Triburi care vor aparea !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Postati intr-un singur topic toate triburile nu mai faceti 100 de topicuri aiurea .
 

DeletedUser4920

s-a ajuns la l 14 deja :)) singura chestie interesanta e taleri aia cu cost redus , criza e de vina , mai bine faci 2 , unu moca :)) , ca asa poarta acum in "criza"
 

DeletedUser

Nu am inteles nimic din ce ai vrut sa zici ,el incearca sa faca acest trib pentru a ironiza putin viata reala in conformitate cu actualele setari ale lumii 14 ,insa tu esti total deplasat de la acest subiect.

Membri CRIZA
» TRIB DE CRIZA
Porecla Rang Puncte Sate
madav 1 590 1
daney (25/24 on) 2 458 1
marakesh (fraierica geamantan) 3 310 1


....acum cred ca intelegi? :p
(l12)
 

DeletedUser

inca nici un trib serios nu si-a anuntat prezenta pe 14...
setarile sunt bunicele,dar n-ai cu cine intra :(
 

DeletedUser14336

sunt sigur ca cel putin 1-2 triburi "serioase" vor fi dar inca nu si-au anuntat intentia de a participa
 

DeletedUser16873

Este timp , pana marti vor aparea si triburile mult asteptate :) ar fi bine daca am primi si ora la care incepe lumea !
 

DeletedUser

Voi face un trib cu mucelucce!! Se va numi AXAN-Nemuritorii !Sper sa vina cat mai multi membrii!!!
Ma puteti contacta la : sede_pk_parkour
Vom incepe in NORD-EST
 

DeletedUser

voi face si eu trib shadow force in nord vest asa ca va astept si npentru ceva comentarii dar nu de morala
 

DeletedUser

nu-i adevarat :) triburile mari de obicei isi fac simtita prezenta cu maxim 48 de ore inainte de inceperea unei lumi ..cel putin asa am vazut eu pana acum la deschiderea lumilor :)
 

DeletedUser

nu-i adevarat :) triburile mari de obicei isi fac simtita prezenta cu maxim 48 de ore inainte de inceperea unei lumi ..cel putin asa am vazut eu pana acum la deschiderea lumilor :)

stiu eu un trib bun care va intra :) si nu a anuntat asta pe forum
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus