Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vorbiti de acest joc de parca stiti sa-l jucati.
si va mai dati si cu parerea, unul mai amuzant ca altul!sunteti buni la mesaje amuzante

nimeni nu sa nascut invatat...este important sa ai de la cine invata si persoane care sa fie dispuse sa te invete ,sa stea de tine ...

atunci cand gasesti pe cineva care vrea cu adevarat sa invete ,eu zic,ca nu este pierdere de timp si chiar ti-ai indeplinit unul din scopuri pe acest joc...sa impartasesti cu toti cei din acel grup ceea ce ani au pus caramida cu caramida si ceea ce si pe tine te-au invatat altii...involuntar sau nu ;)
 

DeletedUser12196

:rolleyes:mult mai ganditi.m-am plictisit citind atatea aberatii.luati o pauza si lasati timpul sa-si spuna cuvantul.vom trai si vom vedea.
:p:D;)
 

DeletedUser

mai ccg13 ce tot faci misto de toti, pe joc de ce nu faci misto, ptc nu poti sa faci, tu esti jucator de mesaje nu de harta, afirmate si acolo si dupa mai vorbim;)
 

mamulus

member
Scor reacție
0
pai e un joc nu armata, fiecare face cum il taie capul si cum se simte el bine.Mor pe astia seriosi asa de spui ca ei au inventat scuipatul, dar de fapt doar se dau seriosi ca au vazut ca asa da bine:))
 

DeletedUser

exact sunt replici luate de la altii, nu e prea frumos dar in fine cum vor ei
 

DeletedUser38860

Însuşiri
Numele tribului: TRANC-TRANC
Prescurtare: TRANC
Număr de membri: 68
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 46.827
Punctaj total: 69.860
Punctaj mediu: 1.027
Loc: 40
Inamici învinşi: 100.870 (16.)

Se duce-n jossss :)
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: TRANC-TRANC
Prescurtare: TRANC
Număr de membri: 68
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 46.827
Punctaj total: 69.860
Punctaj mediu: 1.027
Loc: 40
Inamici învinşi: 100.870 (16.)

Se duce-n jossss :)

Cand vroiam sa facem si noi razboi cu ei, nu mai avem cu cine :( oricum ei nu vor pica din cauza razboaielor, ei vor pica din vina lor, nici nu trebuie sa ne chinuim prea tare ca isi dau autogol ca Banel :rolleyes:
 

DeletedUser

incredibil....si uite asa sunt cativa care urmaresc evolutia triburilor Tranc , este clar ca nu itelegeti nimic..."academii"...tot ca pe lumea X jucati ...bine sunt "academii" .....:)
 

DeletedUser

Si eu ce sa fac acum... sa am pretentii...?! Nu te cunosc, poate nu este cazul sa fortez nota...

TLC!
 

DeletedUser5970

Daca nici de la tine nu mai poti avea pretentii atunci e nasoala treaba, eu totusi zic sa te fortezi putin si sa te autodepasesti, forteaza putin nota :rolleyes:
 

DeletedUser

incredibil....si uite asa sunt cativa care urmaresc evolutia triburilor Tranc , este clar ca nu itelegeti nimic..."academii"...tot ca pe lumea X jucati ...bine sunt "academii" .....:)

Sa fim seriosi, e clar ca sunt academii indiferent de cat incerci sa convingi ca nu sunt.
 

DeletedUser

Sa conving...?! Lasam jocul sa se desfasoare , din partea triburilor Tranc va urez; sarbatori fericite!
 

DeletedUser

incredibil....si uite asa sunt cativa care urmaresc evolutia triburilor Tranc , este clar ca nu itelegeti nimic..."academii"...tot ca pe lumea X jucati ...bine sunt "academii" .....:)

Nici eu nu am inteles ce ai vrut sa zici, dar imi pot da seama ca vrei sa iti aperi fermele :rolleyes: Mi'a soptit o pasarica (virgula) ca academiile tale au inceput sa se rascoale impotriva ideilor tale de cucerire a lumii si au cerut ajutorul Persiei pentru eliminarea acestora. Si da sunt academii, cel putin alea de la 4 in sus, sa iti reimprospatez memoria ca la inceput erau tribulete si tu le'ai zis ca le iei sub aripa ta protectoare daca isi schimba numele in trancX, practic tu nu ai nici o putere asupra lor si nici nu iti sunt fideli pentru ca liderii nu is cunostinte vechi de ale tale. Vezi ca ai ai sarit de la tranc5 la tranc7 :rolleyes: dar stai... tranc6 nu mai exista :eek: oare de ce?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus