Triburi de urmarit

DeletedUser43947

mai e pana la ora 22:00 =))))
Bre ratași ora, nu era 22 era 23 :)))
https://ro53.triburile.ro/public_report/91ba7e5a04f72941436204666c7f46c8
https://ro53.triburile.ro/public_report/e0d78beb4a657b7951533fe34f6c39a2
https://ro53.triburile.ro/public_report/01fbb43c54852ad896231b25240e5c71

Cum ar zice un mare filozof român în viață : „Danke schanke”
fb4b9895b129470a901efb62c7e49f43.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3547

Faptul ca am bagat noi mii de trupe nu are nici o legatura cu tactica ta de a imparti trupele pe nobili. Daca joci triburi de mult si atat ai invatat e grav, reinventezi jocul, ai tactica in sange, tu si piturca.

PS: la lumea 25 eram satul de triburi.
Se numeste tactica MasterCard.
mccard-professional-with-chip.jpg
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Faptul ca am bagat noi mii de trupe nu are nici o legatura cu tactica ta de a imparti trupele pe nobili. Daca joci triburi de mult si atat ai invatat e grav, reinventezi jocul, ai tactica in sange, tu si piturca.

Prea avansat pentru tine, nu are sens sa-ti explic.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33

DeletedUser20252

Mi se pare mie ca dati cam multa importanta unui trib de pp-nari,depozitari si ce caracterizari ne mai faceti voi noua. :)
Oricum e penibil sa acuzi pe altii ca iau resurse din depozit,cand ai tai jucatori fac la randul tau acelasi lucru,ba chiar la un nivel mult mai mare .
Trebuie sa fii ori ipocrit,ori chior.Va las pe voi sa decideti.
 

DeletedUser43947

Mi se pare mie ca dati cam multa importanta unui trib de pp-nari,depozitari si ce caracterizari ne mai faceti voi noua. :)
Oricum e penibil sa acuzi pe altii ca iau resurse din depozit,cand ai tai jucatori fac la randul tau acelasi lucru,ba chiar la un nivel mult mai mare .
Trebuie sa fii ori ipocrit,ori chior.Va las pe voi sa decideti.
Maestre, schimbă dioptriile. Nu noi am inceput cu ruptul targului, "varul" tau a inceput :D
„Când ai tăi jucători fac la rândul lor același lucru”, știu că ai vrut să pari puțin mai intelectual alegându-ți cuvintele, dar hai să nu ne murdărim la guriță cu limba română.
P.S. tot voi ați început cu promovarea exprimării stricte a Academiei Române. Noi suntem „karma”.
 

DeletedUser46447

Noaptea ne visați?Cum poți să spui ca varu rupe targu când el e locul 1 la farmat aproape zilnic?doar atât ințelegi tu din jocul ăsta?Rog adminii să facă si un clasament pentru cei ce vind si cumpără resurse,nu de alta dar s-ar putea ca unii să facă gesturi necugetate stând toată ziua cu unghia in gât,iar pe de altă parte asemenea ipocriți nu ar mai avea "audiență" pe extern.
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Noaptea ne vistați?Cum poți să spui ca varu rupe targu când el e locul 1 la farmat aproape zilnic?doar atât ințelegi tu din jocul ăsta?Rog adminii să facă si un clasament pentru cei ce vind si cumpără resurse,nu de alta dar s-ar putea ca unii să facă gesturi necugetate stând toată ziua cu unghia in gât,iar pe de altă parte asemenea ipocriți nu ar mai avea "audiență" pe extern.
Asta ar fi o treaba neamaipomenita, un astfel de clasament
 

DeletedUser43947

Unde dai si unde crapa, eu zic ca varu a acuzat primul de ruptul targului, el intelege ca l-am acuzat eu pe varu ca rupe targu' :))))
Imi place ca te-ai enervat foarte repede, de la cateva glumite :D
 

DeletedUser47559

Si daca e rank 1 la farm asta nu inseamna ca nu poate rupe si pp-urile:)))
Cei care si farmeaza si baga pp-uri si sunt in top bravo lor
Mai nasol e cand esti in top si bagi doar pp,de fapt,nasol pt tine:))
 

DeletedUser10188

Se numeste tactica MasterCard.
mccard-professional-with-chip.jpg



Vorbeste ciob de oala sparta. :D

Ca parca tu n-ai bagat pp-uri. Eu stergeam poza si contul de extern cu o astfel de afirmatie. :)

Cat despre impartitul trupelor. Eu am trimis 1 nobil + 1 spion si am luat satul sau nu. Care e problema? E vreo regula cu ce sa trimit? Extraordinar! Zise "mastercardul invidios"(pot sa-ti zic asa, nu? :D ca doar il folosesti si tu :D )
 

DeletedUser20252

Maestre, schimbă dioptriile. Nu noi am inceput cu ruptul targului, "varul" tau a inceput :D
„Când ai tăi jucători fac la rândul lor același lucru”, știu că ai vrut să pari puțin mai intelectual alegându-ți cuvintele, dar hai să nu ne murdărim la guriță cu limba română.
P.S. tot voi ați început cu promovarea exprimării stricte a Academiei Române. Noi suntem „karma”.

Ce gresit in a spune "la randul lor"? Hai uimeste-ma ca sunt curios.
Si nu inteleg de ce aduci in discutie felul de exprimare,altceva mai bun nu ai gasit de care sa te legi?

Cam trist.
 
Sus