triburi copiate

  • Autor subiect DeletedUser24393
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

WaRooMÎnsuşiri
Numele tribului: WaRooM
Prescurtare: UNIQUE
Număr de membri: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 98
Punctaj total: 98
Punctaj mediu: 98
Rang: 1572
Homepage: http://www.schhh.ro
Membri
Descriere

๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩

Motto
Cine nu e cu noi , e impotriva noastra


๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩



Relatii si Probleme Externe:

cLawdEll


Nu dati mesaje inutile

๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩

Claim-uri sate-

Nu se accepta claim-uri pe sate care au apartinut tribului

Nu se accepta claim-urile trimise la alti jucatori din trib!

๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩

Puternici separat, invincibili impreuna

๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩


...ceva hibrid.
 

DeletedUser

o.s. este o copie care tine de fapt sa reaminteasca de spiritul old school :) si cred ca fondatorul acestuia ar fi onorat daca ar vede ca suntem un trib puternic mai tarziu si ar uita din suparare :p
pana la urma daca un trib ce este copie al altuia pe alta lume si se ridica la nivelul celui care este original nu ar fi o dezonoare nui asa :confused:
 

DeletedUser25399

o.s. este o copie care tine de fapt sa reaminteasca de spiritul old school :) si cred ca fondatorul acestuia ar fi onorat daca ar vede ca suntem un trib puternic mai tarziu si ar uita din suparare :p
pana la urma daca un trib ce este copie al altuia pe alta lume si se ridica la nivelul celui care este original nu ar fi o dezonoare nui asa :confused:

acuma ramane de vazut daca si voi va veti ridica la nivelul celor din o.s. L5,si mi se pare destul de greu
 

DeletedUser

Nu recunosc pe nimeni de pe L5! Sper sa se rdice macar la jumatate din ce a fost o.s. si le va merge bine!
 

DeletedUser

Scuzati-mi interventia, dar nu este frumos sa copiezi numele unui trib mare fara macar sa vorbesti cu intemeietorii tribului original. Puteti sa ajungeti chiar mai buni decat tribul original de pe l5, pentru mine ramaneti penibili ca nu ati fost in stare sa va gasiti un nume al vostru :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25553

Însuşiri
Numele tribului: Menthor
Prescurtare: M.T.
Număr de membri: 47
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 9.402
Punctaj total: 10.770
Punctaj mediu: 229
Rang: 16
Homepage:
» Actele tribului
Membri


Nu-l cunosc pe nimeni, desi sunt membru M.T. :)
 

DeletedUser11867

Scuzati-mi interventia, dar nu este frumos sa copiezi numele unui trib mare fara macar sa vorbesti cu intemeietorii tribului original. Puteti sa ajungeti chiar mai buni decat tribul original de pe l5, pentru mine ramaneti penibili ca nu ati fost in stare sa va gasiti un nume al vostru :)

cand va aud aud ca trebuie sa ceri acordul,ca are acordul ma apuca...a fost inregistrat vreun trib ca marca inregistrata ca sa trebuiasca acordul cuiva si nu stiam eu???
daca e un trib slab va disparea si va uita lumea de el iar daca va fi bun se va vorbi despre el si se va uita ca e o copie...
 

DeletedUser

numele de triburi nu sunt marca inregistrata si nu ar trebui sa ceara nimeni drepturile de autor pe ele sau ceva de genu, dar a nu avea propria ta identitate ii ceva grav.
tribul pe care il conduci se identifica intr-un mod sau altul cu tine, cu stilul tau de joc, cu stilul tau de a fi.

da-le oamenilor libertate si se vor copia unii pe altii
 

DeletedUser

Nu stiu daca a mai fost semnalat, dar o alta copie rusinoasa este tribul NWO, incercand sa-l copieze pe cel de pe L1, probabil.
NWO, L1 - de neinlocuit!
 

DeletedUser

"Numele tribului: n00bs
Prescurtare: n00bs
Număr de membri: 32
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 6.568
Punctaj total: 6.568
Punctaj mediu: 205
Rang: 191"

n00bs era si pe tribalwars.com :], si asta categoric e copiat de acolo :p

plagiatori neinventivi :D*
 

DeletedUser

la noi n0obs, noobs, n00bs...... si multe altele o sa vezi k sunt foarte familiare oricarei lumi..... mai ales lumilor de inceput
 

DeletedUser

daca vrei si ai dovezi sa ma contrazici fa-o ..... dar tre sa recunoastem k noobs (sau tot felu de nume asemanatoare) sunt folosite mereu la inceputurie de lumi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus