Triburi de cursă lungă

DeletedUser42520

Niciun trib care a fost postat in topic-ul asta nu mai exista,decat TheEnd,care a fost format acum o saptamana. Si e abea inceputu' lui septembrie.
 

DeletedUser42593

Niciun trib care a fost postat in topic-ul asta nu mai exista,decat TheEnd,care a fost format acum o saptamana. Si e abea inceputu' lui septembrie.

pai cum adik ?
vad ca sunt mai multe triburi carora nu li se dadea nici o sansa si vad ca tot in top 20 se afla...
 

DeletedUser42542

Mare prostie este chestia asta cu "sansele"...

Poti fi tribul de pe locu' 1, daca se lasa 2-3 membri principali din trib, din motive personale, tribul se duce in cap.
Oricand pot aparea surprize, triburi fantoma care nu au pe nimeni cunoscut asemeni Crucificatorul sau mai stiu eu cine (am vazut numele tau in N topicuri de pe acest subforum, nimic personal), dar care fac istorie, pentru ca au membri activi, si care vor sa invete...

Poate toate triburile din top 20 acum, vor forma 3-4 triburi pe sfarsitul lumii, niciodata nu poti stii de dinainte..
 

DeletedUser

ZION nu mai rezista o luna datorita pozitioanarii in mijlocul hartii ;)
 

DeletedUser

:) Asta ziceam si eu... este un trib de CurSa Linga :)

Tocmai ca de acolo am iesit si eu... m-au dezamagit pana la radacina X(
 

DeletedUser

Mare prostie este chestia asta cu "sansele"...

Poti fi tribul de pe locu' 1, daca se lasa 2-3 membri principali din trib, din motive personale, tribul se duce in cap.
Oricand pot aparea surprize, triburi fantoma care nu au pe nimeni cunoscut asemeni Crucificatorul sau mai stiu eu cine (am vazut numele tau in N topicuri de pe acest subforum, nimic personal), dar care fac istorie, pentru ca au membri activi, si care vor sa invete...

Poate toate triburile din top 20 acum, vor forma 3-4 triburi pe sfarsitul lumii, niciodata nu poti stii de dinainte..

Oricine se poate apuca serios de triburile, indiferent daca a mai jucat sau nu pe .ro :D
 

DeletedUser39777

Lol...
Ce a zis kajutzu si ce ai inteles tu...
Mai du-te pe la scoala sa inveti si tu arta cititului.
 

DeletedUser42542

Oricine se poate apuca serios de triburile, indiferent daca a mai jucat sau nu pe .ro :D

Este irelevant unde joci, atat timp cat joci, si mai ales sa vrei sa inveti "tactici", atacuri la secunda& all that stuff..

Citind forumul am observat ca Romania a castigat CM de Speed, pe langa felicitarile care trebuie acordate celor care au reusit performanta aceasta, nu stiu daca pe lumile..normale, sa le spun asa, cu viteza mica, lumile de lunga durata, Romania este in top.

Deci revin la ideea mea, este irelevant unde joci/unde ai jucat/unde vei juca, atat timp cat vrei sa progresezi, si nu vrei sa ramai un simplu sat de 1000 de puncte..
 

DeletedUser42593

eu nu dau nici o sansa celor din ~TLK~...prea multi de mana a 2 a la un loc acolo
cred ca e o cearta continua :)))
+11 academie :))) OMG !
 

DeletedUser

In general daca sunt "multi si slabi" pot fi facut praf toti de catre 10 jucatori :)
 

DeletedUser39777

Numai Crucificatorul*** inarmat cu 2-3 crucii ii poate face praf :))
 

DeletedUser

Pe cuvant ca ma apuc sa joc singur vs Angels sa vad ce iese :))))
Peste 1 saptamana vreau sa vad daca le iau macar 2 sate :D
 

DeletedUser42520

Pe cuvant ca ma apuc sa joc singur vs Angels sa vad ce iese :))))
Peste 1 saptamana vreau sa vad daca le iau macar 2 sate :D

Ai rupt apararea la tot tribul tau si nu ai reusit sa iei niciun sat,cu siguranta iei minim 2 singur.
Ar fii chiar penibil sa ai curte nobila la 3k pct :)
 

DeletedUser

Nu am rupt apararea nimanui. Toata lumea mi-a dat sprijin si si-au pierdut toti cate 50 din fiecare. Tu ce crezi? :))))
 

DeletedUser42593

da...mutam jucatorii buni si ofensivi ai nostri pe granita cu ei
sa vedem pe unde o sa mai scoata camasa pe urma :))
 
Sus