Triburi de urmarit

DeletedUser10188

@n00bSt3R esti cel mai penibil.. :))))))))))))))))))))))))))))))
@Portile iadului -> la fel de penibil.
Voi pe cine credeti ca impresionati cu astfel de mesaje?

cred ca tu te incadrezi in categoria celor pana in 10 ani care sufera de atentia parintilor si se baga in seama aici, pentru ca din ce vad dupa fiecare atac al nostru iesi aici si postezi mastercardul. Daca nu iti da mami cu tati bani de mancare la scoala nu trebuie sa fii invidios, te putem ajuta. De asemenea, cam dintre toti colegii tai ce au postat pe aici esti singurul care nu stie sa pastreze un nivel civilizat de conversatie, iar pentru acest lucru am sa ma retrag pentru ca nu pot discuta cu oameni ce traiesc in grota, iar aici ma refer strict la tine.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Momentan m-am oprit la cateva avertismente si stersul posturilor ce incalcau in mod evident regulamentul de forum.
Am rugamintea sa va rezumati la joc, fara atacuri la persoana si/sau jigniri, nimeni nu doreste sa stea 30 de zile ( sau mai mult ) pe bara.
Mersi
 

DeletedUser47255

Nu inteleg de ce se tot insista atat pe ce nivel de educatie are fiecare,sau cata gramatica stie fiecare sau nu.
Este un joc dragilor.Acest joc este jucat de copii de 10 ani,de 9 ai,de 16 ani sau chiar si de adulti.
Nu stiam ca trebuie sa avem diplome,mastarande si doctorate in literatura pentru a putea sa joci jocul asta sau pentru a putea posta pe forumul extern.

De asta forumul asta e pustiit si nu mai intra nimeni.Din pacate nu mai este accesibil decat pentru somitati ca voi,care au o exprimare imaculata,fara pic de greseala,care nu au altceva de facut decat a atrage atentia celorlalti ca fac greseli de exprimare din neatentie,graba,sau pentru ca atat au invatat la scoala.

Asta nu ii face pe ei mai prosti sau pe voi mai buni.Un procent foarte mic din populatia tarii noastre are o gramatica foarte buna sau un vocabular foarte bogat.Asta pentru ca suntem o tara saraca,cu un sistem de invatamant bolnav si discriminator.
Fiti fericiti ca multi din voi ati avut parte de o educatie buna si de un mediu propice dezvoltarii voastre,pentru ca nu multi au avut parte de asta.
Iar cei ce nu sunt ca voi ar trebui sa fie acceptati asa cum sunt,nu continuat cercul discriminator si bolnav folosit de inaintasii nostri.

Dati dovada de educatie si rezumati-va strict la aptitudinile din joc ale oponentilor vostri,nu la cele gramaticale.


PS: 1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.


Ai deviat foarte mult...Cert e ca oricine poate invata ...fie el sarac, bogat, fie ca a avut parte de un profesor bun sau nu... O persoana e capabila sa se autoeduce..
 

DeletedUser46527

cred ca tu te incadrezi in categoria celor pana in 10 ani care sufera de atentia parintilor si se baga in seama aici, pentru ca din ce vad dupa fiecare atac al nostru iesi aici si postezi mastercardul. Daca nu iti da mami cu tati bani de mancare la scoala nu trebuie sa fii invidios, te putem ajuta. De asemenea, cam dintre toti colegii tai ce au postat pe aici esti singurul care nu stie sa pastreze un nivel civilizat de conversatie, iar pentru acest lucru am sa ma retrag pentru ca nu pot discuta cu oameni ce traiesc in grota, iar aici ma refer strict la tine.


Si vrei sa spui ca tu esti om cu facultate? :))) eu credca te-ai caracterizat pe tine mai sus ...copile ...24 de ore ai insistat pe pp consumate de noi ..si acum inteleg si de ce ..te trezesti dimineata , iti bei lapticul si pe urma intri pe joc ...acolo ai un soc ..colegii tai mai dezghetati au cucerit deja peste noapte alte sate..dusmanii tai la fel ..iar tu inca nu ai scos curtea ...si asa apare frustrare..asa apar mesajele rautacioase , asa apari tu aici pe extern ..
 

DeletedUser30525

Cata agitatie pentru niste lucruri care peste 2-3 luni nu vor mai avea nici o importanta
:D
Daca citesti forumul de la inceput ori te pufneste rasul ori faci ochii mari cat cepele (nu la propriu, e doar o expresie populara)
PP-uri, gramatica, calcule matematice.
Mai oameni buni jucati triburile sau incercati sa reinventati sistemul romanesc de invatamant?
n00bSt3R fara suparare dar aia cu literatura populara e noua aici pe forum. Nu am auzit pe nimeni sa puna pe baza "literaturii populare" faptul ca majoritatea nu stiu ce inseamna un cuvant. E ca faza aia de la televizor cand ii intreaba cate ceva si se dau raspunsuri de iti vine sa spargi televizorul. Dar daca vecinul asa stie atunci o fi bine spun si eu la fel. Pe de alta parte intr-adevar ai si tu dreptate. Daca ii spui cuiva ca e patetic si nu stie ce inseamna e in stare sa te bata pe strada.

Ceea ce e important (pentru green cel putin) e ca deocamdata v-au cam dat peste nas pe harta. Si aici hai sa nu aducem in discutie pp-urile nici de o parte nici de alta pentru ca aveti jucatori cu multa experienta care ar fi putut poate organiza altfel treburile pe la voi astfel incat sa aveti alte rezultate. Realitatea e ca( si aici ma repet) deocamdata in fata green ati cam dat cu bata in balta de fiecare data cand ati incercat marea cu sarea. Puteti spune voi orice si aduce in discutie cate argumente vreti voi pe harta nu au avut nici un efect. Poate in viitor se va schimba situatia sau poate nu. Dar pana atunci hai sa nu dam din coate si sa recunoastem ca adevarata vina in atacurile esuate ale voastre (cate or fi fost, nu conteaza numarul lor) este a voastra.
Cu toata experienta cu care va laudati (si eu recunosc ca aveti jucatori cu multa experienta, nu le spun nick-urile ca se stiu si nu au nevoie de reclama de la mine) trebuie sa recunoasteti asta.

Restul cum ar spune unii e doar can can.

Cu respect


PS:
Daca am gresit in exprimare pe undeva scuzati dar pe tel e mai greu sa vizualizez tot mesajul. Promit sa ma inscriu daca e nevoie la Academia Forum Triburile.
:D

n00bSt3R contrar parerii tale despre jucatorii green sa stii ca suntem in stare sa raspundem si argumentat. Important e sa fie o discutie care merita argumentata. Altfel e doar vorba in vant.

Si ca sa vorbim si de triburi de urmarit felicitari celor din Winter pentru cresterea in clasament.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Momentan m-am oprit la cateva avertismente si stersul posturilor ce incalcau in mod evident regulamentul de forum.
Am rugamintea sa va rezumati la joc, fara atacuri la persoana si/sau jigniri, nimeni nu doreste sa stea 30 de zile ( sau mai mult ) pe bara.
Mersi

ce bland ai devenit :)))
s-a facut vacanta de 30 de zile? :eek: nu erau 14? :confused:
 

DeletedUser43947

Pentru fratele nab, o vacanta plina de povesti :oops:

P.S. Speram ca se intoarce si cu CN =)))
 

DeletedUser47387

dar oare cum de nu e varu prin zona?:)...ca si lui ii placea sa se faca de ras:rolleyes:
 

DeletedUser

Uhh...lucrurile s-au incins umpic :)) , pacat ca v-a stricat raka petrecerea
 

DeletedUser3547

Eu va raspund exact pe masura voastra pentru ca am vazut ca nu am cu cine. Mi se pare una dintre cele mai slabi lumi din punct de vedere al calitatii oamenilor. Voi ati dus discutia in directia asta cu totul nepotrivita pentru joc discutand, rediscutand, paradiscutand acelasi subiect. Daca altceva n-aveti ce sa faceti, asta e.
Eu nu pun Adele in casti, eu ma duc sa o vad concert live daca intelegi ce-ti spun, dar astea sunt chestii de finete, nu ai treaba tu cu ele.

Pacat insa, ca in continuare ca nu reusiti sa va limitati la joc si la intepaturile oarecum firesti ce provin din acesta. Daca voi doriti sa atacati persoana, pai asteaptati-va la aceeasi moneda. Ia de vezi cine e penibil!
.
Degeaba, tot n-ai inteles nimic. Te afunzi tot mai tare in penibilism. Adevaru doare, te supara si tot incerci sa te scoti cumva, nu ai cum.
Crezi ca esti singurul care lucreaza si isi permite anumite lucruri? :))))) Dar unii nu simtim nevoia sa compensam prin informatia asta.
Mai ai multe de invatat. :p

P.S. Mai stergi si postarile Emmanuelle.. asa nesigur pe tine esti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43947

Dragul nostru, noi nu blamăm cumpărarea de pp-uri în exces, râdem de calitatea jocului pe care ați prezentat-o în urma amenințărilor inițiale și de modestia crasă pe care o expui :D
alex02dsa a spus:
Am vazut ca iar ati comentat despre mine, desigur, dar de data asta in absenta mea pentru ca Mastercardul si AmExul ce sa vezi, sunt bune sa te plimbi prin lume nu sa cumperi pp dar voi nu aveti cum sa stiti asta pentru ca voi nu ati iesit inca din satucul vostru de pe triburi. Stiti vorba aceea, unii fac iar altii doar vorbesc despre altii cum fac.
Într-adevăr, nu toți ne permitem vacanțe în Băicoi ca tine.
 
Sus