Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nici eu nu am inteles ce ai vrut sa zici, dar imi pot da seama ca vrei sa iti aperi fermele :rolleyes: Mi'a soptit o pasarica (virgula) ca academiile tale au inceput sa se rascoale impotriva ideilor tale de cucerire a lumii si au cerut ajutorul Persiei pentru eliminarea acestora. Si da sunt academii, cel putin alea de la 4 in sus, sa iti reimprospatez memoria ca la inceput erau tribulete si tu le'ai zis ca le iei sub aripa ta protectoare daca isi schimba numele in trancX, practic tu nu ai nici o putere asupra lor si nici nu iti sunt fideli pentru ca liderii nu is cunostinte vechi de ale tale. Vezi ca ai ai sarit de la tranc5 la tranc7 :rolleyes: dar stai... tranc6 nu mai exista :eek: oare de ce?


corect...nu pot sa dorm noaptea de grija fermelor si a tribului care cere ajutor sau alianta cu persia este fix un ; "PRS" :) , rabdare domnilor ....triburile se fac si se desfac ,jucatorii actvi raman...pana una alta ramaneti conectati la schimbarile din tranc....nu am crezut ca se va discuta atat despre triburile astea...

Garda si Capitanul!
 

DeletedUser

corect...nu pot sa dorm noaptea de grija fermelor si a tribului care cere ajutor sau alianta cu persia este fix un ; "PRS" :) , rabdare domnilor ....triburile se fac si se desfac ,jucatorii actvi raman...pana una alta ramaneti conectati la schimbarile din tranc....nu am crezut ca se va discuta atat despre triburile astea...

Garda si Capitanul!

Pai te'ai chinuit oleaca sa cari 7 triburi pana acum fara sa cazi :rolleyes: pentru asta te apreciez. Daca nu avem alt trib de pe urma caruia sa ne luam cu un motiv, ne limitam la trancanii viteji :D. Promit ca nu o sa iti mai dau satisfactia de a scrie aici la "Triburi de viitor", pentru asta ii multumesc lui vladseria ca a deschis o tema noua :d
Daca tot iti place asa mult expresia "Garda si Capitanul!", mai bine puneti'o la semnatura :)
 

DeletedUser

Fiecare are strategia lui si fiecare isi dezvolta un trib ...sau mai multe dupa bunul plac si cum crede de cuviinta ! Nu trebuiesc condamnati ca au 5,6 academii...aceasta este strategia lor de joc si chiar daca nu suntem deacord sau nu vrem sa o intelegem ,trebuie sa o respectam! Nu uitati ca aceasta lume se castiga pe baza secretelor detinute ,asa ca probabil asta a fost intentia lor sa fie cat mai multi si sa acapareze cat mai multe secrete!

Cat despre aliantele lor ,normal ca vor cat mai multe ,atata timp cat ai 500 de oameni uniti intr-o familie ,nu o sa gasesti numai jucatori care stiu sa joace...asa ca le trebuie si lor protectie,nu?!Insa,cei aliati cu ei aveti grija ca ceea ce fac ei nu prea miroase a bine!

In acest joc ,consider ca daca ai caracter,atunci trebuie sa ai respect pentru orice jucator si pentru orice trib,fie ca e aliat fie ca e dusman!

Chiar daca o sa il contrazic putin pe colegul meu,dar ...din partea Familiei Persia aveti tot respectul si oricand doriti ,putem sa incepem un razboi! Deja lucrurile incep sa se tensioneze asa ca acest razboi este inevitabil,ca se va intampla acum ,ca se va intampla mai tarziu...noi asteptam raportul din partea voastra! Deocamdata suntem neutrii cu toata harta!
 

DeletedUser

Chiar daca o sa il contrazic putin pe colegul meu,dar ...din partea Familiei Persia aveti tot respectul si oricand doriti ,putem sa incepem un razboi! Deja lucrurile incep sa se tensioneze asa ca acest razboi este inevitabil,ca se va intampla acum ,ca se va intampla mai tarziu...noi asteptam raportul din partea voastra! Deocamdata suntem neutrii cu toata harta!

Pai chestia e ca ei nu vor razboi cu noi :p dar in viata, nu primesti mai niciodata ce vrei :rolleyes:
 

DeletedUser

Pai chestia e ca ei nu vor razboi cu noi dar in viata, nu primesti mai niciodata ce vrei

Aici ai dreptate....daca noi nu suntem de acord ,nu puteti trimite declaratiile de razboi (Prs-urile in cazul vostru) , aici cu tine reusesc sa deslusesc si mai bine jocul, restul e ham-ham....



G0d 0f War în data de 14.12. la ora 19:08
Buna seara!

As dori ,cu acordul tau sa purtam o discutie pe teme diplomatice!De cand a aparut si al 3-lea trib al nostru ati inceput sa faceti atacuri organizate pe acele sate din K45.
Noi deocamdata nu avem nici un fel de relatie diplomatica cu nici un trib si asteptam aliatul perfect!
Daca esti de acord sa continuam discutia iti voi spune propunerea mea!

Respecte!

o seara buna in continuare!
 

DeletedUser38231

se vede ca nu e persia lui lord catau asta...

maxim 2 luni mai au de trait.
 

DeletedUser

Aici ai dreptate....daca noi nu suntem de acord ,nu puteti trimite declaratiile de razboi (Prs-urile in cazul vostru) , aici cu tine reusesc sa deslusesc si mai bine jocul, restul e ham-ham....

Of, of, of, trebuia sa mai joci oleaca triburile, inainte sa iti faci trib :rolleyes:. Scopul discutiei pe care ai avut'o cu G0d 0f War era alta, e ca si cum Buzdugan te'ar suna pe tine sa iti spuna ca ai castigat la loto :rolleyes:. Inainte de 14.12 am facut un sondaj de opinii pe forum daca membrii vor pna, alianta, razboi sau neutralitate, iar razboiul si neutralitatea au votat majoritatea membrilor. Mai bine te'ai ocupa de incepatorii tai cu ce trupe sa atace :). Dupa cum zicea si colegul meu, razboiul intre noi era inevitabil.
Daca tot ai inceput cu mesaje de milogire a unei aliante postez si eu unul care mi'a fost trimis:

Ivu1 în data de 22.12. la ora 22:07
Vad ca o atacati pe [player]dirtydidina[/player] . Si nu e bine.
Vreau un raspuns clar daca vreti razboi sau pace. La noi nu figurati inca ca dusmani asa ca mai aveti o sansa .Am cerut sa se faca o pace de sarbatori dar ma faceti sa revin si sa cer sa va excluda din ea. Hotariti repede ca dupa atacurile date nu prea se pare ca vreti pace .
PS si tacerea e un raspuns si va promit ca am sa ma ocup personal ca sa vedeti ce greseala mare ati facut cind ne-ati atacat. Si mai e ceva eu am timp acum.

Cit suntem inca pe pace eu va zic "Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, masa bogata si multa sanatate ca-i mai buna decit toate !"

Nici nu au aparut nobilii si e deja la margine jucatorul vostru :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Ce mix interesant intre teama care i se simte in voce si duritatea pe care vrea sa o transmita ivu :D "si mai e ceva eu am timp acum" pe scurt, bau !
 

DeletedUser

Ce mix interesant intre teama care i se simte in voce si duritatea pe care vrea sa o transmita ivu :D "si mai e ceva eu am timp acum" pe scurt, bau !

Eu cred ca a mancat "nu'ul" si "dar'ul" acolo, trebuia: "Si mai e ceva dar eu nu am timp acum. " dar s'a gandit mai bine sa nu nege prea mult ca dupa nu mai are efect incercarea lui de a ma speria :D
 

DeletedUser

Of, of, of, trebuia sa mai joci oleaca triburile, inainte sa iti faci trib . Scopul discutiei pe care ai avut'o cu G0d 0f War era alta, e ca si cum Buzdugan te'ar suna pe tine sa iti spuna ca ai castigat la loto . Inainte de 14.12 am facut un sondaj de opinii pe forum daca membrii vor pna, alianta, razboi sau neutralitate, iar razboiul si neutralitatea au votat majoritatea membrilor. Mai bine te'ai ocupa de incepatorii tai cu ce trupe sa atace . Dupa cum zicea si colegul meu, razboiul intre noi era inevitabil.
Daca tot ai inceput cu mesaje de milogire a unei aliante postez si eu unul care mi'a fost trimis:


scopul era altul....sigur ca nu se intelege nimic din ce spui....parca noi nu vrem razboi cu voi , nu asa ai postat mai sus?

acum imi spui de sondaje, si imi postezi mesajul de la un jucator ...bine..imi perd tompul cu tine...sa ai Prs de sarbatori!
 

DeletedUser

scopul era altul....sigur ca nu se intelege nimic din ce spui....parca noi nu vrem razboi cu voi , nu asa ai postat mai sus?

acum imi spui de sondaje, si imi postezi mesajul de la un jucator ...bine..imi perd tompul cu tine...sa ai Prs de sarbatori!

Nu ai inteles aluzia atunci. Jucatori suntem toti :) poate vrei sa spui ca nu are drepturi (care pe care nu intelege), daca asta vrei sa spui atunci controleaza'ti membrii, nu e vina mea ca a venit la mine si mi'a vorbit sa incheiem o diplomatie. Mersi la fel, sa ai parte de sarbatori fericite alaturi de familia tranky.
 

DeletedUser38231

mai prietene dupa tine toate triburile dupa lumea asta nu are sanse mai mari de 2 luni sa ramana

da voi cat credeti ca o sa ramaneti? mai stati 1 luna pe lumea asta?:))

de fapt maine dau dizolvare...daca te roade asta...


suferi de nebagare de seama de te iei la vorba cu mine?


Nu cred ca ai pregatirea necesara pentru a purta un dialog cu mine.


si da , sufar de modestie daca si asta te roade!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus