Triburi de urmarit

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu-i nimic, data viitoare poate facem sa nu vedeti nici zidul.

Prea arogant pentru faza asta a jocului in care ai aratat fix nimic, domnule sorin.

Dupa felul in care v-ati aprins in urma unei bascalii (de altfel justa, avand in vedere ca alex s-a rupt ca un berbecut) nu prea s-ar spune ca sunteti mai vechi de ieri pe jocul asta.
Apoi, te-as ruga sa ne zici si noua unde anume ne-am mai intalinit noi p jocul asta... asa aprig de ne-ati si invata?!

Eu nu ma aprind, iar comentariile rautacioase le pot intelege si mi se par firesti, ati blindat un sat atacat, nimic nemaivazut pana acum. Comentariile tampe din partea unor nimeni in drum sigur sigur nu. Pana una alta unii dintre noi am facut istorie si am prins mai mult de 100 sate pe niste lumi cu premium.
Si inca ceva doamna maram, eu mi-am asumat un risc bine calculat si la momentul potrivit. Nu regret atacul dat.

Cat despre clasament, verificati ce clasament doriti si vedeti unde se afla jucatorii zig comparativ cu celelalte triburi.
 
Ultima editare:

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Cat despre clasament, verificati ce clasament doriti si vedeti unde se afla jucatorii zig comparativ cu celelalte triburi.
=))))) dar noi nu am zis nimic de clasamente. voi ati sarit sa ne lamuriti cum sta treaba aia cu atacurile in zig zag... de parca noi n-am vazut cum ati dat cu stangul in dreptul...

noi am facut un simplu spam pe tema unui raport... asa noobi cum suntem noi. :D
 

DeletedUser47488

hai lasa...mie somn de acum...oricum dupa data de 13 oct, 25% dintre green vor pleca in X trib, alti 25% in Y trib, 20% in Z trib, iar restul vor vedea ce vor mai face...cred ca ati vazut si voi chestia asta ;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
=))))) dar noi nu am zis nimic de clasamente. voi ati sarit sa ne lamuriti cum sta treaba aia cu atacurile in zig zag... de parca noi n-am vazut cum ati dat cu stangul in dreptul...

noi am facut un simplu spam pe tema unui raport... asa noobi cum suntem noi. :D

Sunt absolut convins ca ai inteles ce am spus mai sus. Iar daca nu bine, spor la joc!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Prea arogant pentru faza asta a jocului in care ai aratat fix nimic, domnule sorin.

Faptul ca nu prindem 14 octombrie ce e? :D

hai lasa...mie somn de acum...oricum dupa data de 13 oct, 25% dintre green vor pleca in X trib, alti 25% in Y trib, 20% in Z trib, iar restul vor vedea ce vor mai face...cred ca ati vazut si voi chestia asta ;)

Am vazut-o pe 42:
Tribul SH - Green ( GS ) a câştigat lumea
Ah, stai ca si pe 33:
Tribul EFU WIN 1 ( EFIN 1 ) a câştigat lumea

E ok :D
Noi suntem aia noobi care ne destramam si ne certam.
Probabil ne-ati prins pe lumi pe care jucam la pp-uri si sunteti mari si tari pe aici :)))
Faina prima "ciondanire" intre noi, sper totusi sa fie ceva de voi, pe lumea asta nu mai are cine sa va care in spate :)
 

DeletedUser47488

SH sau green? efu win ce insemna , o reunire de 3 triburi sa inchida lumea?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Unii ar trebui sa invete ce este acela respect si bun simt. Maidanul este in alta parte, SiCkOsS.
 
Sus