Tribul WRATH

DeletedUser

Tribul WRATH va exista desigur si in clasic eu ma voi ocupa de el :)
 

DeletedUser

unii nu inteleg jocul

hai frate lasati-ne:mad:.....nu mai intrati oameni daca astia strica jocul cu 56789900000 d membrii p orice lume
 

DeletedUser

ok multumesc ciuly....
flamer nu vom avea xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx membri ne vom limita doar la 300 sa fie clar
 

DeletedUser

De acord cu Pojo. Totusi nu s-a specificat, din cate stiu eu o limita de membrii:)) Sper totusi sa puna limita de 100-150:D
 

DeletedUser1959

pas si din partea mea...sa speram ca l4 va fi diferita...si ca va depasi ca si calitate l2
 

DeletedUser

cei mai buni ?

Vom fi cei mai buni si pe L4 ?? wow... sper sa intru si eu tot in wrath... de la inceput am fost in acest trib si vreau sa fiu in continuare... numai ca sper sa fie cu limita de membri... pentru ca pe L3... e cam bataie de joc cu 7-800 membri.. :))
 

DeletedUser

hai frate lasati-ne:mad:.....nu mai intrati oameni daca astia strica jocul cu 56789900000 d membrii p orice lume

flamer lasa-i frate sa fie cati vor ei da sa scoata optiunea aia stupida de alegere a pozitionarii pe harta .. asta e cea mai mare tampenie .. parerea mea ;)
oare ce-or face baietzii knd or fi imprastiati pe toate k-urile?? :rolleyes:
 

DeletedUser1959

sissoko chiar daca scot optiunea aia mamutii tot mamuti raman si chiar daca sunt imprstiati sau nu vor fi multi.
Daca ar scoate optiunea de pozitionare ar favoriva mamutii...sa lase optiunea dar sa reduca numarul
 

DeletedUser1978

pai daca ar fi imprastiatzi fi sigur ca ar face un trib de 10 k sa se poata apara cat de cat--si atunci tot ferme o sa fie :)
lasa asa ca vedem noi cum rezista ei pe acolo :D
 

DeletedUser

nu e buna optiunea cu limita de membrii pentru ca o sa apara trib1, trib2....trib100 si trib-sora, trib-frate, trib-mama, trib-bunic, trib-academie etc.
ati inteles ideea.


sa nu fie cu limita de membrii ci cu imposibilitatea alegerii pozitiei de joc.
 

DeletedUser

mestere daca scot optiunea de pozitionare pot sa fie si 10k de membrii cum zice si Xcorpy dar vor fi imprastiati si nu se vor putea apara cum trebuie ;)
sau ar fi si varianta a 3-a .. max 300 de oameni si optiunea aia scoasa :D

LE: ahh.. si inca ceva .. de unde crezi tu k vor scoate ei n'shpe mii de membrii cu skill .. vor fi o armata de noobi si asta o sa se vada mai tarziu knd vor avea mai multe sate pierdute decat cucerite :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

chiar daca sunt aproape fermele nu pot decat sa isi tina pumnii si sa se roage sa nu fie ei urmatoarele tinte.
Si acum sa ii raspund si lui wolf:
Triburile serioase au maxim 2-3 academii...nu 1000000000000 de triburi toate cu acelasi nume si cu o lista diplomatica diferita,de ajung sa se atace intre ei la final :))
Sa speram ca in final isi vor da seama unii ca jocul asta nu se rezuma la cantitate
 

DeletedUser

lol ... Clasica .. oricum din cate am citit va fii urata rau :| ... cu setari de cacao .. limita la armata [ parka ] si 20 nivele la orice cladire [ si statuie ?! :)) ] .. :confused:
 

DeletedUser

- viteza serverului: 2
- viteza unitãþilor: 1
- vom avea harta veche, fãrã pãduri si lacuri (satele vor fi mai apropiate unele de altele)
- nu vom avea paldin si nici arcaºi
- unitãþile vor putea fi cercetate pânã la nivelul 10
- spionii nu vor putea vedea decât trupele aflate in sat
- preþul Generaþiilor nobile va rãmâne constant, deci nu se vor scumpi pe parcursul jocului
- perioada de apãrare pentru începãtori va fi de 4 zile
- nu va exista bonus de noapte.
 
Sus