Triburi de urmarit

rmazizou

member
Scor reacție
0
spalate cu apa rece ca te faci de ras

Tu crezi ca ai inventat mersul pe jos si apa calda si restu au coborat ieri din copac, tu la 2 sapt de cand a inceput jocul ai avut aproape 2000 usori cu farm putin mai mult decat restu (din top care binenteles ca au spart ppuri serioase) si vrei sa te credem pe cuvant ca nu ai bagat ppuri. Ma da smecher esti tu ce jucator esti tu, il faci de ras pe bietu alex care a rupt cardu sa fie in top cand se putea si fara ppuri. Du-te ma si canta la alta masa ca io is imun la vrajeli de tiganusi smecheri.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Tu crezi ca ai inventat mersul pe jos si apa calda si restu au coborat ieri din copac, tu la 2 sapt de cand a inceput jocul ai avut aproape 2000 usori cu farm putin mai mult decat restu (din top care binenteles ca au spart ppuri serioase) si vrei sa te credem pe cuvant ca nu ai bagat ppuri. Ma da smecher esti tu ce jucator esti tu, il faci de ras pe bietu alex care a rupt cardu sa fie in top cand se putea si fara ppuri. Du-te ma si canta la alta masa ca io is imun la vrajeli de tiganusi smecheri.
pe astea de unde le-ai scos? :))
2016-09-18 VaruFashion. Zig!?! 111. +475 =1 - - -
2016-09-17 VaruFashion. Zig!?! 163. +359 =1 - - -
2016-09-16 VaruFashion. Nimeni 495. +263 =1 - - -
2016-09-15 VaruFashion. Nimeni 987. +216 =1 - - -
2016-09-14 VaruFashion. Nimeni 1138. 180 1 - - -

in 5 zile avea 400p si tu spui ca aveam 1000 suori
ma da destept esti :)))
rau, la control sa te mai duci, nu de alta dar, fotbalul te afecteaza,
la inceput de lume nu se pot cumpara 200k si totusi aveam targ nivelul 1 daca nu ma insel,
fotbalist la stana
daca rupeam targul la inceput acum aveam mii daca nu mai mult la ofertele targului,
si nu venii tu cu 200k ca nici nu se gaseau resurse in targ pana de curand
 
Ultima editare de un moderator:

rmazizou

member
Scor reacție
0
pe astea de unde le-ai scos? :))
2016-09-18 VaruFashion. Zig!?! 111. +475 =1 - - -
2016-09-17 VaruFashion. Zig!?! 163. +359 =1 - - -
2016-09-16 VaruFashion. Nimeni 495. +263 =1 - - -
2016-09-15 VaruFashion. Nimeni 987. +216 =1 - - -
2016-09-14 VaruFashion. Nimeni 1138. 180 1 - - -

in 5 zile avea 400p si tu spui ca aveam 1000 suori
ma da destept esti :)))
rau, la control sa te mai duci, nu de alta dar, fotbalul te afecteaza,
la inceput de lume nu se pot cumpara 200k si totusi aveam targ nivelul 1 daca nu ma insel,
fotbalist la stana
daca rupeam targul la inceput acum aveam mii daca nu mai mult la ofertele targului,
si nu venii tu cu 200k ca nici nu se gaseau resurse in targ pana de curand asa ca mucles ciobane

2 saptamani is 5 zile? ai baut carbit sau asa esti mereu? si nu am zis eu ca ai luat 200k resurse cu ppuri, ti-ai spart ochelarii sau nu mai vezi de aproape?
 

DeletedUser10188

Cred ca voi veniti sa postati dar nu stti ce postati. N-ai zis tu, au zis colegii tai. Puneti-va de comun acord si stabiliti pe ce varianta mergeti. Nu de alta, dar va dati unu in cap altuia :)

Cat despre ksi225, daca tu ai pierdut doar 100 lanci si 100 spade la atacuri....deja nu mai zic nimic :))) Ati pierdut cel putin 1 ferma de aparare.

Ca sa nu mai zic de atacurile trecute pe neatache cand ati aparat cu zid 0 sau ceva de genul...de ati pierdut in jur de 2 ferme...si astea sunt asa, "apararile" unde ati pierdut 100 lanci....vai de capu vostru...hai fugiti si ciuguliti la alta masa ca nu va mai arunc frimituri, v-am dat destule...sunteti prea nesemificativi si fara argumente, doar invidiosi ca n-aveti si voi pp-uri :D
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
o ferma de aparare se aduna cu cate 100 de fiecare de la mai multi jucatori, de unde sa stii tu, trebuie studii superioare pt asa ceva. Intradevar noi nu stim ce postam, tu esti miezu.o_O
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
eu dc? ca sunteti niste copii tristi?
ca suferiti pe extern ca 2 nobi si aratati cu degetul spre gradina altuia?
puneti mana si invatati joaca si lasati comentariile alea ieftine, ca miroase a secound hand.
sau voi sunteti jucatori de mana a 2?
cand ajungi la nivelul meu de experienta atunci mai vorbim pana atunci eu zic sa te abtii ca esti praf in toate capitolele si tu si colegu tau
 

DeletedUser10188

asa este, eu ma fac de ras cu voi ppnari, care nu recunoasteti :D

cred ce vreau, ca era 0, ca era 20, cert este ca ati spart trupe acolo, acum si atunci si pe viitor veti mai sparge, iar alea vi le refaceti din pp-uri, ca resurse aveti doar 2-3 care stiti sa si farmati, restul dati din cioc si cam atat.

Uite aici, sat luat de 1-2 zile:

Apărător:

iulian mafia
Ţel(direcţie): {006} Assasin (436|528) K54


Număr: 48 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Are 100/100 dar ce are....si din trupele astea scoateti voi 1 ferma sau trupe sa tineti zidul la 20....hai la plimbare si mintiti in alta parte....si imprumutati omul cu niste pp-uri sa bage in satuletul asta ca-i sarac rau.

Va las singurei ca nu vreau sa ma mai fac de "ras" aici cu voi, maretii si zeii jocului triburile.ro :D
 

DeletedUser43947

Reiterez, nu mai infundati closetul :))))
Noobster, prietene...nu mai vorbi sa te afli in treaba :D inteleg ca-ti place aici cu noi pe extern, dar creste CN-ul ala odata. Nu o mai arde cu noi ca astepti sa-ti crestem satele, tu momentan stai la caldurica si d-aia iti permiti sa fii tare in gura. Asteptam sa radiezi cu tupeu din prima linie.
Tschuss
P.S.Numai unu care are in componenta numelui calitatea de n00b, poate crede ca se darama un nivel de zid cu berbecii aia :)))
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
eu dc? ca sunteti niste copii tristi?
ca suferiti pe extern ca 2 nobi si aratati cu degetul spre gradina altuia?
puneti mana si invatati joaca si lasati comentariile alea ieftine, ca miroase a secound hand.
sau voi sunteti jucatori de mana a 2?
cand ajungi la nivelul meu de experienta atunci mai vorbim pana atunci eu zic sa te abtii ca esti praf in toate capitolele si tu si colegu tau

Clar, tu ai valoare, nimeni nu se ridica la nivelul tau. Cata vrajeala ai in tine, tu crezi ca daca iti merge "bisnisu" in intersectii cu odorizante auto iti merge vrajeala peste tot?
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Ca sa nu mai zic de atacurile trecute pe neatache cand ati aparat cu zid 0 sau ceva de genul...de ati pierdut in jur de 2 ferme...

giphy.gif
 

DeletedUser10188

Reiterez, nu mai infundati closetul :))))
Noobster, prietene...nu mai vorbi sa te afli in treaba :D inteleg ca-ti place aici cu noi pe extern, dar creste CN-ul ala odata. Nu o mai arde cu noi ca astepti sa-ti crestem satele, tu momentan stai la caldurica si d-aia iti permiti sa fii tare in gura. Asteptam sa radiezi cu tupeu din prima linie.
Tschuss
P.S.Numai unu care are in componenta numelui calitatea de n00b, poate crede ca se darama un nivel de zid cu berbecii aia :)))


Pai no, mai creste satele si dupa scot si eu CN-ul.

Daca tu crezi ca vorbesc ca's la caldurica si sa ma aflu in treaba, intreaba-ti colegii aia buni si aliatii care i-am scos de pe L47 ce n00b sunt, ca si ei erau tari in gura asa ca tine, asta m-a amuzat atunci, asta ma amuza si acum :D
 

DeletedUser47255

asa este, eu ma fac de ras cu voi ppnari, care nu recunoasteti :D

cred ce vreau, ca era 0, ca era 20, cert este ca ati spart trupe acolo, acum si atunci si pe viitor veti mai sparge, iar alea vi le refaceti din pp-uri, ca resurse aveti doar 2-3 care stiti sa si farmati, restul dati din cioc si cam atat.

Uite aici, sat luat de 1-2 zile:

Apărător:

iulian mafia
Ţel(direcţie): {006} Assasin (436|528) K54


Număr: 48 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Are 100/100 dar ce are....si din trupele astea scoateti voi 1 ferma sau trupe sa tineti zidul la 20....hai la plimbare si mintiti in alta parte....si imprumutati omul cu niste pp-uri sa bage in satuletul asta ca-i sarac rau.

Va las singurei ca nu vreau sa ma mai fac de "ras" aici cu voi, maretii si zeii jocului triburile.ro :D
*palmface* eu zic sa o lasi mai moale:)
 
Sus