Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu cred ca suntem nici noi, nici celelalte ,atat de importante

in plus noi alea micute ne batem intre noi :D
 

DeletedUser40439

Clasic se ,mentine , alkesh si aragorn sunt la mare la soare:)), mason in curand va disparea



orochimaru eu zic sa il dai afara pe cately ca in curand se va simti mai usor;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

castely e cumva la mine in trib si nu stiam?


deocamdata asa ca pentru primul organizat pe ei....ma asteptam sa nu luam niciun sat da ne-am ales cu vreo 3 sate si cateva zeci de fulluri sparte :D

acum a fost de verificare, vedem urmatorul cum o sa fie
 

DeletedUser38860

castely e cumva la mine in trib si nu stiam?


deocamdata asa ca pentru primul organizat pe ei....ma asteptam sa nu luam niciun sat da ne-am ales cu vreo 3 sate si cateva zeci de fulluri sparte :D

acum a fost de verificare, vedem urmatorul cum o sa fie

tsuki e academia voastra?
 

DeletedUser

nu imi amintesc sa ii fi luat ca academie dar castely a jucat cu noi chiar in tsuki pe L26 si imi aduc aminte ca el conducea acel trib asa ca e dreptul lui sa isi ia numele la trib tsuki

daca rezista in zona si fac treaba buna, posibil sa ii luam ca al 2-lea trib (tsuki nu a fost si nu va fi niciodata academie )
 

DeletedUser39475

Cica acum toti sunteti cu gura mare:))
Cat era tom pe harta rar gaseai unul sa spuna ceva:)) acum toti sunteti ,,mari si tari``:))
Asta e tom-ul:)) si e trib cu renume:)) cum spunea orochimaru:)) ce folos sa domini lumea daca nu te distrezi:)) spuneam si eu daca conducatorii se lasau din cauza unui razboi (imposibil asa ceva, de cand joc alaturi de tom nu s-a intamplat sa pierdem) mai sunt si lucruri mai importante decat un ,,joc``.
O zi buna:)

Eu totusi nu inteleg ce e asa amuzant. :( :confused:
 

DeletedUser39394

ce tot vorbiti aici fara sa stiti ? cati dintre care comenteaza aiurea aicea joaca pe clasica ? triburi de viitor,tribul anului,ce au facut astea spune-ti si voi,pierd sate in favoare la mason ?asta fac si de gaura sa nu mai ** acolo cred ca sunt copii de de 2 ani care tot comenteaza ca gaura in gaura in jos
 

DeletedUser41217

Acum te intreb eu : Greu cu Samuraii? :)

P.S ~MAG~ + Mason = LOVE? :))

dar R.S + Mason ce e?

e greu cu R.S-ul pentru ca sunt sarbatorile si nu mereu cum planifici atacurile, iti si ies..
vorbim dupa sarbatori, mai prin ianuarie, februarie asa :d
 

DeletedUser32745

ce tot vorbiti aici fara sa stiti ? cati dintre care comenteaza aiurea aicea joaca pe clasica ? triburi de viitor,tribul anului,ce au facut astea spune-ti si voi,pierd sate in favoare la mason ?asta fac si de gaura sa nu mai ** acolo cred ca sunt copii de de 2 ani care tot comenteaza ca gaura in gaura in jos

Tu din ce trib dizolvat de Gaura te tragi?
 

DeletedUser523

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 B.W 128.443.520 158.627.893 96 1.652.374 16836 9.422

4 MIB 32.266.405 41.182.704 100 411.827 4789 8.599

Aceste doua triburi cum au aparut? Ce diplomatie au?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Din cate vad pe harta avansata, clasic are inca cea mai buna pozitionare, indiferent de cum se schimba diplomatia.
Deci, felicitari CLASIC, si multa bafta celorlalti:).
 

DeletedUser41597

Din cate vad pe harta avansata, clasic are inca cea mai buna pozitionare, indiferent de cum se schimba diplomatia.
Deci, felicitari CLASIC, si multa bafta celorlalti:).

O sa aveti o surpriza din parte celor pe care ii tot felicitati :)
 

DeletedUser18063

pai mi se pare normal....sa mai faca si altii ca voi tot ne faceti la surprize.........nu stiu ce nu v-ati pus numele la trib Mos Craciun...si asa eram obisnuiti cu saurprizele :))
 

DeletedUser41597

Scuze dar mi-am uitat rasul acasa. :( . Cel putin noi ne vedem de propria diplomatie in schimb voi .. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus