Triburi de viitor

  • Autor subiect GOGU aviatoru
  • Data de început

DeletedUser29146

Multam mine :p.

On topic: Sunt jucatori care promit dar care au triburi de 15-20 jucatori.Sa vedem pe viitor ce se intampla cu ei, e cam devreme sa zicem cine promite si cine nu.Deci in afara de ck,strumfi si pitiponci nu stiu care mai promite :( poate invataceii mei :D )
 

DeletedUser33975

Multam mine :p.

On topic: Sunt jucatori care promit dar care au triburi de 15-20 jucatori.Sa vedem pe viitor ce se intampla cu ei, e cam devreme sa zicem cine promite si cine nu.Deci in afara de ck,strumfi si pitiponci nu stiu care mai promite :( poate invataceii mei :D )

pizibongii promit doar pe extern,pe map nu prea le dau sanse :D
 

DeletedUser16039

Din cate stiu, pe 21 nu e setarea sa iti alegi directia satului la inceput. Poate si asta a fost un motiv.
 

DeletedUser36817

Pe 23, 24, 25, 26....n va fi la fel, pentru ca vremea razboaielor adevarate s-a dus, acum sunt doar zeii locali care intra pe o lume, isi beau cafeaua pe forum in osanalele fanilor in delir, nu se bat intre ei, de frica sa nu se zgarie. Era un cuvant pentru asta ...... mmmmmmm... Mafie?

In ceea ce ma priveste, am intrat cu intentia clara sa ma distrez si sa vad cum se inteapa maretii - ma astept sa fie luate toate masurile impotriva noastra, atat pe harta, cat si in afara ei.

PS Si o rugaminte mica: Maestre Ingus, cu tot respectul pentru un jucator exceptional, nu ne confunda cu ceea ce nu suntem; daca aveam nevoie sa ne facem un nume, probabil am fi intrat toti cu conturile noastre, unde existau statistici, data inscrierii si asa mai departe.
Daca am intrat ca niste anonimi, inseamna ca vrem sa ramanem niste anonimi.
 

DeletedUser27408

Nu neaparat, inteleg tuturor ne place sa jucam la inceput de lume, la un sat,2,3...Personal nu am nimic cu cei din ck, chiar s-a intamplat sa cunosc cativa membri de acolo si sa lucrez cu ei.Acu eu ma intreb: pe l21 de ce nu a fost ck? Adica va plangeti de setari, l21 avea setari accesibile, pentru unii foarte daca ne gandim la bonusu de noapte.Foarte multi au intrat pe 21.De ce nu si ck? Uite aici au intrat putini buni din cate ati zis voi pe forum...Le-ati facut reclama celor din Sr daca tot nu aveti adversar ce nu va masurati puterile cu ei?
Ps: Nu am nici un interes eu sunt in cealala parte a hartii,dar na ' .

Pe 21 am jucat o parte din CK in I[NBZ] si Cata a facut STF tot CK in majoritate.
 

DeletedUser25287

Hai bre chiar era nevoie sa va iubiti din nou in public ? Acum cateva zile, Merlin i-a sifonat putin gulerul lui Ignus pt niste spaikeuri, chiar el a recunoscut ca-i naiv, ce sa zic, pacat ca nu-i fata :D




Noroc ca va ajutam noi sa nu stati mult. Dupa ce ca ati mintit lumea cu televizorul privind ora de intrare, va mai dati si mari viteji acum.

Heei dar credeai ca scapi de mine :D

Mai domnul cu 00 nu-i treaba dumitale ce am zis eu acum cateva zile, ingus imi este unul din cei mai buni prieteni aici pe triburi, si cateodata imi mai permit anumite chestii deoarece el stie ca nu-s rau intentionat, oricum la faza cu spikurile a fost greseala mea ca in loc sa imit ce fac altii m-am tot plans, dar imi place sa cred ca m-am lecuit :)

Pai da, buna organizare din start :rolleyes:

Eu nu inteleg un lucru, cu ce drept tot vorbiti atat despre un trib devreme ce de fapt habar nu aveti o iota despre ce se intampla acolo, ii tot acuzati de multicont si alte porcarii, va tot mirati cum de ajung in top, dar v-ati gandit oare ca ei cand intra pe o lume iau jocul foarte serios? v-ati gadit ca poate joaca profesionist, ca ale lor conturi nu stau degeaba deloc? va tot place sa-i acuzati in necunostinta de cauza, parerea mea este ca mai bine v-ati vedea de joc si lasati comentariile inutile.

Nu neaparat, inteleg tuturor ne place sa jucam la inceput de lume, la un sat,2,3...Personal nu am nimic cu cei din ck, chiar s-a intamplat sa cunosc cativa membri de acolo si sa lucrez cu ei.Acu eu ma intreb: pe l21 de ce nu a fost ck? Adica va plangeti de setari, l21 avea setari accesibile, pentru unii foarte daca ne gandim la bonusu de noapte.Foarte multi au intrat pe 21.De ce nu si ck? Uite aici au intrat putini buni din cate ati zis voi pe forum...Le-ati facut reclama celor din Sr daca tot nu aveti adversar ce nu va masurati puterile cu ei?
Ps: Nu am nici un interes eu sunt in cealala parte a hartii,dar na ' .

De ce nu a intrat ck pe 21? pai cred ca ti-as putea raspunde eu aici, motivul e o anumita setare...

Cat despre masuratul puterilor cu noi, pai in caz ca nu stiai prietenii nu se ataca intre ei, cel putin nu fara motiv intemeiat :D

Iar despre faptul ca ck nu sta mult, motivele expuse de voi sunt de-a dreptul ridicole, chiar amuzante, vedeti voi, tribul ck nu prea mai are ce sa demonstreze, au condus alte lumi pe termen mai lung in trecut, acum oamenii pur si simplu nu au timpul si probabil nici cheful de asa ceva, insasi faptul ca de la inceput domina orice lume unde intra serios, ar trebui sa va spuna totul, dar voi vedeti doar ce vreti voi.

Asadar daca mi se permite un sfat, ar trebui sa lasati calomniile si acuzatiile nefondate, sa renuntati la a mai polua acest forum cu frustrarile voastre, si sa va vedeti de joc.

PS: Ingus pe unde umbla bre Karmolitu ca el era mai priceput la spamat pe extern ca toti :D
 

DeletedUser

Eu nu inteleg un lucru, cu ce drept tot vorbiti atat despre un trib devreme ce de fapt habar nu aveti o iota despre ce se intampla acolo, ii tot acuzati de multicont si alte porcarii, va tot mirati cum de ajung in top, dar v-ati gandit oare ca ei cand intra pe o lume iau jocul foarte serios? v-ati gadit ca poate joaca profesionist, ca ale lor conturi nu stau degeaba deloc? va tot place sa-i acuzati in necunostinta de cauza, parerea mea este ca mai bine v-ati vedea de joc si lasati comentariile inutile.

De ce a trebuit sa ma citezi pe mine si sa dai raspunsul asta ? Arata-mi te rog un post pe tot forumul unde eu sau un coleg de-al meu a adus acuze nefondate la adresa C.K. sau a altor triburi din joc si eu iti trimit resurse pentru cele 44 de topoare si-un paladin.
Atatea dulceaguri, pe bune, mie mi se par penibile :) Daca tot esti mare si tare-n ale triburilor, intra intr-o pozitie opusa cu C.K., sa nu mai fie barosanii de ei in spatele vostru ;)
 

DeletedUser25404

discutiile astea sunt de prisos ... a apus vremea cand se juca triburile la modul serios... am mai zis si cu alta ocazie faptul ca acum majoritatea jucatorilor buni sunt amici , posibilitatea unor razboaie serioase nu prea mai exista... acum se intra pe o lume, se joaca pana la 10-15 sate si pe urma hop pe alta lume....
eu nu inteleg de ce stam si ne intepam atat unii pe altii in conditiile in care in ceea ce priveste jocul in sine nu isi mai doreste nimeni sa ajunga la mii de sate si milioane de puncte.
 

DeletedUser34078

discutiile astea sunt de prisos ... a apus vremea cand se juca triburile la modul serios... am mai zis si cu alta ocazie faptul ca acum majoritatea jucatorilor buni sunt amici , posibilitatea unor razboaie serioase nu prea mai exista... acum se intra pe o lume, se joaca pana la 10-15 sate si pe urma hop pe alta lume....
eu nu inteleg de ce stam si ne intepam atat unii pe altii in conditiile in care in ceea ce priveste jocul in sine nu is mai doreste nimeni sa ajunga la mii de sate si milioane de puncte.

... adevarat :)
 

DeletedUser

ia spune-mi, te rog, ce membrii CK au suporti si care sunt aia? sau, mai bine, pune mana si depune tikete daca tot te dai zmeu. daca suntem deocamdata rang 1 am ajuns acolo pe pile, nu? cu manarii, suporti si alte alea. ia arata-mi si mie care ne sunt suportii... si chiar te rog, depune-ne tiket.


Este cert ca tribul C.K. este format din jucatori valorosi care au demonstrat pe harta ca stiu sa joace dar sunteti jucatori care va folositi de conturi suport din plin.Gura lumii spune ca aveti intre 5 si 10 conturi suport pentru fiecere jucator,eu inclin spre 3-5(ca medie pe trib).

Nu am vechime pe acest joc dar tot am apucat sa joc alaturi de cativa din C.K. pe diferite lumi.

Tot parerea unui incepator asa ca puteti sa nu tineti cont de opinia mea ;)
 

DeletedUser27408

discutiile astea sunt de prisos ... a apus vremea cand se juca triburile la modul serios... am mai zis si cu alta ocazie faptul ca acum majoritatea jucatorilor buni sunt amici , posibilitatea unor razboaie serioase nu prea mai exista... acum se intra pe o lume, se joaca pana la 10-15 sate si pe urma hop pe alta lume....
eu nu inteleg de ce stam si ne intepam atat unii pe altii in conditiile in care in ceea ce priveste jocul in sine nu isi mai doreste nimeni sa ajunga la mii de sate si milioane de puncte.

Perfect adevarat. Eu nu am jucat mai mult de 28 de sate dar din cate am vazut intrand pe la altii activitatea de baza dupa un timp devine sa iei satele la cei ce au renuntat.
 

DeletedUser24244

Este cert ca tribul C.K. este format din jucatori valorosi care au demonstrat pe harta ca stiu sa joace dar sunteti jucatori care va folositi de conturi suport din plin.Gura lumii spune ca aveti intre 5 si 10 conturi suport pentru fiecere jucator,eu inclin spre 3-5(ca medie pe trib).

Nu am vechime pe acest joc dar tot am apucat sa joc alaturi de cativa din C.K. pe diferite lumi.

Tot parerea unui incepator asa ca puteti sa nu tineti cont de opinia mea ;)

Sa imi dea si mie un cont, astia ai mei sunt hoti...tin numai pt ei:p
 

DeletedUser

de asta nu ma dezvoltam eu bine..cica am vreo 15 suporti din trib pe langa mine si abia acum aflu de ei :D
 

DeletedUser

bai, vreau si eu suporti...
mama voastra de pungasi trebuie sa intru pe extern sa aflu ca avem suporti
 
Sus