Triburi de urmarit

DeletedUser41586

Calmeaza-te ce te ataci asa? In ziua de azi daca nu bagi esti 0 chiar daca ai 100000 ani experienta
Probabil am atins coarda sensibila de te ataci asa :p Si nu mai plange la Alin ca ma iau de voi pe extern :)))) A fost o singura replica,strict parerea mea

Am plans eu la Alin ?:)
Vad ca in mesaje vorbesti ca si cum nu e nimic.. si pe extern vrei sa pari miezul, hotaraste-te...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47803

abia au iesit 10 nobili si lumea deja se agita....easy tigers....
 

DeletedUser46527

Visezi,pune 2 jucatori cu experienta unul langa altul,ala cu pp iti scoate curtea si te-a scos
Draga jucatorule de Triburile , acest joc este un joc de echipa ,astfel acel jucător cu pp care a scos curtea daca vrea sa înnobileze pe cineva dintr-un trib unit va avea mult de lucru , se pot face splituri , colegii il pot ajuta sa își blindeze satu si multe alte metode care dau randament daca tribul este unit...aici un bun exemplu poți sa fi chiar tu ,omul cu curtea..
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Draga jucatorule de Triburile , acest joc este un joc de echipa ,astfel acel jucător cu pp care a scos curtea daca vrea sa înnobileze pe cineva dintr-un trib unit va avea mult de lucru , se pot face splituri , colegii il pot ajuta sa își blindeze satu si multe alte metode care dau randament daca tribul este unit...aici un bun exemplu poți sa fi chiar tu ,omul cu curtea..
Se pare ca schimbi contextul doar cum iti convine,la fel poti spune si despre cel care a scos curtea cu pp ca e ajutat de tribul lui ,all in all faci splituri,si tot ti-o iei dar hai,sa fie ca tine,ca nu cedezi vad


Am plans eu la Alin ?:)
Vad ca in mesaje vorbesti ca si cum nu e nimic.. si pe extern vrei sa pari miezul, hotaraste-te...
Tu sau maram,whatever,nu-i tot aia? S-a plans careva
Iao usor cu mesajele sau vrei sa te trimit in bahamas si cu acest cont?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
De ce ti-ai sters nickname-ul cu care joci de la semnatura? =)))))))))))
Că am pus pe poză, n-o vezi? Nu mai râde :))

Iao usor cu mesajele sau vrei sa te trimit in bahamas si cu acest cont?

ahahahahahuehehee Gata! ma pun lânga evo si eu

9pirOSJ.gif
 

DeletedUser13059

Salut evo, pofta la popcorn.


haha
Ahah chiar te lauzi cu un +2% diferenta de steag? Mi-e frica de tine8 :eek:
Da, la noi dureaza 48h alea dar nu crezi ca facem 1500 medalii în 48h, sa-l reactivam?

Oricum voi din green care nu cumparati din depozit presupun ca ati activat steagul de resurse :D

eu sper doar sa mai apareti pe aici dupa ce zig sau green vor pierde si atunci o sa vedem ce si cum ... pana atunci eu va bifez si pe voi alaturi de ceilati 6436362462642 jucatori de "elita" care la fel ca si tine facea tam tam pe aici iar cand sa terminat lupa a disparut si de pe extern ...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
aha, ca tu esti altfel presupun, tu mereu iesi învigator. cum sa zici "daca green vor pierde" si apoi sa zici ca tu câstigi.
Te gândesti sa parasesti un vapor în scufundare?
 

DeletedUser41586

Se pare ca schimbi contextul doar cum iti convine,la fel poti spune si despre cel care a scos curtea cu pp ca e ajutat de tribul lui ,all in all faci splituri,si tot ti-o iei dar hai,sa fie ca tine,ca nu cedezi vad



Tu sau maram,whatever,nu-i tot aia? S-a plans careva
Iao usor cu mesajele sau vrei sa te trimit in bahamas si cu acest cont?

Mă trimiți tu pe mine in Bahamas, este?
Bine tovarășe.
 

DeletedUser13059

de aia joc , ca sa castig ... nu prea imi place sa pierd chiar daca am pierdut 2 lumi dar am trecut peste acele infrangeri si am castigat destule ca sa compensez , tu din cate stiu esti pe minus
 

PRADA

member
Scor reacție
6
de aia joc , ca sa castig ... nu prea imi place sa pierd chiar daca am pierdut 2 lumi dar am trecut peste acele infrangeri si am castigat destule ca sa compensez , tu din cate stiu esti pe minus

eu îmi gasesc placeri în alte parti si acolo n-o sa ma întreci niciodata. Spor la câstigat lumi prin promisiuni false si minciuni ;)
 

DeletedUser13059

nici nu cred ca imi doresc :D nu prea imi place sa sa imi doresc lucruri pe care nu le pot avea , de aia nu mi-ar placea sa te intrec la treaba asta , spor la pierdut vremea pe aici in speranta ca poate pari interesant ;) chiar daca pentru tine este doar un joc ca sigurat asta ai vrut sa spui dar mereu intrati cu speranta sa fiti nr 1 , dar mai bine sa ne scuzam rapid si am scapat de toate umilintele care continua sa apara
 

DeletedUser13059

vezi ca iti creste nasu , mai mare decat este (sper sa nu te simti ofensat) ...
 
Sus