Triburi de viitor

  • Autor subiect GOGU aviatoru
  • Data de început

DeletedUser8835

De fapt, exista triburi formate din oameni care au si o viata, "setarile penibile" fiind perfecte pentru un joc moderat, fara disperati care vor viteza 2, fara bonus de noapte, fara biserici, fara strategie...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
De fapt, exista triburi formate din oameni care au si o viata, "setarile penibile" fiind perfecte pentru un joc moderat, fara disperati care vor viteza 2, fara bonus de noapte, fara biserici, fara strategie...

aici e un punct foarte bine punctat, ca sa inteleaga multi de ce sunt asa putine lumi cu viteza mare

desi pe 20 setarile sunt perfecte imi place foarte mult acolo, cred ca e singura lume care imi starneste interes dupa atata timp de la deschidere
 

DeletedUser

aici e un punct foarte bine punctat, ca sa inteleaga multi de ce sunt asa putine lumi cu viteza mare

desi pe 20 setarile sunt perfecte imi place foarte mult acolo, cred ca e singura lume care imi starneste interes dupa atata timp de la deschidere


eva ce mai face?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
De fapt, exista triburi formate din oameni care au si o viata, "setarile penibile" fiind perfecte pentru un joc moderat, fara disperati care vor viteza 2, fara bonus de noapte, fara biserici, fara strategie...

Claudiniho ai dreptate, o simpla observatie referitoare la semnatura ta...la Caritas nu s-au inmultit banii, asta era planul, sau minciuna initiala. :D
Oricum interesanta semnatura, si chiar originala.
 

DeletedUser8835

Nu e vorba de bani; la propriu, e vorba de multimea de prosti ce s-au inghesuit la Caritas:)
 

DeletedUser8835

C.K. va rezista pana cand vor aparea primi nobil pe sv dupaia se va duce pe rapa , in urmatoarea luna top 20 se va schimba complect .

joaca si mama omida:eek:


ia spuneti voi, dragii mosului, ce triburi mai sunt de viitor? fiti obiectivi, ca va ia mama dracu'!
 
Sus