triburi copiate l10

DeletedUser

Numele tribului: Pentagon
Prescurtare: 5gon
Număr de membri: 16
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.716
Punctaj total: 2.716
Punctaj mediu: 169
Rang: 453
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: Galaxia triburile
Prescurtare: GT
Număr de membri: 195
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 15.111
Punctaj total: 49.027
Punctaj mediu: 251
Rang: 20
 

DeletedUser

Vad ca tot discutati de LEON.
Am si eu o opinie.
Sunt intemeietor al tribului ~.LEON.~ prescurtare .LEON. .
Nu inteleg de ce se zice ca este trib copiat?
Nu am poza si nici profilul tribului care se da "original" .
Multi ma intreaba , "este LEON de pe lumea 2 sau 3 sau 1 sau etc ?"
Le raspund ca nu si totusi am reusit cum am putut sa aduc lume in trib si sa am o organizare in harta foarte buna zic eu.
Dar in momentul in care nu am profil , poza si neg faptul ca tribul meu ar fi acelasi cu cel de pe lumea x, y , z de ce se spune ca este copiat ?

Atunci BURN ce mai este?

In primul rand nu se da ci este originalul.
Ptr.ca ai pus 2 punctulete doar in plus fata de original :D
Multi te intreaba deoarece uni ne-au cunoscut,avem multi f.colegi sau aliati,care si-au pus intrebarea daca jucam sub alte nickuri.

Era greu sa-ti alegi tu un nume? Am uitat,ii mai usor sa aduni jucatori daca copiezi un trib cu nume cunoscut.Problema ii cat ii vei tine sau cat veti rezista.Vom vedea
 

DeletedUser

http://ro4.triburile.ro/guest.php?screen=info_player&id=122585

Deci in frunte cu tine, majoritatea care posteaza aici nu fac decat sa arate cat de penibili si de frustrati sunt.

Pai ma copilu', eu sunt intemeietorul TRX-ului pe L4 (rang 1) si al tribului 187 pe L8 (fost rang 2 - dizolvat dupa renuntarea mea si a lui weride la joc), tu crezi ca imi trebuie mie sa copiez triburi prietene?
Nu am pus numele =L.L= pentru ca nu am gasit egalul pe tastatura...

Pana la urma ce e copiat??? Imaginea e alta, numele nu l-am scris bine, textul de pe profil e altul... CE E COPIAT?

Mai vine si Leon asta, in al carui trib am fost odata pe L3 si spune ca mai exista un trib LEON, iar al lui e ~LEON~... pai frate, ti se pare un nume chiar asa de original LEON si crezi ca tu l-ai inventat?

Apoi, tot PainMaster asta zice ca e copiat tribul ~TAO~... Pai cum naiba sa fie copiat, cand ~TAO~ pe L3 avea 3000 de membri, iar aici limita bunului simt e de 200...?!?

Daca tot postati ceva, postati triburile de gen =nBz=, nu postati doar ca sa adunati cat mai multe mesaje pe extern, ca nu se dau premii...

ISeeVoices -> tu sa ma pupi in cul

Nu ma deranjeaza ca folosesti numele tribului. Daca ma deranja probabil ti-as fi spus asta in privat. Ai grija de brand insa ;)

Ti-as arata degetul mijlociu pentru ultima remarca din mesajul tau, insa nu am degete. Asa ca, pliz, think about... o lebaduta loz care iti arata un semn prietenesc cu mult roz:D
 

DeletedUser

In primul rand nu se da ci este originalul.
Ptr.ca ai pus 2 punctulete doar in plus fata de original :D
Multi te intreaba deoarece uni ne-au cunoscut,avem multi f.colegi sau aliati,care si-au pus intrebarea daca jucam sub alte nickuri.

Era greu sa-ti alegi tu un nume? Am uitat,ii mai usor sa aduni jucatori daca copiezi un trib cu nume cunoscut.Problema ii cat ii vei tine sau cat veti rezista.Vom vedea

Sa zici ca numele LEON este original este ca si cum mi-as face nick Alex si as incepe sa zic pe extern ca joc cu nickul asta de pe lumea 1 si ca oricine are in componenta numelui Alex defapt doreste sa ma copieze.
 

DeletedUser

Sa zici ca numele LEON este original este ca si cum mi-as face nick Alex si as incepe sa zic pe extern ca joc cu nickul asta de pe lumea 1 si ca oricine are in componenta numelui Alex defapt doreste sa ma copieze.

ai mai mult de 12 ani ? se vede ca esti cum esti ... ai copiat numele unui trib ... altceva ce mai vrei ? bine ca tribul WaRooM dp l5 nu a fost copiat :X
 

DeletedUser

ai mai mult de 12 ani ? se vede ca esti cum esti ... ai copiat numele unui trib ... altceva ce mai vrei ? bine ca tribul WaRooM dp l5 nu a fost copiat :X

12 jumate , fac 13 in decembrie .
Iar tu te-ai bagat ca musca in ... ceva...
 

DeletedUser

Sa zici ca numele LEON este original este ca si cum mi-as face nick Alex si as incepe sa zic pe extern ca joc cu nickul asta de pe lumea 1 si ca oricine are in componenta numelui Alex defapt doreste sa ma copieze.

Mai baiatule,una e LEON si una e .~LEON~.

Daca nu aveti imaginatie puneti-va numele tribului : fara nume

Pe orice lume apar triburi copiate,personal nu stiu de ce.Sa va facet de ras pe extern? Sa recrutati mai usor? Sa murdariti numele unor triburi care sunt respectate?


Intrebari retorice,nu astept raspuns.

On topic...Numele tribului: ~.LEON.~
Prescurtare: .LEON.
Număr de membri: 155
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 16.064
Punctaj total: 44.507
Punctaj mediu: 287
Rang: 32
 

DeletedUser

30 ~LEON~ 16.423 18.357 48 382 48 382
31 .LEON. 16.375 45.201 155 292 155 292

Cu ce murdarim :confused: .
 

DeletedUser

Ma simt obligat sa iti raspund

~Fratziorii nostrii mai mici~

LEON.2


PS:poate ajungeti la 200 de membrii.

Nu ca m-ar deranja vocabularul cocalarish,dar academie?
 

DeletedUser

Ma simt obligat sa iti raspund

~Fratziorii nostrii mai mici~

LEON.2


PS:poate ajungeti la 200 de membrii.

Nu ca m-ar deranja vocabularul cocalarish,dar academie?

O rectificare :
28 .LEON. 16.511 45.729 156 293 156 293
29 ~LEON~ 16.451 18.390 48 383 48 383

Academie ? De ce academie ? Academie aveti voi care va place sa va tineti pe aia mai mici ca sclavi !!!
 

DeletedUser

Apai iar imi iau ban pe motiv ca ma iau de gramatica unora...

1)nu am inteles NIMIC din ce ai zis tu mai sus

2)Conducerea tribului:
King.Leon
Mystyfy


Rank *1* Continent 25
Rank *2* Continent 35

Va asteptam sa scriem istoria impreuna!

~Fratziorii nostrii mai mici~

LEON.2

Nu aveti academie? Sau fraTZiori cum vrei sa le zicem...
 

DeletedUser

Apai iar imi iau ban pe motiv ca ma iau de gramatica unora...

1)nu am inteles NIMIC din ce ai zis tu mai sus

2)Conducerea tribului:
King.Leon
Mystyfy


Rank *1* Continent 25
Rank *2* Continent 35

Va asteptam sa scriem istoria impreuna!

~Fratziorii nostrii mai mici~

LEON.2

Nu aveti academie? Sau fraTZiori cum vrei sa le zicem...

Academia este un trib in care se asteapta sa creasca lumea sa intre in tribul mare.
Tribul LEON.2 este un alt trib . Ca o familie.Sunt mai mici pentru ca sunt recrutati de pe un continent in formare , dar in timp se va ajunge la schimbarea descrieri lor in profilul .LEON.
 

DeletedUser

hahaha...cand l-a durut adevarul nu a mai dat reply...sad mane :(

p.s: nu te mai lua dupa clasament in faza asta a jocului..se vede ca esti noob


(no ban pls..am inteles ca e voie sa faci pe cineva noob):(



-aa..uita-te si la inamici invinsi :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

carei problema? ati pus monopol pe nume? nu va e de ajuns sa scrieti o data pe extern ca ala nu acelasi trib de pe l1 sau pe ce lume o mai fi aparut? prea mult suferiti de voi... lasatio mai moale... just a game... remember?
 

DeletedUser

carei problema? ati pus monopol pe nume? nu va e de ajuns sa scrieti o data pe extern ca ala nu acelasi trib de pe l1 sau pe ce lume o mai fi aparut? prea mult suferiti de voi... lasatio mai moale... just a game... remember?

Nu vad care ii problema ta,parca topicul se numeste "triburi copiate l10" .
Daca mi-a reply la post era normal sa-i raspund.Fiecare are parerea lui si are dreptul sa si-o sustina.
 
Sus