Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14622

orice trib de noobi de pe fostele lumi poate ajunge pe o lume urmatoare un trib de top,

ei si-au invatat lectia o data,mai greu de aia care nu si-au invatat lectia niciodata,

e ca faza aia:e mai usor daca o iei de jos in sus decat de sus in jos:)
 

DeletedUser41103

Tribul ~BL~ original infiintat pe l3 a revenit in forta pe l26...speram sa facem treaba buna:)
 

DeletedUser41102

eu zic ca aka nu va mai rezista mult... deci il exclud de la triburi de viitor.
 

DeletedUser41102

Frumos , nefrumos tot Zen castiga :)

nu fii asa de sigur.. au jucatori buni intr`adevar, dar o lume nu tine cateva luni, poate dura ani de zile, si oricand se poate lasa oricine de joc din unul sau mai multe motive, personale sau pur si simplu isi pierd chefu ( crede`ma pe cuvant ca stiu ce spun )
 

DeletedUser41103

nu fii asa de sigur.. au jucatori buni intr`adevar, dar o lume nu tine cateva luni, poate dura ani de zile, si oricand se poate lasa oricine de joc din unul sau mai multe motive, personale sau pur si simplu isi pierd chefu ( crede`ma pe cuvant ca stiu ce spun )

Da...chiar asa...ati uitat de mareti clasici:))...acesti razboinici neinfricati:))
 

DeletedUser41102

D-le cult, nu ma refeream neaparat la Clasic, poate sa apara un trib peste noapte si sa fie cei mai buni. E prea devreme pentru a stabili cine CASTIGA lumea, nu cine e pe primul loc in urmatoarele luni de zile...
 

DeletedUser

eu zic ca nu putem spune ca tribul x e de viitor...depinde de diplomatie in mare parte..
 

DeletedUser

nu fii asa de sigur.. au jucatori buni intr`adevar, dar o lume nu tine cateva luni, poate dura ani de zile, si oricand se poate lasa oricine de joc din unul sau mai multe motive, personale sau pur si simplu isi pierd chefu ( crede`ma pe cuvant ca stiu ce spun )

Pai majoritatea sunt testati ca long-runneri, deci au cele mai mari sanse din acest pct de vedere
 

DeletedUser

Pai majoritatea sunt testati ca long-runneri, deci au cele mai mari sanse din acest pct de vedere

da eu joaca de 4-5 ani...la un moment te plitisesti de joc..eu sunt singur ca din actuala familie zen 25% renunta in urmatori 2 ani la joc...dar sar putea sa fie inlocuiti de alti membri dornici...
 

DeletedUser

Pai 25% e foarte putin :), ar fi foarte bine daca doar atati s-ar lasa de joc =)
 

DeletedUser35298

Fie ce o fii eu urez multa bafta tribului Clasic pe viitor,hai ca puteti baieti,Mala e cu voi!!!
 

DeletedUser34078

RIP e cel mai tare trib! :D Asa ca nu va mai agitati cu atata lobby.
"Istoria" si mai ales performanta pe aceasta lume e mai mult decat graitoare... le tremura la toti textilele, dovada pna'urile batute-n cuie! :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus