Triburi de viitor

  • Autor subiect GOGU aviatoru
  • Data de început

DeletedUser8835

Parerea mea e ca nici pe lumea asta nu avem cu cine duce un razboi serios. Va fi cred ca si pe alte lumi un war contra nobia. Singurele conflicte mai animate vor fi pe extern care se pare e unicul loc unde vor sa se afirme unii. Noroc ca nu stam mult.

Postul ăsta o să fie folosit drept scuză. Când vor da de greu, se lasă de joc, și sar repede: "noi am zis că o să ne lăsăm".
 

DeletedUser

Nu am solicitat nimanui din top 3 alianta impotriva cuiva, doar lui mine mai devreme si mi-a zis ca mergem impreuna peste SR dupa ce pica base :D

mai citeste o data si vezi ce am zis

PiTzIponc cu oO astăzi la ora 10:59
Vreau sa te vad cu albastru pe harta si sa-l scoatem pe Merlin cu ai lui, din zona, pune si tu o pila la ai` mai mari si hai sa trecem la treaba :)

mine astăzi la ora 11:01
bre, pana nu vad cu ce oO discut, nu ma bag in combinatii la nici o cartela :p

PiTzIponc cu oO astăzi la ora 11:02
Oricat de mine ai vrea sa-ti fie oO-le :)) nu ma scot din anonimat, vezi daca rezolvi ceva :p

mine astăzi la ora 11:03
pai m-a invatat mama ca nu e bine sa vorbesc cu straini

PiTzIponc cu oO astăzi la ora 11:03
hai ca te stiam mai caterincoasa :p

mine astăzi la ora 11:06
bre, sunt caterincoasa... intreaba-l si pe merlin. diplomatie facem cu cea mai mare placere, dar la noi in trib nu se stie decat de portocaliu... toti tinem cu base si incercam sa il sprijinim in momentele astea mai naspa din viata lui... asa ca am decis ca pana la pomana de 6 saptamani, sa nu folosim pt marcaje decat portocaliu

PiTzIponc cu oO astăzi la ora 11:10
hai parca mai vii de acasa :))

mine astăzi la ora 11:13
pe bune, n-am de gand sa ma apuc sa ** de diplomatii daca n-am idee cu cine. o sa avem dupa aparitia nobililor maxim 1 alianta... da' asta clar o sa fie cu prieteni. eu inclin spre ~SR~... imi sunt prieteni vechi si aliati de multe lumi in coace... singura chestie e ca nu am idee cat joc si de-aia nici nu am de gand sa ma implic prea tare pe diplomatii (decat pe partea de razboaie)

PiTzIponc cu oO astăzi la ora 11:17
Da stiu ca voi + sr = love :)
Sa nu ne parasesti prea devreme

mine astăzi la ora 11:18
nope, tre sa va iau macar un sat... dupa, mai vedem :p

PiTzIponc cu oO astăzi la ora 11:19
stii ca si noi te iubim :))

mine astăzi la ora 11:20
toata lumea ma iubeste :p
 

DeletedUser

Da bre stiu ce ai zis, sterge ca vede Merlin si nu ma mai crede cand ii zic ca facem alianta cu CK :D
 

DeletedUser

Da bre stiu ce ai zis, sterge ca vede Merlin si nu ma mai crede cand ii zic ca facem alianta cu CK :D

stie de mult ca nu as face vreo alianta impotriva lor... stie ca inca nu facem aliante si stie si ca ei sunt singurii pe care i-am marca cu bleo.

Pana una alta... nici unul din triburile de prima pagina din momentul asta nu sunt triburi de viitor... ar trebui reluata discutia asta la cel putin o luna dupa aparitia nobililor.
 

DeletedUser

Hai bre chiar era nevoie sa va iubiti din nou in public ? Acum cateva zile, Merlin i-a sifonat putin gulerul lui Ignus pt niste spaikeuri, chiar el a recunoscut ca-i naiv, ce sa zic, pacat ca nu-i fata :D


Parerea mea e ca nici pe lumea asta nu avem cu cine duce un razboi serios. Va fi cred ca si pe alte lumi un war contra nobia. Singurele conflicte mai animate vor fi pe extern care se pare e unicul loc unde vor sa se afirme unii. Noroc ca nu stam mult.

Noroc ca va ajutam noi sa nu stati mult. Dupa ce ca ati mintit lumea cu televizorul privind ora de intrare, va mai dati si mari viteji acum.
 

DeletedUser

puiule, stai sa apara nobilii si vedem dupa ce e cu o0-le tale.
ne dam mari viteji pt ca suntem. demonstreaza-ne (pe harta) ca nu e asa si mai vorbim.
 

DeletedUser

Nu ma lua cu puiule, risc sa mi se deregleze oO-lele
Io n-am nimic de demonstrat spre deosebire de maretiile voastre asa ca, felicitarile mele pentru vitejia din voi.
 

DeletedUser33975

Hai bre chiar era nevoie sa va iubiti din nou in public ? Acum cateva zile, Merlin i-a sifonat putin gulerul lui Ignus pt niste spaikeuri, chiar el a recunoscut ca-i naiv, ce sa zic, pacat ca nu-i fata :D




Noroc ca va ajutam noi sa nu stati mult. Dupa ce ca ati mintit lumea cu televizorul privind ora de intrare, va mai dati si mari viteji acum.

pe cine s-a pacalit? acel anunt a fost dat pt. membrii C.K. sa stie directia si ora la care sa intre,daca altii nu au avut rabdare ce sa le faci?:p
 

DeletedUser27408

Precum am zis, se pare ca mai mult jucatori de extern avem si mai putin de joc pe lumea asta. Insa nu are rost sa continuam discutiile si sa facem reclama unor necunoscuti. Poate daca apare Karma ca lui ii plac astea. :cool:
 

DeletedUser

katus a spus:
Pana una alta... nici unul din triburile de prima pagina din momentul asta nu sunt triburi de viitor... ar trebui reluata discutia asta la cel putin o luna dupa aparitia nobililor.

illusi0n a spus:
un trib care promite este SKIN

Iar te indoiesti se spusele mele :)?
 

DeletedUser

tu daca nu esti lipit de un pizibong nu esti in stare sa joci?

sunt jucatori care nu sunt in stare sa joace fara barbari langa ei si fara conturi suport. gasesti destui prin maretul C.K.

on topic: triburi de viitor sunt Skin si P.S restul sunt can-can:D
 

DeletedUser29146

DAca ck nu are cu cine sa joace....la ce rost mai jucam aici?
 

DeletedUser

sunt jucatori care nu sunt in stare sa joace fara barbari langa ei si fara conturi suport. gasesti destui prin maretul C.K.

on topic: triburi de viitor sunt Skin si P.S restul sunt can-can:D

ia spune-mi, te rog, ce membrii CK au suporti si care sunt aia? sau, mai bine, pune mana si depune tikete daca tot te dai zmeu. daca suntem deocamdata rang 1 am ajuns acolo pe pile, nu? cu manarii, suporti si alte alea. ia arata-mi si mie care ne sunt suportii... si chiar te rog, depune-ne tiket.
 

DeletedUser

Nu ma dau deloc zmeu;) si nu, nu ati ajuns locul 1 pe pile. Sunt jucatori buni in C.K. doar ca mai dai si peste cate unul care are nevoie de "putin ajutor" la inceputul lumii:D

PS: tribul Scream e un trib serios, tu ar trebui sa sti de ce...
LE: am gresit, nu era vorba de scream, e vorba de STU:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29146

Poi asteptam 23 ;)


Nu neaparat, inteleg tuturor ne place sa jucam la inceput de lume, la un sat,2,3...Personal nu am nimic cu cei din ck, chiar s-a intamplat sa cunosc cativa membri de acolo si sa lucrez cu ei.Acu eu ma intreb: pe l21 de ce nu a fost ck? Adica va plangeti de setari, l21 avea setari accesibile, pentru unii foarte daca ne gandim la bonusu de noapte.Foarte multi au intrat pe 21.De ce nu si ck? Uite aici au intrat putini buni din cate ati zis voi pe forum...Le-ati facut reclama celor din Sr daca tot nu aveti adversar ce nu va masurati puterile cu ei?
Ps: Nu am nici un interes eu sunt in cealala parte a hartii,dar na ' .
 

DeletedUser

pe 21, parte din CK a facut SFR... eu am aterizat prin alta parte (stii bine unde).
de regula vara nu e CK... domnu' karma e la mare, ingus e in vacanta cu studentele. cam de-aia nu a fost CK pe 21.
faza cu ~SR~... eu am avut ally cu ei pe L9, 11, 17, 19, 20. cum sa ii declar razboi lui ulise, the paisan sau merlin cand ne stim destul de bine si mereu ne-am ajutat la greu?
P.S.: ti-am raspuns tocmai ca stiu ca nu ai pus intrebarile din rautate.

@illusi0n: SKINul promite, doar ca ar trebui sa vrea sa joace pe termen lung
 
Sus