~Tribul Suprem~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Voi face un trib pe nume ~Tribul Suprem~ iar prescurtarea va fii ~T.S~ cine doreste invitatie rog sa dea mesaj la ajimene. Multumesc!:D
 

DeletedUser

Vreau eu sa vin in tribul tau .Pe L15 voi intra cu StoneRidge , sa ma inviti , ok ?
 

DeletedUser

INscrietiva in nord-est aici va fi pozitionat tribul am uitat sa va spun
 

DeletedUser15142

Tot eu , aslut as dori sa am alatur tribului tau

1.Experienta vreo 6 ani
2.celelalte triburi in care am mai fost : NOi , sas , TRX . EW TMP , DST , GD , RoD , Tracia , ARM , IMMO.
3.Ma inviti plz?
 

DeletedUser26205

Tot eu , aslut as dori sa am alatur tribului tau

1.Experienta vreo 6 ani
2.celelalte triburi in care am mai fost : NOi , sas , TRX . EW TMP , DST , GD , RoD , Tracia , ARM , IMMO.
3.Ma inviti plz?



Impusca-te ;), deja glumele astea au expirat
 

DeletedUser

Vreau eu sa vin in tribul tau .Pe L15 voi intra cu StoneRidge , sa ma inviti , ok ?

Parca vad cand incepe lumea ca pui pe extern cum ai primit tu 20-30 invitatii ca esti vedeta..da ai cerut la fiecare trib care o aparut pe extern..chiar daca ceri asa aiurea..devii penibil..la fel ca n00b spart. sal
 

DeletedUser15142

Nu conteaza , esti pur si simplu , penibil cum va luati de noi.
 

DeletedUser

Parca vad cand incepe lumea ca pui pe extern cum ai primit tu 20-30 invitatii ca esti vedeta..da ai cerut la fiecare trib care o aparut pe extern..chiar daca ceri asa aiurea..devii penibil..la fel ca n00b spart. sal

spunele ..asa fi bad ass =))
 

DeletedUser

Tot eu , aslut as dori sa am alatur tribului tau

1.Experienta vreo 6 ani
2.celelalte triburi in care am mai fost : NOi , sas , TRX . EW TMP , DST , GD , RoD , Tracia , ARM , IMMO.
3.Ma inviti plz?

Inca 1 care vrea, sa ajunga "Senior Member".... stiu ca' nu vrei sa zica lumea asta, dar se vede dorinta, in ochii tai.... :rolleyes:
 

DeletedUser

Inca 1 care vrea, sa ajunga "Senior Member".... stiu ca' nu vrei sa zica lumea asta, dar se vede dorinta, in ochii tai.... :rolleyes:

nu ca mam simtit ca fac parte din aia care vor sa ajunga senior ..dar sa nu va faceti o impresie proasta despre semnatura mea :D :



Adaugă data: 26.12.2008
Total Posts: 104
Posts Per Day: 0,56


in 6 luni am postat cat au postat altii in 3 zile :D
 

DeletedUser15142

Inca 1 care vrea, sa ajunga "Senior Member".... stiu ca' nu vrei sa zica lumea asta, dar se vede dorinta, in ochii tai.... :rolleyes:


Se vede ca nu ai observat ca mia fost resetat numarul de mesaje "la 0'..dami PM

daca vrei sa stii dupa numarul de posturi sunr senior membru demult.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus