Triburi de viitor

  • Autor subiect GOGU aviatoru
  • Data de început

Lord Catau

member
Scor reacție
1
vai de capul tau...nici nu stii ce vorbesti...cei mai buni jucatori de triburile sunt acolo:rolleyes:

insemna ca eu sunt cel mai bun cu ferme la activ din marele trib 2010 :))

sa fim seriosi ma ataca de 80 la de ore, daca tu astfel de jucatori ii consideri buni te invit sa mergi la culcare, or fi buni pe alta lume dar nu pe 22 si pe maretii tai idoli i-am invitat pe lumea 23 in centrul hartii, si nu am primit vreun raspuns ca ar veni

spunea cineva cu nume pe aici pe extern, treci in mijlocul hartii si joaca nu te lauda cu performante la margine
 

DeletedUser

may nu ai cum să zici că sunt cei mai buni jucători , ce înţelegi tu prin jucător bun ? jucători buni sunt în tote triburile depinde de cine dai şi cu cine îţi merge ! nu trebuie să îţi subestimezi adversaru ;)
 

DeletedUser35491

claudius93
Puncte: 40.194
Loc: 12
Inamici învinşi: 85.878 (67.)
Trib: PITI
:rolleyes:
asta's eu...si's in mijlocul hartii...cat despre tine care ma rog ai ferme din tribul 2010...jucatori intrati de 2 saptamani(cred).te contrazici frumos...daca ei is la margine si tu ai ferme de la ei atunci pt ce ai mai zis lucrul asta?'treci in mijlocul hartii si joaca nu te lauda cu performante la margine':eek:

Ai gura cam mare prietene :D
Mai bine veziti de ale tale nu cred ca te poti compara cu Lord Catau
 

DeletedUser

Cipriane nu şti au intrat şi nubi în top 20 şi îs jucători mari să fim serioşi !
 

DeletedUser4920

Vad ca cu vorba buna nu intelegi mai certati-va voi pe aici de acum incolo :)
 

DeletedUser4920

@SarafanWarrior

Daca crezi ca warn-ul tau a fost neintemeiat te rog sa depui tiket , ai incalcat regulamentul si ai fost penalizat ca atare.
 

DeletedUser

nu merita oboseala, mai bine ma las pagubas, stiu cum e treaba cu adminii si cu moderatorii si chiar nu mai am chef sa intru in vreo polemica cu voi, sincer vorbind asa ca ignora-ma te rog.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@SarafanWarrior

Daca crezi ca warn-ul tau a fost neintemeiat te rog sa depui tiket , ai incalcat regulamentul si ai fost penalizat ca atare.

pai omule eu am fost penalizat ca l-am intrebat daca are vreo gura disponibila..ca sa vorbeasca normal( gura la asta foloseste nu?)

iar el ca mi-a zis sa o iau in gura tot penalizare a luat?

bine si un 4 pentru bun simt ce e e drept un doi pentru controlat nervii si un alt doi pentru replica data, dar notele sunt de moral ma indoiesc ca il doare ca tocmai a fost etichetat in vreun fel:))
 

DeletedUser

pai omule eu am fost penalizat ca l-am intrebat daca are vreo gura disponibila..ca sa vorbeasca normal( gura la asta foloseste nu?)

iar el ca mi-a zis sa o iau in gura tot penalizare a luat?

bine si un 4 pentru bun simt ce e e drept un doi pentru controlat nervii si un alt doi pentru replica data, dar notele sunt de moral ma indoiesc ca il doare ca tocmai a fost etichetat in vreun fel:))

si te-ai suparat?
 

DeletedUser

Acestea fiind spuse si sanctiunile fiind impartite sa revenim la oile noastre.
Cel mai de succes trib a fost, este si va ramane tribul HappY ;)
 

DeletedUser

Pentru Domnul Setzel

1. În limbaj de geeks: începator, pe din-afară, diletant, incompetent. Vine de la newbie. Se scrie şi n00b.
Exemple: părea tare, însă după câteva întrebări m-am prins, e un noob, nici chestiile de bază nu le ştie prea bine.
 

DeletedUser

Te rog sa-mi demonstrezi mie care e jignirea?
din toate aceste insiruiri de cuvinte : noob,incepator,diletant,incompetent
 

DeletedUser

Trib de viitor, Iobag. Format din jucatori enigmatici care nici macar nu stiu cum si ce inseamna sa fentezi un atac! :))
 

DeletedUser

Mulţi jucători când începe altă lume se lasă , triburi de viitor nu se poate lua acuma o decizie care sunt triburi de viitor. E uşor să joci până la 100k , oricum L22 e lume pentru cine are răbdare .
 

DeletedUser

Triburile de viitor nu exista,vor exista doar triburile care rezista cel mai mult la plictiseala si la setarile penibile ale lumii 22 ;)
 
Sus