Tribul:Vanatorii-de-Mamuti

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Atentiune Natiune
Am aflat ca pe aceasta lume exista din abundenta vanat de cea mai buna calitate si in cantitati astronomice:eek::DAsa ca un grup mic de vanatori ne-am decis sa ajungem si noi pe aceste fertile teritorii de vanatoare sa ne imbogatim tolbele cu trofee multe si glorioase si sa avem ce povesti nepotilor si stranepotilor, noi istorisiri despre marete si adevarate;) fapte de vitejie la vanatoare!Asa ca daca vrei sa fi sau deja esti, un vanator:cool: si te afli pe k46 sau k56 ori prin apropiere si vrei sa te alaturi Vanatorilor-de-Mamuti, te asteptam cu drag printre noi!
Mesaj in joc la tzepes.

gata am plecat ca deja am vazut un mamut!!!!pe ei, pe ei, vanatorii mei!!muhahaha vremea vanatorii a sosit!!(si va incepe dupa ce apar Nobilii:p:D)
 

DeletedUser1198

imi aduc aminte de L5 :))) era o coalitie de genul.. vreo 4-5 triburi cu numar mic de membrii, impotriva mamutului lui danimaxxx :))
 

DeletedUser39696

sunt triburi le 2000 de membrii pe 25 pun pariu ca in 2-3 luni mai putin de 20% vor rezista ...
 

DeletedUser

is curios daca singura lor sursa de comunicare este forumul..cum se prezinta acel forum..:D:)))
 

DeletedUser2821

imi aduc aminte de L5 :))) era o coalitie de genul.. vreo 4-5 triburi cu numar mic de membrii, impotriva mamutului lui danimaxxx :))

Pai eram alianta veteranilor :p

O.S., noobs , Die. , nebunu si eram contra tribul lui danimaxxx ~EC~ parca , BURN ( tribul lui eddypatrascu , care intre timp a evoluat MULTTTTT ) , immo care era considerat mamut desi avea 200 de membrii + academie 100 parca :))

Oricum a fost cea mai tare L5 , clar :)

Desi vad ca s-a incercat o reproducere aici pe L25 pot garanta ca nu o sa iasa niciodata la fel .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus