Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3366

cred ca sunt profet.
stati cu geana pe Styx

uite unul genial..ca si eu sunt cu ochii pe ei de ceva vreme ca stiu de pe acolo vreo 2 si stiu de ce sunt in stare...
bravo lor ca nu ies in evidenta si tac si fac...model de urmat
 

DeletedUser3366

gheorghe I pe el il stiu cel mai bine..am fost impreuna cu ceva timp in urma in diverse triburi pe diverse lumi
 

DeletedUser

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26839

eram doar curios..majoritatea au jucat cu alte nume pe alte servere :))

dane..preferam sa nu ne faci reclama ;) noi suntem pasnici :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3366

da..sunt multi care aulte nume pe alte servere...
Chevyx: sa cauti nod in papura e foarte usor..si sa scoti in evidenta lucrurile negative..tu te crezi mai bun de iti permiti zici de alti ca nu sunt doar pe baza faptului ca ia barbare pe nu stiu ce lume
si pentru mine un jucator bun e acel jucator care joaca pentru trib si nu e individualist deci fie el ca are un sat sau 1000,fie ca ia doar barbare sau rupe 200 de jucatori

dovada ca e el un jucator bun e faptul ca face parte dintr-un trib bun cu membri putini
 

DeletedUser

nu afirm nicodata ca sunt mai bun decat x decat dupa ce reusesc sa fac 1 la 1 cu x .
ultima ta fraza este gresita .
 

DeletedUser3366

na...fiecare e liber la o opinie propie..acum doar timpul va decide cine a avut dreptate
 

DeletedUser

Triburi de viitor dupa parerea mea sunt ZEN ,-ak- si knight as mai spune si Legend dar pana acuma vad ca Lod se tine tare in fruntea clasamentului pare un trib bun desi nu stiu prea multe despre el :)
 

DeletedUser

eu cred ca styx se va ridica in curand.
la fel si r3b. desi inca sunt un trib mic, stiu destul de multi din el si am vazut ca au fiecare destule trupe. (pentru un inceput de lume). oricum, cu timpul vom afla :)
 

DeletedUser40795

insa daca merge cum vreau eu, ajungem sa dominam si 26 cu siguranta,
sunt multe triburi slabe,
ce e pe 23 se numeste macel, statisticile o dovedesc



Nu tot ce zboara se mananca.Cat despre triburi slabe,nu pot decat sa te intreb: 'unde sunt?',ai folosit oglinda pe forum poate :eek:
Eh lasa,daca pe l26 se numeste macel,aici o sa fie masacru.
 

DeletedUser

Nu tot ce zboara se mananca.Cat despre triburi slabe,nu pot decat sa te intreb: 'unde sunt?',ai folosit oglinda pe forum poate :eek:
Eh lasa,daca pe l26 se numeste macel,aici o sa fie masacru.

pe 23 ai vrut sa zici...


eu zic sa ai grija si sa nu te crezi mai presus de ceilalti ca s-ar putea sa te scoata cine nu te astepti
 

DeletedUser40795

pe 23 ai vrut sa zici...


eu zic sa ai grija si sa nu te crezi mai presus de ceilalti ca s-ar putea sa te scoata cine nu te astepti


Eu spun de el si de minunata lume 26 unde spune ca face si muta.
Dar e penal cand dai mesaj in propriul trib si ceri trupe defensive permanente si stai ascuns in coltul tau,sub banca ta
si privesti cum colegii sunt innobilati.Mie unul mi-ar lipsii aceasta tarie
 

DeletedUser

poate cere asa ceva din multe motive,care eu le stiu, si nu trebuie criticat pentru asa ceva

daca acei colegi au fost innobilati nu e din vina lui. pe 23 nu pierdusem nici un jucator. aici am pierdut si eu si 1|@n@x si am adoptat aceeasi strategie.

Lumi diferite, jucatori diferiti, strategii diferite


Oricum...eu duc un razboi cu tine in momentul de fata...

3 -Ak- 578.767 697.309 75 9.297 160 4.358
16 Styx 334.637 334.637 30 11.155 76 4.403

Se pare ca deocamdata nu reusim sa va luam la Medie de puncte sat
 

DeletedUser

Styx promite mult, daca isi pastreaza cursul actual, vor face figura tare frumoasa pe 26. Daca-s si activi cum par, situatia va fi cam bleu :) Inclusiv pentru mine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta ce mai e :))?

Însuşiri
Numele tribului: puii de curca academy
Prescurtare: PnC-Ac
Număr de membri: 7
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 14.417
Punctaj total: 14.417
Punctaj mediu: 2.059
Loc: 168
Membri



Descriere
PnC-Ac a fost înfiinţat de către dedea 29. Dacă ai întrebări adresează-te dedea 29.
Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus