triburi copiate l10

DeletedUser

nici numele =L.L= nu l-au scris bine ...

http://ro4.triburile.ro/guest.php?screen=info_player&id=122585

Deci in frunte cu tine, majoritatea care posteaza aici nu fac decat sa arate cat de penibili si de frustrati sunt.

Pai ma copilu', eu sunt intemeietorul TRX-ului pe L4 (rang 1) si al tribului 187 pe L8 (fost rang 2 - dizolvat dupa renuntarea mea si a lui weride la joc), tu crezi ca imi trebuie mie sa copiez triburi prietene?
Nu am pus numele =L.L= pentru ca nu am gasit egalul pe tastatura...

Pana la urma ce e copiat??? Imaginea e alta, numele nu l-am scris bine, textul de pe profil e altul... CE E COPIAT?

Mai vine si Leon asta, in al carui trib am fost odata pe L3 si spune ca mai exista un trib LEON, iar al lui e ~LEON~... pai frate, ti se pare un nume chiar asa de original LEON si crezi ca tu l-ai inventat?

Apoi, tot PainMaster asta zice ca e copiat tribul ~TAO~... Pai cum naiba sa fie copiat, cand ~TAO~ pe L3 avea 3000 de membri, iar aici limita bunului simt e de 200...?!?

Daca tot postati ceva, postati triburile de gen =nBz=, nu postati doar ca sa adunati cat mai multe mesaje pe extern, ca nu se dau premii...

ISeeVoices -> tu sa ma pupi in cul
 

DeletedUser

"Mai vine si Leon asta, in al carui trib am fost odata pe L3 si spune ca mai exista un trib LEON, iar al lui e ~LEON~... pai frate, ti se pare un nume chiar asa de original LEON si crezi ca tu l-ai inventat?

Apoi, tot PainMaster asta zice ca e copiat tribul ~TAO~... Pai cum naiba sa fie copiat, cand ~TAO~ pe L3 avea 3000 de membri, iar aici limita bunului simt e de 200...?!?"


Prietene ...uita-te cine a facut tribul ~LEON~ pe L10 ...si am zis ca asta e original nu copiat..


Si in legatura cu ~TAO~ a devenit mamut la sfarsit....dar la inceput a dominat k33 si putin din k34...cateva luni...nu comenta aiurea daca nu sti nimic...distractie ca acolo nu mai gasesti...inainte sa devina mamut...asa ca abtine`te :(
 

DeletedUser

http://ro4.triburile.ro/guest.php?screen=info_player&id=122585

Deci in frunte cu tine, majoritatea care posteaza aici nu fac decat sa arate cat de penibili si de frustrati sunt.

Pai ma copilu', eu sunt intemeietorul TRX-ului pe L4 (rang 1) si al tribului 187 pe L8 (fost rang 2 - dizolvat dupa renuntarea mea si a lui weride la joc), tu crezi ca imi trebuie mie sa copiez triburi prietene?
Nu am pus numele =L.L= pentru ca nu am gasit egalul pe tastatura...

Pana la urma ce e copiat??? Imaginea e alta, numele nu l-am scris bine, textul de pe profil e altul... CE E COPIAT?

Mai vine si Leon asta, in al carui trib am fost odata pe L3 si spune ca mai exista un trib LEON, iar al lui e ~LEON~... pai frate, ti se pare un nume chiar asa de original LEON si crezi ca tu l-ai inventat?

Apoi, tot PainMaster asta zice ca e copiat tribul ~TAO~... Pai cum naiba sa fie copiat, cand ~TAO~ pe L3 avea 3000 de membri, iar aici limita bunului simt e de 200...?!?

Daca tot postati ceva, postati triburile de gen =nBz=, nu postati doar ca sa adunati cat mai multe mesaje pe extern, ca nu se dau premii...

ISeeVoices -> tu sa ma pupi in cul
becks , esti un zeu.Ce ma doare pe mine de l3 ? Aici e l10 . Vrei sa imi arati ca esti un adevarat lider ? Sau ca ai "n" puncte ? Plictisitor ... Da , tribul L.L. e copiat . Altceva ? :rolleyes: Sa ma uit la profil ? Cine scria cu "l" in loc de "r" ?

Nu stiu ce zici de ~TAO~ aia , uitate mai bine cine a postat...

PS: ai buletin ? poate doriti sa deveniti academia LooNaTicS si ai vrut sa ma contactezi prin acest mesaj...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, da, a fost pui de mamut.

Tu ce intelegi prin "a domina un continent"??? Eu inteleg: A avea 10-20 de jucatori care sa cucereasca fara probleme orice de pe continentul respectiv
Tao nu avea 10-20 de jucatori, ci a recrutat tot continentul, aia NU e dominare! Cand a ajuns SWAT-ul (tribul lui ALIAT) langa ei, a intrat prin TAO ca prin branza!

Cat despre LEON, am zis si eu ca nu e copiat pentru ca nu e un nume deosebit si oricine se poate gandi la un nume ca asta.
Nume originale pe jocul asta au fost: Avalon, aTaRaXic, Mason, etc etc (si altele de genul asta)
 

DeletedUser3366

MCBecks.. nu vorbi de swat si ~TAO~....esti departe de adevar(dar dam in offtopic)

ce intelegeti voi prin original?

un nume,membrii tribului,modul de abordare al jocului,etc.?sunt mai multe chesti ce trebuie luate in considerare
 

DeletedUser

http://ro4.triburile.ro/guest.php?screen=info_player&id=122585

Deci in frunte cu tine, majoritatea care posteaza aici nu fac decat sa arate cat de penibili si de frustrati sunt.


Mai vine si Leon asta, in al carui trib am fost odata pe L3 si spune ca mai exista un trib LEON, iar al lui e ~LEON~... pai frate, ti se pare un nume chiar asa de original LEON si crezi ca tu l-ai inventat?

Deci tu din frustare postezi pe extern?

"Frate " esti cu cine vrei tu si-ti permite nu cu mine.
Ptr.cultura ta generala:cand am intemeiat eu ~LEON~ ptr.prima oara pe L1 nu au existat alte triburi nici macar asemanatoare.
Dupa ce a ajuns in top au aparut copii frustati (ca tine ) care s-au apucat de copii ieftine .
PS.ai mai invatat sa joci sau tot la stadiul de ferma ai ramas?:D
 

DeletedUser

MCBecks, acum vad ca te certi cu alti nu numai cu mine :))

Si lasati cearta la o parte, nu de alta dar strica !
 

DeletedUser

politzotto, am fost in SWAT o perioada, apoi in T.D.K. si chiar am luat multe sate de la ~TAO~ pe L3 pana am fost nevoit sa renunt la joc... Bineinteles, cand am pierdut eu ultimul sat, inca exista ~TAO~, deci nu stiu toata povestea.

Revenind, StapanulDurerii, lasa ma faza cu buletinul, ca aia e folosita si de copiii care inca se incalta invers, si vii tu si-mi vorbesti de originalitate? Ce sa zic? Tu esti foarte origiAnal!

Trec ma si pe profilul tribului L.L.: "Trib copiat"... ce zici? O sa ai orgasm daca fac asta??? Poate va fi primul din viata ta...
 

DeletedUser

politzotto, am fost in SWAT o perioada, apoi in T.D.K. si chiar am luat multe sate de la ~TAO~ pe L3 pana am fost nevoit sa renunt la joc... Bineinteles, cand am pierdut eu ultimul sat, inca exista ~TAO~, deci nu stiu toata povestea.

Revenind, StapanulDurerii, lasa ma faza cu buletinul, ca aia e folosita si de copiii care inca se incalta invers, si vii tu si-mi vorbesti de originalitate? Ce sa zic? Tu esti foarte origiAnal!

Trec ma si pe profilul tribului L.L.: "Trib copiat"... ce zici? O sa ai orgasm daca fac asta??? Poate va fi primul din viata ta...

oameni frustrati si aici? Becksule ai vreo problema? esti deschis de mult si ai rasuflat? :)) n-ai vrea sa-i plictisesti pe altii cu posturile tale? pe mine m-ai plictisit destul sincer. doar pari sau chiar esti supozitor?
 

DeletedUser

robyz, nu ma mai cert pe L4, am venit sa joc cu originalii astia pe L10 :)) Trebuie sa cautam triburi pe L1, 2 si 3 ca poate si aTaRaXic si Raptor sunt copiate si noi nu stim

Leon, soro, eu am fost in LEON (pentru 2 zile) cand aveai razboi cu TDK daca nu ma insel si eram in mijlocul TDK. Daca ai fi trimis un lancier sprijin atunci poate ar fi fost alta situatie. Pacat ca o arzi aiurea ca esti unul din jucatorii de triburile care merita apreciat, vroiam doar sa iti spun ca desi tu ai fost primul, LEON e un nume la care se poate gandi oricine, deci de-aia nu mi se pare copiat.

~~~
BlackSexyAngel, fa ca un criminal care omoara o fata si pleaca... LAS-O MOARTA!
 

DeletedUser

robyz, nu ma mai cert pe L4, am venit sa joc cu originalii astia pe L10 :)) Trebuie sa cautam triburi pe L1, 2 si 3 ca poate si aTaRaXic si Raptor sunt copiate si noi nu stim

Leon, soro, eu am fost in LEON (pentru 2 zile) cand aveai razboi cu TDK daca nu ma insel si eram in mijlocul TDK. Daca ai fi trimis un lancier sprijin atunci poate ar fi fost alta situatie. Pacat ca o arzi aiurea ca esti unul din jucatorii de triburile care merita apreciat, vroiam doar sa iti spun ca desi tu ai fost primul, LEON e un nume la care se poate gandi oricine, deci de-aia nu mi se pare copiat.

~~~
BlackSexyAngel, fa ca un criminal care omoara o fata si pleaca... LAS-O MOARTA!

ouch...stiam ca doare...si totusi...am ochit. punct ochit...punct lovit!
 

DeletedUser

robyz, nu ma mai cert pe L4, am venit sa joc cu originalii astia pe L10 :)) Trebuie sa cautam triburi pe L1, 2 si 3 ca poate si aTaRaXic si Raptor sunt copiate si noi nu stim

da, este buna asta :))
~~
si totusi de ce va certati pentru triburile astea ?!
daca au fost furate/copiate asta este :)
bucurati-va de triburile in care sunteti...vaiiii!!!
 

DeletedUser

robyz, nu ma mai cert pe L4, am venit sa joc cu originalii astia pe L10 :)) Trebuie sa cautam triburi pe L1, 2 si 3 ca poate si aTaRaXic si Raptor sunt copiate si noi nu stim

Leon, soro, eu am fost in LEON (pentru 2 zile) cand aveai razboi cu TDK daca nu ma insel si eram in mijlocul TDK. Daca ai fi trimis un lancier sprijin atunci poate ar fi fost alta situatie. Pacat ca o arzi aiurea ca esti unul din jucatorii de triburile care merita apreciat, vroiam doar sa iti spun ca desi tu ai fost primul, LEON e un nume la care se poate gandi oricine, deci de-aia nu mi se pare copiat.

~~~
BlackSexyAngel, fa ca un criminal care omoara o fata si pleaca... LAS-O MOARTA!

Si sa-mi reamintesc ce repede ai disparut?
Da,ii un nume la care se poate dar nu s-au gandit pina atunci.
Iar cand dintr-o data apar mai multe (eu am gasit 4 nume asemanatoare,adica difera doar cateva punctulete,virgule...) trage tu concluzia
 

DeletedUser3366

daca va tot contraziceti si ertati daca un trib este original sau nu..macar aduceti argumente. de exemplu :

denumire trib:latzushtele loz(aceeasi ca si p l7)
prescurtare trib:L.L. aici e diferit fata de l7
membrii initiali:total alti membrii fata de l7
profilul tribului:total diferit fata de l7
mod de abordare: limbaj...acelasi ca pe l7...,tipul propagandei--inca nu exista una asemanatoare ca pe l7;politica tribului--doar cei in masura o pot spune,dar cred ca e diferita fata de cea pe l7


concluzia:ramane la latitudinea voastra

parerea mea....e doar inspirat de pe l7..nu copiat "mot a mot".

nu un nume face tribul,ci oamenii care stau in spatele acelui trib
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, da, a fost pui de mamut.

Tu ce intelegi prin "a domina un continent"??? Eu inteleg: A avea 10-20 de jucatori care sa cucereasca fara probleme orice de pe continentul respectiv
Tao nu avea 10-20 de jucatori, ci a recrutat tot continentul, aia NU e dominare! Cand a ajuns SWAT-ul (tribul lui ALIAT) langa ei, a intrat prin TAO ca prin branza!

Cat despre LEON, am zis si eu ca nu e copiat pentru ca nu e un nume deosebit si oricine se poate gandi la un nume ca asta.
Nume originale pe jocul asta au fost: Avalon, aTaRaXic, Mason, etc etc (si altele de genul asta)

Hai sa o dam in off topic daca vrei ;)

~TAO~ nu a fost de la inceput mamut...cateva luni nu a fost mamut..si daca tot te lauzi atata cu SWAT...sti macar cum a ajuns la numele de SWAT?

Hai ca iti zic eu...erau 3 triburi...=BD= , TDK si DRAGON...si erau toate 3 in familie...nu mai stiu cum se numea familia...si toate 3 aveau razboi cu "mamutul" ~TAO~ cum zici tu...si cum nu au facut fata...au fuzionat toate 3...si au format SWAT...dupa aia s`au certat...si s`a rupt in 2...SWAT si T.D.K ....asa au ajuns SWAT si T.D.K pe harta...ca nu faceau fata la ~TAO~ ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Leon, ia uite:
TRX - tribul al carui intemeietor sunt -> http://ro4.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=16196

TRX - L10 -> http://ro10.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=148

... si totusi, nu m-am plans niciodata ca a fost copiat. Fiecare face ce trib vrea atata timp cat numele acelui trib nu e ales pe lumea pe care incepe sa joace.
Pe L5, la inceput, nu am putut sa intemeiez "Legion of Doom" (trib pe care tot eu l-am intemeiat cu ceva vreme in urma) deoarece era luat de altii. La un moment dat au ajuns la concluzia ca nu se pot ascunde in spatele unui nume si si-au facut tribul lor.
 

DeletedUser

... si ca sa-ti dau dreptate cu L3: DA, am disparut repede, pentru ca nu aveam cum sa rezist acolo fara ajutor.

Cat despre L.L., va spun eu, ca intemeietor al acestui trib: E evident faptul ca e inspirat dupa L7, nu? Daca vreodata ISee o sa vrea sa-l intemeieze pe L10 ii voi schimba numele, insa pana atunci trebuie stiut ca nu imi fac propaganda cu acel trib, deoarece suntem 42 de oameni si toti ne stim intre noi... nu am invitat pe nimeni altcineva, asa ca orice nume ar fi avut tribul, tot aceeasi membri ar fi fost.
 

DeletedUser

Leon, ia uite:
TRX - tribul al carui intemeietor sunt -> http://ro4.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=16196

TRX - L10 -> http://ro10.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=148

... si totusi, nu m-am plans niciodata ca a fost copiat. Fiecare face ce trib vrea atata timp cat numele acelui trib nu e ales pe lumea pe care incepe sa joace.
Pe L5, la inceput, nu am putut sa intemeiez "Legion of Doom" (trib pe care tot eu l-am intemeiat cu ceva vreme in urma) deoarece era luat de altii. La un moment dat au ajuns la concluzia ca nu se pot ascunde in spatele unui nume si si-au facut tribul lor.


doamne ce oameni, orcum tribul de pe L10 este bestial :))
 

DeletedUser

Vad ca tot discutati de LEON.
Am si eu o opinie.
Sunt intemeietor al tribului ~.LEON.~ prescurtare .LEON. .
Nu inteleg de ce se zice ca este trib copiat?
Nu am poza si nici profilul tribului care se da "original" .
Multi ma intreaba , "este LEON de pe lumea 2 sau 3 sau 1 sau etc ?"
Le raspund ca nu si totusi am reusit cum am putut sa aduc lume in trib si sa am o organizare in harta foarte buna zic eu.
Dar in momentul in care nu am profil , poza si neg faptul ca tribul meu ar fi acelasi cu cel de pe lumea x, y , z de ce se spune ca este copiat ?

Atunci BURN ce mai este?
 
Sus