Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu mai vorbiti cu el, ca nu aveti pregatirea necesara sa vorbiti cu el:))
 

DeletedUser

nu mai vorbiti cu el, ca nu aveti pregatirea necesara sa vorbiti cu el:))

Tu esti papagal de repeti? Nu ai primit cadourile pe care le vroiai de la Mos si crezi ca le vei gasi aici?:confused: Decat sa spui prostiii mai bine te abtii.
On topic: Despre tribul JOKER... am observat ca au jucatori uniti care dau batai de cap trancilor, au un nucleu frumos acolo si arata bine pe harta, insa pozitionarea lor pe langa multe triburi, cred eu ca o sa fie o problema pentru ei in largirea lor, daca nu au jucatori activi, mai ales ca nu prea au acces la marginea hartii ca ~AHA~.
 

DeletedUser

In ziua de Craciun esti rautacios si calculezi soarta triburilor Tranc....?!
 

DeletedUser

Tu esti papagal de repeti? Nu ai primit cadourile pe care le vroiai de la Mos si crezi ca le vei gasi aici?:confused: Decat sa spui prostiii mai bine te abtii.
On topic: Despre tribul JOKER... am observat ca au jucatori uniti care dau batai de cap trancilor, au un nucleu frumos acolo si arata bine pe harta, insa pozitionarea lor pe langa multe triburi, cred eu ca o sa fie o problema pentru ei in largirea lor, daca nu au jucatori activi, mai ales ca nu prea au acces la marginea hartii ca ~AHA~.

nu prea ai un spirit de observatie foarte bun ;)
 

DeletedUser

In ziua de Craciun esti rautacios si calculezi soarta triburilor Tranc....?!

Am eu ce am cu voi :D dar nu e nevoie sa ma obosesc atat in seara de Craciun, cat nici in alte seri sa calculez o formula anume in vederea soartei vostre, ca va e scrisa deja :D.Doar ii faceam slujnicului tau loial o observatie si m'am gandit sa nu fiu off topic :p.
PS: Tot am asteptat poate iti aduce bunul Mos Craciun inca o academie tranc, dar m'am inselat :D
LE:
nu prea ai un spirit de observatie foarte bun ;)

Dupa ce domnitorul tau a dat strigatul de lupta, ai prins mai mult curaj nu? :). Nu are rost sa iti explic tie cum sta treaba, ca oricum tu tot o sa iti venerezi stapanul, pana pica, ca pe urma iti cauti altul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai si tu din care parte faci parte?ca a fii glumet nu inseamna a rade la glumele tale, inseamna sa ii faci pe alti oameni sa rada la glumele tale, iar seriozitatea nu stiu daca se lipeste de tine....
P.S: stiu ca o sa imi dai o replica "dura" asa ca nu te mai obosi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai si tu din care parte faci parte?ca a fii glumet nu inseamna a rade la glumele tale, inseamna sa ii faci pe alti oameni sa rada la glumele tale, iar seriozitatea nu stiu daca se lipeste de tine....
P.S: stiu ca o sa imi dai o replica "dura" asa ca nu te mai obosi

Daca stiai ca urmeaza sa iti dau o replica dura atunci de ce ai mai postat? Ca sa imi dai ocazia asta? Si odata cu ea sa te faci si tu mai cunoscut?:). Aici nu e chat in care sa iti afisezi talentele, flacau, deci evita astfel de raspunsuri. Nu ti'ai ales bine jocul, schimba'l, sau continua sa'l joci, dar conformeaza'te.
 

DeletedUser

Nu suport triburile de genul Tranc, dar ca niste oameni incearca sa dupa mai multi newbies si noobi spre un drum bun, e de apreciat si de urmarit.
Nici eu nu le dau vreo sansa (ca asa m-a invatat pe mine jocul asta, sa n-am incredere intr-o turma de oi daca n-are foarte multi ciobani care sa o indrume), dar "never say never".
 

DeletedUser38860

Mai jos , tot mai jos , jos , jossss:
27.12.
17:49 Tribul Tranc+Tranc (dizolvat) a fost învins.
 

DeletedUser38231

Data Eveniment
28.12.
10:15 Tribul Tranc.Tranc (dizolvat) a fost învins.
27.12.
17:49 Tribul Tranc+Tranc (dizolvat) a fost învins.



asa este in perioada sarbatorilor de iarna...petardele incep sa pocneasca =))
 

DeletedUser

Si resturile (de la petarde) sunt stranse de "all rights reserved." in acaemie de prestigiu ....corect?

Aici nu te intrece nimen....i pe forumul intern al tribului tau am facut eu cateva sugestii si modificari ...30 de minute a trebuit sa ma concediati desi m-am semnat peste tot , Castus

Spor la invitatii...peste 3 saptamani o sa va inobilati intern ...cand am timp o sa-ti fac o harta ca sa intelegi despre ce vorbesc :)


TLC!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

nu am prins faza asta...ori moderatorii s-au miscat foarte bine si nu au lasat urme , ori minti :)



astept harta facuta de tine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus