Triburi de urmarit

DeletedUser13059

Ai pune si pariu pe presimtirea ta sau doar incerci sa spui si tu ceva ca sa aduni posturi? :)
Stii ceva ce noi restul nu stim? Ca altfel nu vad cum ai putea vedea un trib ca si castigator intr-o faza atat de incipienta a jocului.
Poate castiga thor,tribul in care esti tu,mai stii? :)


eu cred ca ZIG o sa castige .. sunt cei mai buni jucatori acolo , nu au cum sa piarda lumea asta
 

PRADA

member
Scor reacție
6
+1

Adevărul e că ne cam dă clasă Văru la toti.. locul 1 pe continent, locul 1 la inamici învinsi, locul 1 la farm+sate jefuite + realizări..
fără sitteri, fără supporti o_O Bravo Vărule! fii Superior tot asa :cool:
 
Scor reacție
98
top1.png


top2.png
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ZIG? Sunt copii pe lânga green
Dupa ce au rugat zeci de jucatori de pe lumile vechi sa intre in trib cu ei sa le face deff,
au rugat pe altii sa intre în alte triburi, doar sa ridice cladirile, sa fie înnobilati când scot coloratii nobilil

cEweF1Y.png


Domnu'shoara ksi a înnobilat primele sate usor de tot.. doi fosti jucatori cu care a câstigat lumea 42.
Pai cum sa nu câstigi lumi în ritmul asta? Cum sa nu ajungi pe locul 1 când iei sate moca? mhm?

Sa va mai zic de tribul LeLe?

KQyGzcV.png


Eheheh, uite jucatori care cresc sate pentru prietenii green, sa le ia fara pierderi.
Si stiti ce? Acest trib LeLe a mai intrat si pe alte lumi în aceeasi formula.

Deci, un cont suport e unul în trib cu tine care face si trimite deff la cerere.
Un cont trimis în alt trib ca sa poata fi înnobilat cum se cheama? Tot o apa si-un pamânt..

Ah, stai, ca mi-a alunecat cursorul de la mouse si m-am uitat si pe lumea 52

KQyGzcV.png


Acelasi trib LeLe cu conturi suspecte, aceleasi ca pe lumea 53.. cherry blossom, gothic rose..
pesemne sunt niste amici doar, care intra sa faca pp-uri si sa cedeze satele la alti amici

HaiHai green, lasati vrajeala asta ieftina, ca nu sunteti deloc subtili. Dar pe extern nu va întrece nimeni..
Ce mare smecherie sa chemi prieteni, unii sa-ti faca deff altii sa-ti creasca satele? Macar shh..


Codrine, tu ai castigat vreo lume ca sa te poti lua de altii?:rolleyes:

Shh si tu Aline. Nu ma intereseaza sa câstig lumi necinstit, prin aliante precoce si fuziuni degeaba.
Chestia e ca tu chiar te crezi inteligent, ca ai facut o întelegere cu green sa nu va atacati pâna la sf. lumii si apoi sa fuzionati.
Pai merci fratelemeleu, dar nu-s curios sa închid o lume în stilul asta. Eu personal mereu am luptat împotriva "smecherilor" si-ale lor "smecherii"..
Ca lupt o zi, o luna, trei.. cât pot si eu. Dar macar nu o ard aiurea cu combinatii josnice. Hai bafta, asteptam sa fuzionati.
Pâna atunci spor ZIG-ului, singurul trib din top care joaca triburile adevarate. Nu obscenitatile voastre.

PS; Vad ca Adenauer colegu' englez nu mai intra sa faca un pic curat pe forumul asta..
invoc alt moderator sa-mi dea o mica vacanta si sa mai stearga din mesajele degeaba, de deasupra.
 
Scor reacție
98
ZIG? Sunt copii pe lânga green
Shh si tu Aline. Nu ma intereseaza sa câstig lumi necinstit, prin aliante precoce si fuziuni degeaba.
Chestia e ca tu chiar te crezi inteligent, ca ai facut o întelegere cu green sa nu va atacati pâna la sf. lumii si apoi sa fuzionati.
Pai merci fratelemeleu, dar nu-s curios sa închid o lume în stilul asta. Eu personal mereu am luptat împotriva "smecherilor" si-ale lor "smecherii"..
Ca lupt o zi, o luna, trei.. cât pot si eu. Dar macar nu o ard aiurea cu combinatii josnice. Hai bafta, asteptam sa fuzionati.
Pâna atunci spor ZIG-ului, singurul trib din top care joaca triburile adevarate. Nu obscenitatile voastre.

PS; Vad ca Adenauer colegu' englez nu mai intra sa faca un pic curat pe forumul asta..
invoc alt moderator sa-mi dea o mica vacanta si sa mai stearga din mesajele degeaba, de deasupra.

Calmează-te, de ce înțelegere tot vorbești ? Alianța cu green era plănuită dinainte ca tribul ZIG să își facă preintrarea pe lume și cine te-a informat pe tine că vom face fuziune ? Acum nu mai pot face o alianță serioasă ca vin mâncători ca tine să comenteze, dacă era ZIG în loc de Green ? sau poate voi, comentai la fel, hai scutește-mă
 

DeletedUser3547

Angel-Dust tu esti ala care a intrat pe 42 pe Just-Elite, ca dregi ca faci, ai stat cateva zile pana la primu organizat si ai disparut :))))))) Stiam ca mi se pare cunoscut numele. Angel e clar ca nu esti, esti doar praf(dust).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45058

ZIG? Sunt copii pe lânga green
Dupa ce au rugat zeci de jucatori de pe lumile vechi sa intre in trib cu ei sa le face deff,
au rugat pe altii sa intre în alte triburi, doar sa ridice cladirile, sa fie înnobilati când scot coloratii nobilil

cEweF1Y.png


Domnu'shoara ksi a înnobilat primele sate usor de tot.. doi fosti jucatori cu care a câstigat lumea 42.
Pai cum sa nu câstigi lumi în ritmul asta? Cum sa nu ajungi pe locul 1 când iei sate moca? mhm?

Sa va mai zic de tribul LeLe?

KQyGzcV.png


Eheheh, uite jucatori care cresc sate pentru prietenii green, sa le ia fara pierderi.
Si stiti ce? Acest trib LeLe a mai intrat si pe alte lumi în aceeasi formula.

Deci, un cont suport e unul în trib cu tine care face si trimite deff la cerere.
Un cont trimis în alt trib ca sa poata fi înnobilat cum se cheama? Tot o apa si-un pamânt..

Ah, stai, ca mi-a alunecat cursorul de la mouse si m-am uitat si pe lumea 52

KQyGzcV.png


Acelasi trib LeLe cu conturi suspecte, aceleasi ca pe lumea 53.. cherry blossom, gothic rose..
pesemne sunt niste amici doar, care intra sa faca pp-uri si sa cedeze satele la alti amici

HaiHai green, lasati vrajeala asta ieftina, ca nu sunteti deloc subtili. Dar pe extern nu va întrece nimeni..
Ce mare smecherie sa chemi prieteni, unii sa-ti faca deff altii sa-ti creasca satele? Macar shh..




Shh si tu Aline. Nu ma intereseaza sa câstig lumi necinstit, prin aliante precoce si fuziuni degeaba.
Chestia e ca tu chiar te crezi inteligent, ca ai facut o întelegere cu green sa nu va atacati pâna la sf. lumii si apoi sa fuzionati.
Pai merci fratelemeleu, dar nu-s curios sa închid o lume în stilul asta. Eu personal mereu am luptat împotriva "smecherilor" si-ale lor "smecherii"..
Ca lupt o zi, o luna, trei.. cât pot si eu. Dar macar nu o ard aiurea cu combinatii josnice. Hai bafta, asteptam sa fuzionati.
Pâna atunci spor ZIG-ului, singurul trib din top care joaca triburile adevarate. Nu obscenitatile voastre.

PS; Vad ca Adenauer colegu' englez nu mai intra sa faca un pic curat pe forumul asta..
invoc alt moderator sa-mi dea o mica vacanta si sa mai stearga din mesajele degeaba, de deasupra.
Prietene revino la realitate....
 

DeletedUser20252

Asta e a 3-a lume in care intalnesc zig.
Odata mi-au fost inamici,odata aliati si apoi colegi.
Din ce am putut sa imi dau seama,filosofia lor pe jocul asta e sa inchege o echipa pe orice lume ar juca,sa se distreze si sa faca un joc curat,fara manarii.Nu si-au propus niciodata sa inchida o lume insa cu toate astea au 2 lumi in care au si-au dus jucatorii chiar pana la final datorita corectitudinii avute cu aliatii lor.

Nici pe lumea asta nu cred ca Zig isi propun inchiderea lumii,dar cu siguranta Zig va fi o nuca tare de spart pentru orice oponent vor avea.
Faceti misto in continuare,dar vedem cine rade la urma. :)
 

DeletedUser47255

ZIG? Sunt copii pe lânga green
Dupa ce au rugat zeci de jucatori de pe lumile vechi sa intre in trib cu ei sa le face deff,
au rugat pe altii sa intre în alte triburi, doar sa ridice cladirile, sa fie înnobilati când scot coloratii nobilil

cEweF1Y.png


Domnu'shoara ksi a înnobilat primele sate usor de tot.. doi fosti jucatori cu care a câstigat lumea 42.
Pai cum sa nu câstigi lumi în ritmul asta? Cum sa nu ajungi pe locul 1 când iei sate moca? mhm?

Sa va mai zic de tribul LeLe?

KQyGzcV.png


Eheheh, uite jucatori care cresc sate pentru prietenii green, sa le ia fara pierderi.
Si stiti ce? Acest trib LeLe a mai intrat si pe alte lumi în aceeasi formula.

Deci, un cont suport e unul în trib cu tine care face si trimite deff la cerere.
Un cont trimis în alt trib ca sa poata fi înnobilat cum se cheama? Tot o apa si-un pamânt..

Ah, stai, ca mi-a alunecat cursorul de la mouse si m-am uitat si pe lumea 52

KQyGzcV.png


Acelasi trib LeLe cu conturi suspecte, aceleasi ca pe lumea 53.. cherry blossom, gothic rose..
pesemne sunt niste amici doar, care intra sa faca pp-uri si sa cedeze satele la alti amici

HaiHai green, lasati vrajeala asta ieftina, ca nu sunteti deloc subtili. Dar pe extern nu va întrece nimeni..
Ce mare smecherie sa chemi prieteni, unii sa-ti faca deff altii sa-ti creasca satele? Macar shh..




Shh si tu Aline. Nu ma intereseaza sa câstig lumi necinstit, prin aliante precoce si fuziuni degeaba.
Chestia e ca tu chiar te crezi inteligent, ca ai facut o întelegere cu green sa nu va atacati pâna la sf. lumii si apoi sa fuzionati.
Pai merci fratelemeleu, dar nu-s curios sa închid o lume în stilul asta. Eu personal mereu am luptat împotriva "smecherilor" si-ale lor "smecherii"..
Ca lupt o zi, o luna, trei.. cât pot si eu. Dar macar nu o ard aiurea cu combinatii josnice. Hai bafta, asteptam sa fuzionati.
Pâna atunci spor ZIG-ului, singurul trib din top care joaca triburile adevarate. Nu obscenitatile voastre.

PS; Vad ca Adenauer colegu' englez nu mai intra sa faca un pic curat pe forumul asta..
invoc alt moderator sa-mi dea o mica vacanta si sa mai stearga din mesajele degeaba, de deasupra.


De ce ai pus de 2 ori aceeasi statistica? :-?
 

DeletedUser46527

Angel-Dust tu esti papagalu ala care a intrat pe 42 pe Just-Elite, ca dregi ca faci, ai stat cateva zile pana la primu organizat si ai disparut :))))))) Stiam ca mi se pare cunoscut numele. Angel e clar ca nu esti, esti doar praf(dust).

In sfarsit am aflat de unde il stiam si eu...pff Angel nu iti este putin rusine sa apari aici sa ne spui noua de cum jucam? :))



80 de sate intr-o zi e o adevarata performanta ...asta inseamna " sa joci pentru distractie" :)) vorba celor care inca nu stiu cum e sa castigi
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Asta e a 3-a lume in care intalnesc zig.
Odata mi-au fost inamici,odata aliati si apoi colegi.
Din ce am putut sa imi dau seama,filosofia lor pe jocul asta e sa inchege o echipa pe orice lume ar juca,sa se distreze si sa faca un joc curat,fara manarii.Nu si-au propus niciodata sa inchida o lume insa cu toate astea au 2 lumi in care au si-au dus jucatorii chiar pana la final datorita corectitudinii avute cu aliatii lor.

Nici pe lumea asta nu cred ca Zig isi propun inchiderea lumii,dar cu siguranta Zig va fi o nuca tare de spart pentru orice oponent vor avea.
Faceti misto in continuare,dar vedem cine rade la urma. :)

Dar initial nu v-a luat nimeni la misto, oricum noi intotdeauna am respectat si am luat in serios orice adversar, altfel nu am fi castigat 2 lumi la rand plecand cu o inferioritate si fiind priviti ca outsideri.Doar s-a facut o glumita in sensul ca intern Zig faceau misto ca trec rapid de noi, iar la prima incercare de atac s-a dat rateu...iar dupa replici de genul:

dupa data de 13 oct, s-ar putea sa va caut pe pagina a doua ;)

N-avem cum sa nu va luam la misto.
Cred ca locul 2 ca aparatori si agresori spun multe despre lucrurile de care se plange angeldust.
Degeaba incearca anumiti anonimi pe aici sa arunce cu noroi in noi, niciodata n-am jucat cu mai mult de 2 aliati cu care am mers pana la final sau ne-au tradat (asta se poate verifica de pe extern, nu doar twstats), mereu am inceput triburile de la 0 (aici fiind exceptie, deoarece multa lume a vrut sa joace alaturi de noi)...degeaba va dati mironosite pe extern ca vai doamne ce urat joaca green (desi acuzele chiar nu-si au niciun istoric, sens sau legatura cu noi, multi o dati in paranoia rau), cand voi deja vorbeati cum va tradati aliatii.
 
Ultima editare:
Sus