Triburi de viitor/Top 20 Triburi!

  • Autor subiect DeletedUser44410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41528

mai ne distram si noi de ,,mango'' sau faci un back time a la lumea 32..... conditiile sunt indeplinite........
 

DeletedUser44690

Nu prea intru foarte des pe extern, mai mult deloc...Nu inteleg de ce unii se zbat atat de mult sa fie pe locul 1. Primul meu contact cu triburile, a fost acum...7-8 ani. Pe atunci nu existau steaguri, si tot felul de prostii ( facilitati le spun unii ) asa cum exista acum. Cum spunea un prieten, triburile a devenit ceva mult prea comercial. Jucatorii buni, nu mai sunt jucatorii de "anduranta", care stau zi si noapte sa trimita frumosii cai dupa resurse, sunt cei care au mai multe conturi, si care baga pp-uri in cont la inceput, cat baga altii intr-un an...( nu m-ar mira ca la cei tineri, de au unii asa multe pp-uri, sa mai fure bani de pe la parinti ca sa cumpere pp-uri ;]]). Triburile nu mai e acel joc care m-a facut sa stau nopti intregi treaz, si sa dau atacuri, nu mai exista respect, nici prietenie asa cum exista inainte. Am terminat lumea 10, si de atunci nu m-am mai intalnit cu bunul simt de acolo, prietenia de acolo, faptul ca te simteai bine cand intrai pe cont, nu ca sa vezi cine are mai multe pp-uri sau nu, si niciodata nu cred ca voi mai gasii jucatori asa devotati ca pe lumile vechi.
Parerea mea, e ca acesti faimosi "starteri", cauta doar faima, in schimb, daca s-ar strange un trib de "moda veche", sunt sigur ca nu faceau fata nici cu 1.000.000 de pp-uri. Poate prindeau avans la inceput, dar nimic mai mult.



Big Like !!!
 

DeletedUser44690

cine sunt ma astia din AUR , Ibidem , eu 1 nu am auzit de fuga lor :-?? =))
 

DeletedUser44690

Pe 36 e Ibidem daca nu mai spun pe cine si ce vor sa atace :) apoi S R desigur :)

vom vedea pe parcurs ce sunt d capul lor ...

pana acm nici un trib nu e d viitor

Sunteti constienti ca acm este doar inceputul , va mai trece 2-3 luni pana cand se vor aseza si vor incepe sa se organizeze ,

momentan sunt nspe mii de triburi .... abia peste cateva luni bune va ramane 3-4 triburi care se vor bate intre ele pt primul loc ,, pana atunci se vor muta membri dintr-un trib in altul ...


Ciao !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42770

Postat în original de xts1s Vezi post
Nu prea intru foarte des pe extern, mai mult deloc...Nu inteleg de ce unii se zbat atat de mult sa fie pe locul 1. Primul meu contact cu triburile, a fost acum...7-8 ani. Pe atunci nu existau steaguri, si tot felul de prostii ( facilitati le spun unii ) asa cum exista acum. Cum spunea un prieten, triburile a devenit ceva mult prea comercial. Jucatorii buni, nu mai sunt jucatorii de "anduranta", care stau zi si noapte sa trimita frumosii cai dupa resurse, sunt cei care au mai multe conturi, si care baga pp-uri in cont la inceput, cat baga altii intr-un an...( nu m-ar mira ca la cei tineri, de au unii asa multe pp-uri, sa mai fure bani de pe la parinti ca sa cumpere pp-uri ;]]). Triburile nu mai e acel joc care m-a facut sa stau nopti intregi treaz, si sa dau atacuri, nu mai exista respect, nici prietenie asa cum exista inainte. Am terminat lumea 10, si de atunci nu m-am mai intalnit cu bunul simt de acolo, prietenia de acolo, faptul ca te simteai bine cand intrai pe cont, nu ca sa vezi cine are mai multe pp-uri sau nu, si niciodata nu cred ca voi mai gasii jucatori asa devotati ca pe lumile vechi.
Parerea mea, e ca acesti faimosi "starteri", cauta doar faima, in schimb, daca s-ar strange un trib de "moda veche", sunt sigur ca nu faceau fata nici cu 1.000.000 de pp-uri. Poate prindeau avans la inceput, dar nimic mai mult.

Respecte / mare dreptate ai !
 

DeletedUser44690

ACAB .. un trib "oarecare" de pe harta.
Un trib slab,daca ma intrebi pe mine. :D

exact , un trib "oarecare" dar care nu sufera pe extern :)))

pur si simplu stau si rad de comentariile altora :))) care se cred mari "playeri" :)) ca au cucerit si ca au facut :))) dar eu 1 nu am auzit niciodata de ei :)))
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Sti cum e vorba aia:Rade ciob de ciob,cand el e facut zob. Cam asa esti tu,razi de altii dar tu nici macar 100 sate farmate nu ai.
 

DeletedUser44690

Lumea 9
Nume: quz0r
Cuceriri: 91 (+47-44)

Lumea 13
Nume: quz0r
Cuceriri: 62 (+32-30)


the great player :)))

L. Clasica
Nume: Masters
Cuceriri: 1276 (+738-538)

Lumea 5
Nume: Masters
Cuceriri: 251 (+182-69)

Aduna !

Domnu Bad Rullz sa te caut si p tn ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus