Triburi copiate !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑

Pentru intrebari adresati-va
liderilor tribului CIRC:
killer377
&
Maryus The Best

Diplomatul tribului:
Alex al-III-lea
&
Dragos90

Academia noastra :
Circ-a

Noi suntem Circ
priveste si asculta,apoi fugi, ascunde-te din calea furiei noastre!!!

Pe ce ne bazam cand spunem asta:
Mai intai de toate suntem o familie nu un trib.Suntem un grup de prieteni adevarati,dar mai intai iate de unul dintre noi si o sa-ti demonstram ce inseamna sa ai prieteni adevarati.


๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑



CIRC de pe lumea 1 ...dar nu e nici un membru de pe L1
 

DeletedUser

OMG! :))
noobs L12 =))
Ne-au furat si noua poza , si descrierea si tot :eek: :((
 

DeletedUser

๑۩๑۞●•●۞•۞●•●۞•IMMO•۞●•●۞•۞●•●۞๑۩๑

IMMO a fost infiinţat de către vladinho2009 in 24.03.2009 la ora 11:57
Cine este IMMO:

un trib format din jucatori care activeaza pe mai multe lumi si care au inteles jocul...

un trib este o comunitate sociala reala. Este un spatiu virtual in care actionam si ne comportam asa cum suntem noi, cu dorinte, temeri, agresivitati, impulsuri...Suntem si aici ca peste tot: cerebrali, colerici, isterici, pacifisti, refulam, ne distram, ne incarcam, ne enervam, in final am ales cu totii o iesire in realul virtual.

Ce se intampla in acest trib? In primul rand NE DISTRAM! JUCAM!!! castigam si pierdem cu zambetul pe buze!


Ne respectam adversarii, fie ca le luam sau ne iau sate...

Daca vrei sa faci parte din aceasta echipa, esti binevenit...conditia este simpla..Sa cunosati putin jocul si sa fii activ!Aici vei fi tratat in egala masura cu restul jucatorilor,parerile iti vor fi ascultate......oricand putem invata unii de la altii !!!

¨˜”°º•«•Academia noastra•»•º°”˜¨
IMMO-A
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

¨˜”°º•«• Intemeietori •»•º°”˜¨

vladinho2009
cla cla

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

¨˜”°º•«• Conducatori •»•º°”˜¨

Post liber

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

¨˜”°º•«• Diplomat •»•º°”˜¨

merli


¨˜”°º•«• Recutor •»•º°”˜¨

merli

۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩


Reguli

* Nu acceptam refugiati sau ferme !
* Nu aveti voie sa incalcati diplomatia !
* Nu aveti voie sa parasiti tribul fara a anunta !
* Cine va incalca aceste reguli va suporta consecintele !

Motto:
One for all and all for one!

Cine nu e cu noi, e impotriva noastra!


...::Tradatorii nu se uita!::...

۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩

NU acceptam fuziuni decat sub numele nostru oricat de mari ati fi! Deci va rugam nu va obositi sa ne deranjati daca ne intrebati de asa ceva nimeni nu va raspunde!

۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩
Copyright © ஜ IMMO ஜ 24.03.2009
Toate drepturile rezervate.
 

DeletedUser

Bai tata, pana si SPAM! a ajuns copiat? Imi vine sa rad.

Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
349 SPAM! 7.947 7.947 29 274 29 274
2487 SPAM~A 130 130 1 130 1 130
 

DeletedUser

Sper sa schimbati denumirea le ceea ce ati incercat voi sa creati numind SPAM! asta ca sa nu imi fac cont pe L12 special sa va elimin pe fiecare in parte:)
 

DeletedUser20794

Da spam este si pe langa mn... Daca e ma ocup si eu de ei :D
 

DeletedUser

As aprecia:)

Deasemenea declar oficial ca respectivul trib nu are nici o legatura nici ca componenta nici ca structura si organizare cu SPAM!-ul original care a luat nastere pe L9.
 

DeletedUser

deci OldSchool e copiat clar...da tot imi pare bine ca eu am botezat tribul pe lumea 5 :D:D:D
 

DeletedUser22736

GK Alfa si Omega sunt ambele copiate.. NWO (new world Order) e iarasi copiat...Legacy e iarasi copiat de mine...

Am jucat in lumea 31 pe net, eram(inca sunt, dar l-am lasat inactiv) in Legacy, tribulrile NWO si GK ne-au fost dusmani. NWO i-am infrant, razboiul cu Gk este inca in desfasurare din cate stiu eu.

Sunt 99% din triburi copiate, daca stai sa le cauti pe alte lumi o sa gasesti multe dintre ele.
 

DeletedUser

:)

uite asa imi fac si eu aparitia ...pe forumul extern .....sunt si triburi.."originale" fara nume copiate ...EnErGy oF Aliens ..nu cred ca il gasiti nici pe .net :D. ...
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: Maniaks
Prescurtare: Mnk.s
Număr de membri: 15
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 5.089
Punctaj total: 5.089
Punctaj mediu: 339
Rang: 575
Homepage:
Membri


:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

uite asa imi fac si eu aparitia ...pe forumul extern .....sunt si triburi.."originale" fara nume copiate ...EnErGy oF Aliens ..nu cred ca il gasiti nici pe .net :D. ...

ai 11 ani? :eek: cand va vad ca ScRiEtI nUmA aSA..mOR dE VOi

on:intotdeauna vor fi triburi copiate..asta e stilul baietilor TRU di ziua de azi..
 

DeletedUser

:)

asa ii numele :))..si am vurt sa va arat ..ca sunt si triburi originale...nu doar copiate ..;)
 

DeletedUser

Îmi pare rău să fac această afirmație deoarece în acel trib se află jucători buni , dar tribul UNIQUE este un 'fals' în proporție de 70% .Ce mă face să fac aceste afirmații :

1...
Autor a scris:


- Nu dorim alianţă cu tribul vostru puternic şi mare. Nu încerca să ne propui salvarea printr-o alianţă cu tribul tău mare. Vrem să fim eliminaţi de catre voi, cei buni.

- Nu facem recrutări de nici un fel. Nu vrem să îţi strici timpul într-un trib de noobi. Eşti prea bun pentru noi, de aceea nu te vom invita.

- Conducerea e alcatuită de către " n-ai tu treabă". Nu dorim nici un fel de propunere. Fa-te neremarcat şi eşti prietenul nostru.

- Dacă ai întrebări sau neclarităţi adresează-le conducerii. ( vezi mai sus componenţa ei )


Mulţumim de întelegere...
Aceste fraze sunt copiate de la profilul M.T , Lumea 9


2...
We are The UNIQUE !
Nu vi se pare că prima oară aceste cuvinte au apărut la profilul IMMO , Lumea10 ?

3...
Însuşiri
Numele tribului: Unique Team
Prescurtare: UNIQUE
Sincer , numele tribului parcă mai este pe o lume ...Da chiar este , pe Lumea5 !


4...
Imaginea de la profil , seamănă cu imaginea fostului trib MoD ... Sau chiar este identică , cu mici modificări ...




În concluzie vă propun să schimbați aceste lucruri , altfel vă formați singuri o imagine proastă


Succes ...
 

DeletedUser8715

Warzone, nu ai de ce sa te cobori la nivelul acestuia.
Da niste edit-uri la postul tau, ca iar se va ajunge in situatia in care tot tribul Lethal-l11 va avea ban pe extern.

Cat despre Unique si triburi copiate, singurul jucator de pe l5 care activeaza si aici e rainn21(cred). Mai sunt 5-6 jucatori cu experienta, restul sunt membri recrutati "la fata locului", ceea ce e prea devreme pentru un trib ce se doreste a fi de elita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ideeea este ca numele nu este copiat... :) este tribul meu? este...atata timp cat eu sunt in tribul asta si numele imi apartine de pe l5....nu e copiat...de membrii si altele va las pe voi sa va certati....

Oricum acum cine ma cunoaste stie ca putin imi pasa de parerea unora care se baga si ei asa in seama...puteti zice ce vrei despre trib...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus