tribul ~T_S~

  • Autor subiect Imparatul Smirdeof
  • Data de început

DeletedUser

A fost creat de curand tribul Spartanii pe scurt ~T_S~ aici va vom oferi urmatoarele :
-sfaturi ( in caz ca sunteti neexperimentati)
-ajutor de materi prime( lemn ,fier ,argila )
-In caz ca sunteti atacati ,vom face tot posibiliul sa va salvam .

Reguli
SA nu aveti o inactivitate mai mare de 7 zile ,decat daca anuntati lipsirea
-Sa nu jicntiti alti jucatori de pe site
-SA ajutam satele atacate ,vom dona trupe si vom incerca sa le salvam
-Sa vorbesti romana

dati un mesaj la Userul Imparatul Smirdeof daca vreti invitatii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"deexperimentati"
ce cuvant nou:eek:, unde l-ai gasit?:confused: ca in viata mea nu am auzit de el:eek:
mai citeste dex-ul:D
 

DeletedUser

Adaugire la ce a zis aquilla:

"daca anuntati lipsirea" - Lipsirea de ce? de libertate?

"Sa nu jucntiti alti jucatori" - Cumva cuvantul cautat era jumuliti? :)

"si il vim ajuta" - Linux Freak... trebuia sa zici si tu si il notepad ajuta... nu vim... vimul e vim :D

@Aquilla: poate omul cauta meditator la limba romana :D
 

DeletedUser

A fost creat de curand tribul Spartanii pe scurt ~T_S~

alt trib de spartani...sincer, altceva nu ai gasit?:eek:

-sfaturi ( in caz ca sunteti deexperimentati)

si acel cuvant ce inseamna?:confused:

-ajutor material( lemn ,fier ,argila )

plus caramida si apa eventual si niste haleala:D

-In caz ca sunteti atacati ,vom face tot posibiliul sa va salvam .

deci e clar ca acei jucatori vor fi pierduti:D...mai bine ii sprijini decat sa ii salvezi

Reguli
SA nu aveti o inactivitate mai mare de 7 zile ,decat daca anuntati lipsirea

atunci e degeaba in trib :D

-Sa nu jucntiti alti jucatori de pe site

DEX-ul loveste din nou:eek:...ce cuvinte noi am invatat azi:D

-SA ajutam satele atacate ,vom dona trupe si il vim ajuta

nu conteaza ce sate...daca sunt atacate ele vor fi sprijinite ca doar trebuiesc aparate si ele , nu?

-Sa vorbesti romana

care dintre ele?:D
 

DeletedUser

aoleu ,da voi chiar aveti chef de ras de alti , ma grabeam si eu .
 

DeletedUser

Cand am zis tribul Spartanii nu m-am referit la Dinamovisti , ci la Spartani din vechime
 

DeletedUser

Cand am zis tribul Spartanii nu m-am referit la Dinamovisti , ci la Spartani din vechime

Care dintre spartanii din vechime sunt cei legali?? Ca daca ma apuc sa caut..sunt o groaza de triburi de "spartani" ...probabil dupa marea batalie dintre Xerxes si Leonida au mai ramas cativa :D si aia si-au facut fiecare trib de spartani...E si asta o idee...:p ca altfel nu-mi explic
 

DeletedUser

Care dintre spartanii din vechime sunt cei legali?? Ca daca ma apuc sa caut..sunt o groaza de triburi de "spartani" ...probabil dupa marea batalie dintre Xerxes si Leonida au mai ramas cativa :D si aia si-au facut fiecare trib de spartani...E si asta o idee...:p ca altfel nu-mi explic

Draga BlooM il bulversionezesti pe saracul om... si o sa isi cumparuticiteasca dex-ul :)
 

DeletedUser

Draga BlooM il bulversionezesti pe saracul om... si o sa isi cumparuticiteasca dex-ul :)

Am citit de 3 ori sa intelegi cuvintele...se pare ca folosestri acelasi dictionar ca el.." ce bine va-ntelegeti voi doi" :D
da oricum, nu bulversionezesc pe nimeni ci doar incerce eu sa inteleaga ce este explodeaza triburile spartane aici ( asa-i ca n-ai inteles nimic:D:confused: nici eu) :p
 

DeletedUser

Am citit de 3 ori sa intelegi cuvintele...se pare ca folosestri acelasi dictionar ca el.." ce bine va-ntelegeti voi doi" :D
da oricum, nu bulversionezesc pe nimeni ci doar incerce eu sa inteleaga ce este explodeaza triburile spartane aici ( asa-i ca n-ai inteles nimic:D:confused: nici eu) :p

Draga BlooM, ma confuciacionizezi... care este... si ca informatie secreta... sa nu o mai zici la nimeni... eu nu folosesc dictioare... scriu dupa ureche :) mai ales acum cand am descoperit ca pot sa aud culori si sa vad cuvinte :)
 

DeletedUser

Draga BlooM, ma confuciacionizezi... care este... si ca informatie secreta... sa nu o mai zici la nimeni... eu nu folosesc dictioare... scriu dupa ureche :) mai ales acum cand am descoperit ca pot sa aud culori si sa vad cuvinte :)

Care este, intr-adevar...si nu are eu ce spun ca nub sunt da. :D (secret). Deci..care este...culori colorate pe cuvinte cuvantate...
Apropoe, ce este care este :confused:
 

DeletedUser

Care este, intr-adevar...si nu are eu ce spun ca nub sunt da. :D (secret). Deci..care este...culori colorate pe cuvinte cuvantate...
Apropoe, ce este care este :confused:

Care este... este care cum va sa zica... chintesenta a mai chint esentiala a limbii becaliene de tractor... adicatelea cum sa iti expicitez in termeni populisti spre popularitatea maselor indobitocite de lipsa de apa calda si fermeti din bidoanele de tuica pastrate la adapost de ochii insistenti ai babei de peste drum... undeva intr-o debara abandonata si uitata de lume... cu o usa plina de calendare ortodoxe... acolo este locul in care... el barbatul mioritic se adapa in miez de noapte... cand prea frumoasa lui sotie (un fel de baba cloanta dar fara matura) doare lin... leganandusi linisita cele 203kg de trup!

Sper ca ai inteles... ca nu mai repet odata... si asa imi e greu sa tin minte asta... :)
 

DeletedUser

Care este... este care cum va sa zica... chintesenta a mai chint esentiala a limbii becaliene de tractor... adicatelea cum sa iti expicitez in termeni populisti spre popularitatea maselor indobitocite de lipsa de apa calda si fermeti din bidoanele de tuica pastrate la adapost de ochii insistenti ai babei de peste drum... undeva intr-o debara abandonata si uitata de lume... cu o usa plina de calendare ortodoxe... acolo este locul in care... el barbatul mioritic se adapa in miez de noapte... cand prea frumoasa lui sotie (un fel de baba cloanta dar fara matura) doare lin... leganandusi linisita cele 203kg de trup!

Sper ca ai inteles... ca nu mai repet odata... si asa imi e greu sa tin minte asta... :)

Nu, deci chiar nu mai e nevoie...ai fost atat de plastic incat parca totul a fost aievea :D

Urat cosmar :mad:
 

DeletedUser

Ma bucura sa aud... ca am fost capabil sa reproduc ceva atat de plastic incat sa te ingrozesc... bine nu asta imi doream... dar ziceam si eu asa :)
 

DeletedUser

no, apai eu ma tot duc...:D ni la el cum se duce, zici ca e fulgerul lui leonida:D
 

DeletedUser

Amintitimi de acum in colo sa nu mai fac topicuri ,pentru ca vad ca voi numai sa va bateti joc de cineva stiti.
 
Sus