Triburi copiate

  • Autor subiect DeletedUser29146
  • Data de început

DeletedUser

unii oameni sunt fenomene.Intra pe forum si arunca niste comenturi aiurea fara sa stie cum sta treaba.
Enemy a fost infiintat de Ruben pe l15 si catalin a fost si el pe acolo prin conducere.
Hopa tropa a venit pe parcurs din tribul CLUB daca nu ma insel.Nu ca ias tine partea celor din enemy sau lui catalin dar am vazut mesaje pe forum care m-au deranjat si pe mine tot din cauza aceasta:comentarii fara argumente reale

Gata , m-am lamurit ! Nu trebuia sa mai apari si tu cu alte explicatii . Multi au intrat cu alte nick-uri (sau nu era in Enemy cand am fost eu) si de aceea am crezut ca nu sunt ei .
 

DeletedUser5970

screenmasterl18.jpg


Vai, vai, vai... nici de plagiat nu sunt in stare "By a Master forever"... mda
 

DeletedUser

Atentie!

Scitii
Numele tribului: Scitii
Prescurtare: Scitii
Număr de membri: 15
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.176
Punctaj total: 1.176
Punctaj mediu: 78
Rang: 363

nici nu se putea sa nu fie si scitii


Scuza-ma ca intervin dar in acest trib sunt membrii de pe lumea 3 si nu cred ca este plagiat.Uita-te te rog la membrii de pe lumea 3 si la membrii de pe lumea 18 si fa o comparatie domnule moderator.Nu mai lansa acuzatii de plagiat daca nu stii cine conduce de fapt acest trib.
 

DeletedUser

Daca dau acuma o tura prin
Triburi
Jucători
Continentul Triburi
Continentul Jucător
Inamici învinşi
Triburi inamice învinse

cred ca voi gasi o multime de triburi copiate si nu numai,am observat ca sunt si o gramada de jucatori ce incearca sa copie si numele din joc ,al altor jucatori,dar ce sa faci,asta e...pana la urma e doar un joc.
 

DeletedUser23305

Însuşiri
Numele tribului: LETHAL FORCE
Prescurtare: *LF*
Număr de membri: 36
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 12.675
Punctaj total: 12.675
Punctaj mediu: 352
Rang: 454
Inamici învinşi: 1.066 (839.)


nu stiu daca e copiat sau nu ..dar poza sigur e copiata ...

poza e facuta de campeonu la cererea lui Warzone.
 

DeletedUser16071

Si poza de tribului Lethal care e pe 39 tot copiata e ..doar ca are cateva efecte in plus :)) Lethal ..cate amintiri :(
 

DeletedUser17453

Facem parte din
MAREA FAMILIE TRIB
din care fac parte:
TRIB ; TRIB~A
; TRIB~B ; TRIB~C ; TRIB~D

Pitici astia ?
StoryA
StoryB

Mereu alaturi de noi:
Arc22
Arc22B
Arc22C
Arc22D
Arc22E
Arc22F
Arc22H


e ceva ce am omis?
 

DeletedUser

Am vazut prin top 20 un trib care se numeste PHX care defapt e doar o copie a tribului PHX.Au copiat pana si textul tribului de pe lumea 15 iar la final au scris All Rights Reserved:)
doar niste nubi care sper sa fie exterminati cat mai rapid


Ai tu sau aia de pe L15 drepturi de autor ? Atunci nu mai acuzati aiurea, stii cine sunt cei din PHX ca sa spui ca nu sunt cei reali ? Mie mi se pare ca multi isi dau aiurea cu parerea fara sa stie ce vorbesc. Nu vorbiti voi de fake-uri daca nu stiti cine sunt cei din spatele acelor nick-uri.
Aceasta sectiune mi se pare o aiureala, atata timp cat nimeni nu are drepturi de autor(Nu prostiile alea scrise pe la profil "All rights reserved") si nimeni nu stie cine se afla cu adevarat in spatele acestor nick-uri care fac diverse triburi.
Iar daca vreti sa ma contraziceti veniti cu dovezi, daca spuneti ca sunt fake-uri, veniti cu dovezi.
 

DeletedUser

Ai tu sau aia de pe L15 drepturi de autor ? Atunci nu mai acuzati aiurea, stii cine sunt cei din PHX ca sa spui ca nu sunt cei reali ? Mie mi se pare ca multi isi dau aiurea cu parerea fara sa stie ce vorbesc. Nu vorbiti voi de fake-uri daca nu stiti cine sunt cei din spatele acelor nick-uri.
Aceasta sectiune mi se pare o aiureala, atata timp cat nimeni nu are drepturi de autor(Nu prostiile alea scrise pe la profil "All rights reserved") si nimeni nu stie cine se afla cu adevarat in spatele acestor nick-uri care fac diverse triburi.
Iar daca vreti sa ma contraziceti veniti cu dovezi, daca spuneti ca sunt fake-uri, veniti cu dovezi.

pe l 10 PHX a fost intemeiat de mine aveam aceeasi emblema si prescurtare. :)) (am fost doar 3 membrii care am ramas pt o razbunare si am intemeiat tribul pt vreo 2 saptamani) . Daca a mai aparut inainte de l10 atunci sry..
 

DeletedUser

eu am avut tribul yakuzza pana cum catva timp cu 07cristian pe l1 ( CRISTIAN07 ) si ne permitem sa punem acestnume pentru ca acolo jucam in IMMORTALS yakuzza UNDE A FOST PRIMA DATA NUMELE yAKUZZA !
 

DeletedUser

Poate citesti si tu bine despre cine vorbim ... |:| ce treaba are tribul tau cu yakuza?
 
Sus