Triburi copiate

  • Autor subiect DeletedUser29146
  • Data de început

DeletedUser

alti noobi...ce erau asa de buni??

Mda...daca ai fi jucat acolo probabil ca ai fi stiut,eu presupun ca nu ai jucat,oricum erau buni,erau un trib,unde ,daca intrai automat deveneai important...dar sa terminat repede,conducerea de acolo a dat stergere cont,la fel si majoritatea membrilor,din cauza unor probleme ,care nu ma intereseaza.!Cam atat :).:rolleyes:
 

DeletedUser11867

mda...am jucat pe l7 si am jucat intr-un trib cu adevarat bun...jar a luat nastere prin niste combinatii ale unor jucatori si supravetuit cateva luni...si in alea cateva luni nau facut cine stie ce pe harta..
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
De la lumea 18 s-a ajuns la lumea 7...nu credeti ca deviati cam mult de la subiectul acestui topic?
Dar daca tot veni vorba de -JAR- pot sa va zic si eu cateva cuvinte ca am jucat si eu acolo pentru putina vreme: Pot sa va zic ca erau un grup de 20-30 de jucatori care au iesit din US pentru ca nu erau de acord cu "politica" de acolo, s-au extins in mare parte datorita bunavointei US de a le acorda o alianta de inceput, ca pe urma -JAR- sa rupa alianta pentru a se alia cu dusmanii US. Circumstantele m-au adus si pe mine in -JAR- dar pot sa va zic ca nu a fost deloc placut si imi pare bine ca s-a dizolvat.
Acum puteti va rog sa reveniti la subiect?
 

DeletedUser26528

Sa rad sau sa rad ?


Proiectul Armada

Armada & TR-X & ~O.S~
-D-W- & D-W-A & D-W-Ac
B.T. & DIE!
OcD! & Forta
KoH* & KoH*A
 

DeletedUser6558

Nu văd ce e de râs. Motorul acestui joc îl reprezintă alianţele şi alte combinaţii.
 

DeletedUser

nu prea cred ca e de ras,:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca banuiesc bine si cred ca o fac, ar avea motive sa rada si acelea ar fi altele fata de cele pe care le ai presupus tu.
succes.
 

DeletedUser

...ehe,rad eu pentru voi,bai dar cate triburi copiate sunt,sa plagiat la greu
 

DeletedUser19306

să râzi??...se râde de un trib cu 1000 membri..nu de o familie cu 100 de triburi:p..dăă :eek:

Cine ti'a zis tie asta?:)
Pe mine ma amuza "Familiile"....sau triburile cu 1.000 de playeri....De ce?..Acele triburi nu vor fi niciodata bune....Sa vezi cand or incepe atacurile pe bune,atunci sa vedem familii si triburi care'si declara iubirea suprema.

In cel mai bun caz,se aliaza 1-2 triburi,pentru distrugerea altui trib....
E o prostie asta cu familia,si la fel cred ca si conducatori care merg pe princiupiu asta....tot timpul se v'a putea rupe acea familie,pentru a deservii interesele unui trib.
Asa ca .....

JUCATI CU SPOR,IUBITI'VA IN COR!
 

DeletedUser

Sa rad sau sa rad ?


Proiectul Armada

Armada & TR-X & ~O.S~
-D-W- & D-W-A & D-W-Ac
B.T. & DIE!
OcD! & Forta
KoH* & KoH*A

in locul vostru eu m-as apuca de plans :)) ... pariez ca nu le ia mai mult de 2 saptamani sa va cuminteasca pe toti astia de prin zonele lor :)
 

DeletedUser31086

Ce tare :))
Poate tu nu sti...HopaTropa e bartezu81 de pe lumea 8...
el a fost doar Conducator in EnemY de pe lumea 15...
si sa lasat de joc si a lasat contul la un prieten.


Eu l'am intemeiat...



Drepturile de autor ii apartin lui Cata...Iar mie nu-mi apartine decat munca in conducere pe care am depus-o...atat...Pot zice si eu ca am 30% drepturi la acel trib ca am muncit ptr el dar cata are tot dreptul de a folosii imaginea si numele acelui trib.
 

DeletedUser

Drepturile de autor ii apartin lui Cata...Iar mie nu-mi apartine decat munca in conducere pe care am depus-o...atat...Pot zice si eu ca am 30% drepturi la acel trib ca am muncit ptr el dar cata are tot dreptul de a folosii imaginea si numele acelui trib.


Sper ca acum va'ti lamurit...;):)
 

DeletedUser

nsuşiri
Numele tribului: Messengers of Death
Prescurtare: MoD
Număr de membri: 29
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 8.505
Punctaj total: 8.505
Punctaj mediu: 293
Rang: 244
Inamici învinşi: 40 (731.)
Homepage:
Membri

Descriere
Conducere :
stef118
Boykano
Diplomatie : ImOtHeP4u
Recrutari : cLeaR
 

DeletedUser23756

Tullio25 astăzi la ora 21:29
Am sa te rog sa schimbi emblema tribului.
Sarbatori fericite!

Assasin Shadow astăzi la ora 21:29
Buna seara.
De ce as schimba emblema ?


Tullio25 astăzi la ora 21:31
Aceasta este emblema tribului C.I.R./C-I-R (Cavalerii Imperiului Roman)

Assasin Shadow astăzi la ora 21:34
Din cate vad...C.I.R. nu exisTa iar C-I-R nu are nici o emblema...
Si pana la urma care esTe interesul tau in asTa din momenT ce nu apartii tribului C-I-R.


Tullio25 astăzi la ora 21:38
Oamenii mei asteapta sa revin la vara in tara pentru a reface CIR-ul
Ultimul C-I-R joaca le L14 Dovada
Cat despre ce fac eu pentru CIR poti vedea aici
Sper ca in felul asta te-am lamutit.

Tullio25 astăzi la ora 21:57
Sa ma anunti cand ai schimbat poza.

Assasin Shadow astăzi la ora 22:05
Nu cred ca am s-o skimb prea cunrad ca nu poT sa ma pun impoTriva vointei intregului trib...sper sa ma poTi intelege ca mi-e greu sa fac ceva pt care ar puTea iesi discuTii si certuri...ca la urma urmei e un trib intreg nu 2-3 oameni.
Sarbatori fericiTe si tie!(am vazut ca mi-ai urat mai jos)


Tullio25 astăzi la ora 22:06
Oke, atunci intregul tau trib se va face de ras pe extern cum ca ar fi un trib de copiatori :)
E bine asa?

Assasin Shadow astăzi la ora 22:07
Chiar nu ne pasa decaT de ceea ce se intampla aici , pe harTa.

Tullio25 astăzi la ora 22:08
Oke, bafta!


Am îcercat să fiu cât se poate de diplomat insă tribul său ține neapărat să sterg cu ei pe jos la secțiunea asta, chiar in ajunul Crăciunului...
Cunoscatorii stiu că emblema aparține tribului C-I-R de pe Ro7, însă se pare că pe ei îi intereseaza doar harta (Rang: 76:eek:), nu și că sunt niste copiatori fară rușine...asta e...te pui cu ei care nu au pic de originalitate???
Sărbători fericite la toată lumea! :"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tullio: NU apartine ci a fost folosita prima data de tribul C-I-R :) nu cred ca este creata de voi in totalitate.Corecteaza-ma daca gresesc.
 

DeletedUser


Fifty noobS Academy

Însuşiri
Numele tribului: Fifty noobS Academy
Prescurtare: .5o.
Număr de membri: 20
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 4.132
Punctaj total: 4.132
Punctaj mediu: 206
Rang: 437
Inamici învinşi: 972 (141.)
Homepage:
» Actele tribului
Membri

T.N.T a fost înfiinţat de către regele2008. Dacă ai întrebări adresează-te regele2008.

Intemeietor:
regele2008

Conducatori
sandx

Diplomat


Aliante: ON
PNA: ON
Fuziuni: ON (voi la noi)
TRIB=Grupare de mai multe ginţi sau de familii înrudite, care au limbă şi credinţe comune, locuiesc acelaşi teritoriu şi se supun autorităţii unui şefi alesi.Aici vom fi mereu o familie,cu parti bune si parti rele.



Nu mai trimiteti invitatii nu le acceptam ...
Daca vrei vino la noi in trib daca nu ... dai cu praf de mers ;)

un mic videoclip facut de trib pentru voi! http://www.youtube.com/watch?v=P-2MoS_YSAk&feature=fvst
sarbatori fericite!

Am si academie,si eu nu stiam :) ...copii fara imaginatie!
 
Sus