Tribul pe Lumea 9 ?

  • Autor subiect DeletedUser16106
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16106

Stiti cumva daca pe lumea 9 un trib poate avea mai mult de 100 de membri ?
 

DeletedUser

vreti sa intrati in tribul meu ...o sa fac pe lumea 9..am strans deja multi oameni ..ar fi bine sa aiba peste 100
 

DeletedUser

vreti sa intrati in tribul meu ...o sa fac pe lumea 9..am strans deja multi oameni ..ar fi bine sa aiba peste 100

personal mi-as dori limita sa fie de 60... max. 80, numai pentru ''lideri'' ca tine, care se vad peste noapte in top , cu diploma de mass-recruteri/.
 

DeletedUser1198

Ne civilizam si noi? Ma refer la .ro
Cred ca nici n-ar trebui sa mai intre in discutie limita mai mare de 100 de membrii..
 

DeletedUser

eu zic e deajuns 100 apoi vezi u daca mai bagi sau ramai la un nr mai mic intre 50-100 de membrii ie oky zic eu ;)
 

DeletedUser

hai sa facem o lume mai interesanta :D...limita jucatorilor sa fie 1!!!!!adica o lume in care sa jucam pe cont propiu ...
dar desigur nu e o lume buna ca deh....degeaba s-ar mai numi jocul TRIBURILE!!!!asa ca propun o lume cu maxim 10 jucatori...dar tot nu ati fi de acord....si oricum o sa se faca milioane de famiii,aliati etc.
asa ca as propune sa fie limita de 40-50 membrii...asta ar fi PERFECT!!!!
iar ptr cei ce nu sunt de acord cu mine,sa innghita in sec :p
 

DeletedUser7086

eu cred ca sunteti offtopic .... daca vreti faceti acolo la offtopic ... un topic ... si vorbiti acolo de unii singuri ;)
 

DeletedUser

puteai sa propui din pirma limita 50 ,daca tiai dat singur seama ca nu se accepta celelalte optiuni;)
 

DeletedUser

parerea mea este ca nu prea conteaza cat ii limita pt ca daca este limita mica se voe face triburi cu multe academii..si referitor la ce am spus ma inainte nu vreau sa fac un trib mamut dar nici nu vreau sa fiu printre ultimii
 

DeletedUser

50-60...si totu e perfect mai ales ca e bine asa...pe l6 300 membrii max,apoi am mai "evoluat" la 200 membrii,iar apoi la 100 :) deci eu zic ca merge asa
 

DeletedUser15860

limita 40 ca pe world 28 .net ..sa vedem atunci cine stie si cine nu...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
wow, mai sunt si playeri care vad diferenta in calitate nu canititate, si care urasc triburile mamut si liderii mass-recruteri. Socant , nu ?

Da, adevarat, este socant sa vezi liderul mamutilor, regele regilor sa ceara limita de membrii mai mica de 1000 :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus