Triburi copiate

  • Autor subiect DeletedUser29146
  • Data de început

DeletedUser23756

Tullio: NU apartine ci a fost folosita prima data de tribul C-I-R :) nu cred ca este creata de voi in totalitate.Corecteaza-ma daca gresesc.

Am cautat topicul/postarea fostului coleg de pe Ro7 sa-ti arat unde spunea ca el a facut aceasta imagine...din pacate nu o gasesc...
 

DeletedUser

Am cautat topicul/postarea fostului coleg de pe Ro7 sa-ti arat unde spunea ca el a facut aceasta imagine...din pacate nu o gasesc...

Tulica...crezi ca ti-ar copia tribul dupa ce a facut pe l17?

Come on...sper ca esti doar glumet si ca ai intrat in spiritul craciunului :rolleyes:
 

DeletedUser

totusi si tie daca ti s-ar lua imaginea tribului tot la fel ai faceX(
 

DeletedUser

noi ne am refacut tribul pe lumea asta si surpriza : mai sunt unii cu numele nostru, insa cu alt tag.
lucrul si mai haios este ca cica ei nu au copiat nimic, ca au facut tribul respectiv pt prima oara pe lumea 8 sau 9, nu stiu sigur, cand noi venim de pe lumea 5.
 

DeletedUser16370

nsuşiri
Numele tribului: Messengers of Death
Prescurtare: MoD
Număr de membri: 29
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 8.505
Punctaj total: 8.505
Punctaj mediu: 293
Rang: 244
Inamici învinşi: 40 (731.)
Homepage:
Membri

Descriere
Conducere :
stef118
Boykano
Diplomatie : ImOtHeP4u
Recrutari : cLeaR


Daca ai stii tu care cum sunt unii jucatori de aici din trib nu ai mai vocifera pe forum cu chestii de genul...este indeajuns ca sunt eu si cu asta am spus multe...

Si sa iti mai zic ceva mistere...
Eu am destramat,distrus,innobilat sau cum vrei tu s'o iei,tribul MoD pe ro7 si tot eu l'am refacut aici pe ro18 cu niste vechi inamici de acolo.Daca nu stii povestea stai in banca cu manutzele la spate si cand iti dau cuvantul sa te ridici cu pieptul in fata si picioarele apropiate....ca la armata :)

Hai ca iar va dau atentie prea mare unora si vi se urca la cap...

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16370

Alin, ma bucura aceasta comunicare cu tine...cu alti membrii din tribul tau de pe ro16 nu o am.De ce?
Se calculeaza prea mult ca sa mi se raspunda pe un ton certaretz si monoton.
 

DeletedUser11365

Si sa iti mai zic ceva mistere...
Eu am destramat,distrus,innobilat sau cum vrei tu s'o iei,tribul MoD pe ro7
Pe viitor foloseşte opţiunea edit!

baaa...:confused:..ce chestie...pe cine ai innobilat tu din mod?sa fi fost illidan,sebica,hiotikiri,cuka,eek?..sa nu mai spui la nimeni,te rog io...
 

DeletedUser

Daca ai stii tu care cum sunt unii jucatori de aici din trib nu ai mai vocifera pe forum cu chestii de genul...este indeajuns ca sunt eu si cu asta am spus multe...

Si sa iti mai zic ceva mistere...
Eu am destramat,distrus,innobilat sau cum vrei tu s'o iei,tribul MoD pe ro7 si tot eu l'am refacut aici pe ro18 cu niste vechi inamici de acolo.Daca nu stii povestea stai in banca cu manutzele la spate si cand iti dau cuvantul sa te ridici cu pieptul in fata si picioarele apropiate....ca la armata :)

Hai ca iar va dau atentie prea mare unora si vi se urca la cap...

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!


Daca nu e Eek! nu e MoD ...e un trib plagiat...asa ca recrutorule baga mare la recrutat si nu mai fii asa frustrat/a :d
 

DeletedUser

nu pot sa cred ce va cate odata pe acest forum, "ca e emblema mea, ba nu e a mea, e numele meu, ba nu e al meu" cum puteti iesi pe acest forum sa spuneti asa ceva ? chiar nu va dati seama cat de penibili suntetii ? toate astea sunt lucruri comune, nu sunt ale voastre. daca vreti sa fie ale voastre duceti-va la OSIM si intregistratile, tare mult as vrea sa vad asta, de ce ? pt va veti pleca cu coada intre picioare pt ca nimeni nu va da marca intregistrata pe lucuri atat de comune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am îcercat să fiu cât se poate de diplomat insă tribul său ține neapărat să sterg cu ei pe jos la secțiunea asta, chiar in ajunul Crăciunului...
Cunoscatorii stiu că emblema aparține tribului C-I-R de pe Ro7, însă se pare că pe ei îi intereseaza doar harta (Rang: 76:eek:), nu și că sunt niste copiatori fară rușine...asta e...te pui cu ei care nu au pic de originalitate???
Sărbători fericite la toată lumea! :"

am vazut ca tot te batii cu pumni in piept pt aceasta imagine care presupui ca tu ai inventato:))
scuzama pe imagine scrie Rome ,nu cavalerii imperiului roman ,rome pentru ca vine de la Warriors of the Rome,trib facut de mn si danimaxxx pe lumea 9 ,iar aceasta imagine e facuta de noi ,asa ca dute si minte in alta parte.
te tzuc
 

DeletedUser8715

Însuşiri
Numele tribului: Are you ready now?
Prescurtare: Lethal
Număr de membri: 48
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 19.488
Punctaj total: 22.359
Punctaj mediu: 465
Rang: 28
Inamici învinşi: 2.964 (77.)
Homepage:
 

DeletedUser

When we appear, you disappear...Însuşiri
Numele tribului: When we appear, you disappear...
Prescurtare: MaGic!
Număr de membri: 21
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 5.113
Punctaj total: 5.113
Punctaj mediu: 243
Rang: 446
Inamici învinşi: 742 (412.)
Homepage:


Au copiat: Numele, Emblema si 95% din profilul tribului de pe Lumea 17.
Iar pe emblema scrie clar "World 17" (made by CraNium-BasHer)...

Cel care a intemeiat tribul pe L18, a fost innobilat pe L17 de un coleg din MaGic!
Problema lui e grava.
 

DeletedUser

ff

EnemY apartinea lui HopaTropa pe la inceputul l15 . Nu vad nici un jucator din vechiul trib ?! Au nume schimbate ?

unii oameni sunt fenomene.Intra pe forum si arunca niste comenturi aiurea fara sa stie cum sta treaba.
Enemy a fost infiintat de Ruben pe l15 si catalin a fost si el pe acolo prin conducere.
Hopa tropa a venit pe parcurs din tribul CLUB daca nu ma insel.Nu ca ias tine partea celor din enemy sau lui catalin dar am vazut mesaje pe forum care m-au deranjat si pe mine tot din cauza aceasta:comentarii fara argumente reale
 

DeletedUser19306

De ce va tot atacati?

A zis cineva.... "Aveti drepturi de autor"...sau ...pana mea..orice altceva care sa va demostreze originalitatea?...Sa stiti ca ff multe triburi sunt copiate de pe extern,de pe tribal wars ..si de la germani ...
Nu cred ca ar trebuii sa va certati...fiti originali.

NU numele tribului va face cunoscuti,incercati sa faceti tribul vostru cunoscut,prin munca voastra!!!!!!
 

DeletedUser

Gothic Medieval Knights
Însuşiri
Numele tribului: Gothic Medieval Knights
Prescurtare: [M~K]
Număr de membri: 47
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 18.146
Punctaj total: 19.978
Punctaj mediu: 425
Rang: 98
Inamici învinşi: 2.598 (198.)

Au copiat numele si emblema dupa fostul trib [M~K] de pe lumea 9 , a carui intemeietor a fost Gangster Ray .
 

DeletedUser6558

Cu tot respectul, Gothic Medieval Knights nu e tocmai ceva ieşit din comun, după cum nici Yakuza, nici Marele Imperiu Roman sau Die Hard, Hard Killers, The Hell sau Blak union. Sunt chestii pe care le ştie toată lumea, fie denumiri împrumutate direct din domeniul public, fie combinaţii de cuvinte de un anume fel. ca şi titlurile melodiilor Manowar, care conţin cuvinte de genul king, angel, metal, angel, black, betrayal, trooper, hail, kill, genu asta. Nu e nimic orijinal, e doar un malaxor de cuvinte. Dacă eu îmi fac un trib care se cheamă Imperiul Roman de Răsărit #72, asta e original?
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: Knights Of The Dark - Predators
Prescurtare: T.D.K
Număr de membri: 5
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.359
Punctaj total: 2.359
Punctaj mediu: 471
Rang: 651
Inamici învinşi: 1.050 (543.)
Homepage:
Membri



Copiat de pe lumea 3...
 

DeletedUser11365

Cu tot respectul, Gothic Medieval Knights nu e tocmai ceva ieşit din comun, după cum nici Yakuza, nici Marele Imperiu Roman sau Die Hard, Hard Killers, The Hell sau Blak union. Sunt chestii pe care le ştie toată lumea, fie denumiri împrumutate direct din domeniul public, fie combinaţii de cuvinte de un anume fel. ca şi titlurile melodiilor Manowar, care conţin cuvinte de genul king, angel, metal, angel, black, betrayal, trooper, hail, kill, genu asta. Nu e nimic orijinal, e doar un malaxor de cuvinte. Dacă eu îmi fac un trib care se cheamă Imperiul Roman de Răsărit #72, asta e original?

prietene,diplomat mai bun ca raul(gangster ray) nu vei gasi pe ro..poate ar fi indicat sa nu-ti dai cu parerea in cazu asta..plus de asta,M-K isi are originea pe l2..
 
Sus