti grija mare , dupa caderea protectiei sa nu dominati si la aparatori...
 

DeletedUser

suntem foarte bine grupati asa ca putem sa ne sprijinm repede ..
am facut invitatiile cu cap ;) stati voi linistiti
 

DeletedUser

pay ne`am gandit la ce va fi mai tarziu , nu acum..:)
cand suntem grupati putem sa atacam impreuna si sa doboram dusmanul mai usor..
 

DeletedUser33568

daca va ingramaditi nu mai aveti ce ataca si o sa atacati ce e cel mai aproape de voi adica barbari,si daca ati atacat barbari v-ati dus pe copca...
 

DeletedUser

suntem foarte bine grupati asa ca putem sa ne sprijinm repede ..
am facut invitatiile cu cap ;) stati voi linistiti

sa aveti grija cand innobilati , sa luati sate tot grupat, sa nu va imprastiati pe harta...
ideal ar fi sa innobilati barbarul cel mai aproape de sat , asa veti deveni "invincibili"
:cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser24244

Las ca eu sunt in top la atacatori:p...am luat ca baiatu un spike:p
 

DeletedUser

27 Panzer 6.997 20.856 148 141 148 141


Mda... in curand o sa intre in TOP 25 :p ... dar degeaba aveti 148 de membri cand nici'unu nu are nici macar la fel de multe puncte cate am eu :)
 

DeletedUser

Uitate si tu mai bine .. tu ai 190 de puncte si avem vro 10 membri peste punctele astea...:)
dhoamne ce iti place sa vorbesti fara rost...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus