Tribul ~TLD~ NU exista

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ba cap eu pe alte lumi am alte conturi pe lumea 2 am al3csandr0 pe 1 gicuta pe 3 macle si pe clasica tot macle deci taci din gura dami mesaj si iti raspund. Doamne oameni astea is distrusi rau ..

hai, te rog invata-te sa vorbesti frumos, nu cu jigniri si ordine de liniste, ca nu e cazul...sa stii k chiar am tacut din gura in timpul in care scriam postul ala si si acum, cand il scriu pe asta, chiar tac! E liniste completa la mine in apartament!

btw...stiu ca pe L3 esti tot macle, nu trebuie sa-mi spui ;) am avut onoarea;) desi tu probabil vei nega!

inca kteva chestii:

1. de cand spui tu cine si ce sa faca? de parca te asculta cineva pe tine, B Real !!;)
2. cine te crezi sa judeci tu oamenii? vad ca nu ai pic de caracter si la micuta mea varsta dovedesc mai multa umanitate decat tine(nu stiu cati ani ai dar nici nus curios)
3. ti se pare tie ca asta nu e un mesaj? ti se pare tie ca nu-ti e adresat?:confused:
 

DeletedUser1526

Consider mamut (si prin urmare prea plin plin de n00bi si inactivi ca sa-mi fac griji prea mari atacandu-i) orice trib cu peste 150 de membri. Voi aveti peste 400 :).

mai omule, in opinia mea, consider ca 400 este putin pe langa ce are NOA. Majoritatea triburilor au peste 200 de membrii, iar din care jumatate nici nu stiu ce este acela sitter.

Noi ne vom face treaba, chiar daca vom fi luati in deradere la orice miscare. Mie chiar nu-mi pasa ce spun altii.
 

DeletedUser1526

de ce nu iti vezi de treaba ta:confused:..........iar celor care au copiat cu nesimtire ar trebui sa le fie rusine:mad:........ce legion of death sunteti voi?sunteti niste noobi care vor sa foloseasca un nume pt a atrage jucatori:mad:

Mai bine ia-ti o pauza. Sincer, ai nevoie.

Si care-i problema omule? Ce, o sa le dai in cap? O sa ne extermini:confused:
Sa stii ca-mi tremura chilotii de frica.

Asa-zisii TLD-isti o sa-si faca treaba, indiferent de ce spun altii.
 

DeletedUser

dar de ce nu iti faci treaba cu alt nume?nu iti e rusine sa furi asa?esti un noob plagiator:mad:..........mai ai si gura mare.......imi e scarba d unii ca tine.......ce sa iau pauza?.......tu furi fara rusine si mai ai si tupeu sa comentezi........sper sa-ti distruga tribul d noobi........si vezi-ti singur d "chiloteii" tai ca nu intereseaza p nimeni;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1526

Daca ai fi avut bunavointa de a te uita la descrierea tribului, ai fi vazut ca nu eu sunt INTEMEIETORUL tribului.
 

DeletedUser37

Toti neintemeietorii sunt rugati sa nu mai aiba tupeu sa vorbeasca cu flamer :D
El se cearta si-i face de ras doar pe cei importanti..de restu n-are timp:D

Asa ca chemati-va seful plagiatorilor:D
 

DeletedUser

Asa ma ce e...ca sa inteleaga toti care incep sa delireze:nestiind din ce motive nu ati refacut tribul pe l2 si l3,m-am gandit sa il fac eu pe lumea clasica.DIn cate vedeti..poate ca numele pe unii ii atrage iar pe altii ii respinge..exista si player cuceriti de ~TLD~ in l1.Nu prea cred ca suntem asa noobi deoarece am ajuns destul de departe...daca vreti pot scrie la profil asa mare NU AVEM NICI O LEGATURA CU TRIBUL DIN LUMEA 1.Numele nu stiu daca o sa-l scimb datorita relatiilor diplomatice facuta cu prescurtarea acestora..insa ma mai gandesc.Dati-mi motive temeinice si o sa o fac !!!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

Unde ai ajuns ma departe? : ))).Cand serverul de-abia a inceput.
Simpla afirmatie da dovada ca esti un mare NUB.

Asta una la mana.Doi la mana...ia schimba prescurtarea sa vezi ca in lista triburilor cu care aveti relatii se va schimba automat ;) NUBULE!

Si tot din greseala ati luat si poza si profilul si tot nu?: ))).
Asa-i romanu.Braindead.Pic de imaginatie.Ce nu intelegeti voi e ca nu numele face un trib...asa ca..tot deageaba..

PS: Da ar fi super sa scrii mare chestia in profil:D

PS2:Esti tu departe ,dar poti sa stergi contu de pe lumea 1:D

PS3:Flamer ai cuvantu: ))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

:))...ii sugestiv postul lui vali...nu cred ca mai vrea sa il faca praf si flamer =))
 

DeletedUser1526

pai atunci nu mai vorbi cu mine pt ca eu ma adresam intemeietorului;)......dar vad ca tu te bagi p aici

auzi mai @flamer chiar imi place din cand in cand ca mai vad si eu bufoni p-aci pe forum, iar tu esti unul dintre ei.

ESTE CUMVA TLD MARCA INREGISTRATA LA OSIM?
Acum i-a sarit si mustarul lu vali. Ne si dam in cap pentru o prostie. Ce-a facut danutzz, da se numeste plagiat, dar voi nici nici n-ati auzit ce-i ala bun-simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Of Of OF...valiusho...cu amemnintarile nu schimbi nimic...chiar ma faci sa nu schimb numele sa te oftici oleak mai mult...imaginea nu o sa ramana insa trb sa gasesc un fundal misto pe care sa scriu Legion Of Death.asteptam sa vedem ce zice si flamer :)
 

DeletedUser37

Of Of OF...valiusho...cu amemnintarile nu schimbi nimic...chiar ma faci sa nu schimb numele sa te oftici oleak mai mult...imaginea nu o sa ramana insa trb sa gasesc un fundal misto pe care sa scriu Legion Of Death.asteptam sa vedem ce zice si flamer :)

Singuru lucru pentru care ma oftic e ca veti face de ras brandu in primu rand si in al doilea rand pentru ca te folosesti de munca altora,pentru ca singur tu si ai tai nu sunteti in stare :).

Cam asta e tot.Avem lucruri mai importante de facut si eu si flamer..asa ca tu si copia ta de trib ramaneti sanatosi.papa:rolleyes:
 

DeletedUser

si totusi....

daca va certati la ce ajungeti...omuli nu ii puteti face nimika pt ca a avut o idee inspirata de a folosi numele tribului vostru de pe l1...si daca stai si va ganditi bine pana la urma este doar un joc...deci nu imi ramane decat sa va zic bafta la toti...
 

DeletedUser

daca va certati la ce ajungeti...omuli nu ii puteti face nimika pt ca a avut o idee inspirata de a folosi numele tribului vostru de pe l1...si daca stai si va ganditi bine pana la urma este doar un joc...deci nu imi ramane decat sa va zic bafta la toti...

corect.....nu putem decat sa-l numim noob plagiator fara rusine si imaginatie;)
 

DeletedUser

Of Of OF...valiusho...cu amemnintarile nu schimbi nimic...chiar ma faci sa nu schimb numele sa te oftici oleak mai mult...imaginea nu o sa ramana insa trb sa gasesc un fundal misto pe care sa scriu Legion Of Death.asteptam sa vedem ce zice si flamer :)

Tu cum ai reactiona daca ai investi mult timp si nervi ca sa faci ca un trib condus de tine sa reprezinte ceva iar apoi sa vina unul care sa-i folosesca munca? Crezi ca asa o sa te afirmi sau cineva o sa-ti respecte tribul ? Sau pe tine? Nu prea cred.
Era prea mult ptr.tine ca sa gasesti un nume oarecare si sa incerci prin puterile tale sa-l faci sa reprezinte ceva?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus