Tribul WRATH

DeletedUser

Si daca nu poti alege zona pe harta o sa fie unii care o sa dea restart de 10 ori in 10 minute pana pica in zona in care s-au inteles sa pice toti, si-atunci sa vezi ce de sate parasite vor fi... Mai bine asa cu alesul.
 

DeletedUser

Pentru inițiatorul acestui topic : sunteți de acord ca acest topic sã fie șters odatã cu începerea Lumii clasice ? Puteți începe unul nou, în secțiunea T&M LC, în care sã anunțați formarea tribului și sã stabiliți criteriile recrutãrii de jucãtori...
 

DeletedUser2368

Ma bravo ca reveniti... si sunt sigur ca spaiker nu cred ca se mai baga... avand in vedere de cate chestii are grija... si tribul pe L3 cel putin din ce am vzt...
1. nu are multi membrii... chiar arunca rpd cate 100-200 care nu "corespund cerintelor tribului"
2. la capitolul atacuri pazea... TNT-u stie ce le pot pielea...
3. la capitolul sprijin = 0... daca nu esti din conducere degeaba nu primesti sprijin... si daca nu esti pe cont principal la fel... chit ca ai 5-10 membri in jurul tau :|
 

DeletedUser

da sunt de acord stod..

da probabil nu va juca daia ma ocup eu ne vom limita cat mai frumos
 

DeletedUser

Si daca nu poti alege zona pe harta o sa fie unii care o sa dea restart de 10 ori in 10 minute pana pica in zona in care s-au inteles sa pice toti, si-atunci sa vezi ce de sate parasite vor fi... Mai bine asa cu alesul.

ai shansa la un singur restart o data la 2 sapt ..
in schimb un multi-acount ar rezolva pb asta ;)
 

DeletedUser2250

nup

e naspa lumea 2 cu limita de membri e cea mai naspa,pina acum lumea1 mi se pare cea mai misto,daca o sa se puna limita de membri o sa fie ff naspa:)
 

DeletedUser310

Limita de membrii asa e cel mai frumos. Pana acuma, desi in l3 chiar nu am intrat, l2 mi se pare cea mai tare. Acolo se vad adevaratele triburi. Triburile mamut, nu au nici o sansa dintr-un singur motiv: se darama din interior. Si cel putin pe l1 cred ca s-au vazut destule exemple. Ai crede ca unii oameni sunt capabili sa invete din greselile anterioare, din greselile altora, dar, din pacate, nu este asa. Sunt destule cazuri cand, o mana de oameni, au facut viata amara unui trib mamut. Asta e diferenta, un trib de sa zicem 100 de oameni, se poate coordona muuuuult mai bine decat unul de 5-6 sute. Asta e. O sa vedem pe viitor ce se va intampla. Este o lume tanara, care nu are nici macar 24 de ore. Peste cateva saptamani, o luna, doua luni, o sa vedem ce si cum.

P.S.: isi mai aduce aminte cineva de maretul T^A?
 

DeletedUser2368

Lasati ma tribul WRATH... Ce pot zice.... Eu stiu ce poate sa faca Spaiker si am observat si ce stie NightBox... :) Deci ce pot zice... Bravo mey baieti... Tineti-o tot asa... :D
 

DeletedUser2697

Macle

Lasati ma tribul WRATH... Ce pot zice.... Eu stiu ce poate sa faca Spaiker si am observat si ce stie NightBox... :) Deci ce pot zice... Bravo mey baieti... Tineti-o tot asa... :D


Corect fiecare conducator face la tribu lui cum vrea nu cum vreti voi pot sa am si 1000 de membri dacas toti activi si vor sa munceasca dece sai dau afara.
Eu la mine in GD cei cares nus activi afara :D :D
 

DeletedUser994

Eu am hotarat impreuna cu conducerea sa facem in ~PHX~ limita de membri la 200. Asa stim ca majoritatea sunt activi si evitam spionii.
 

DeletedUser2697

Macle

Asa voi face si eu iar pe ceilalti academie iar pe viitor sa am trib de baza nu ca pe L1 .:D
 
Sus