Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8802

pai eu nu fac pe cel din alte triburi nu m am conectat cu alt nick tocmai ca nu ma feresc si nu cred ca eu am laudat wwizz in vre una din postarile mele doar incerc sa aflu care e adevaratul motiv din cauza caruia esti asa inversunat si daca tot sti cine sunt drept ar fi ca si eu sa stiu cu cine vorbesc
 

DeletedUser8802

De la o parere contrara unora, pana la inversunare, e o distanta prea mare.
Cu Adrian( dupa cum imi spune si "porecla" pe forum).

Gaura e peste tot... acasa:)

pai parerea am vazut o toti si fiecare o respecat dar cand umpli 3 pagini cu aceeasi parere...
 

DeletedUser32745

pai parerea am vazut o toti si fiecare o respecat dar cand umpli 3 pagini cu aceeasi parere...

Inseamna ca si crezi in ea:)

Cum am discutat cu mai multe persoane, era de bun-simt sa le raspund si nu sa le spun sec, sa citeasca ce-am scris mai sus:)
 

DeletedUser8802

a respecta- A acorda atenția cuvenită, a ține seamă de..., a nu neglija
a crede-A fi încredințat sau convins de un fapt, de existența sau de adevărul unui lucru

nu prea e acelasi lucru
 

DeletedUser32745

Nici n-am afirmat contrariul... dar daca nu esti de aceeasi parere cu cineva, nu-nseamna ca nu i-o respecti, ci doar ca nu esti de acord cu acea persoana.
 

DeletedUser8802

ok hai ca nu mai are rost sa continuam aceasta discutie e vorba de toate triburile aici nu doar de WWizz eu mi am spus parerea tu ti ai spus parere e timpul ca altii sa traga concluziile.bafta la joace
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va rog ca data viitoare sa postati la subiect si sa nu mai fiu nevoit sa sterg pagini intregi de spam. Unora le-am dat puncte, altora doar avertismente in functie de cat am avut de sters dupa voi. La urmatoarea abatere voi incerca sa nu mai fiu indulgent!
 

DeletedUser

maine pe timpul noptii ies cu taurul de demolat, aviz celor de langa mine :D
 

DeletedUser

maine pe timpul noptii ies cu taurul de demolat, aviz celor de langa mine :D

slabut, eu fac fumigene din staniol si le dau pe sate sa nu vada cand si cu ce atac, si am arme jmechere la paladin cutit cu laser, sprei Rexona(dureaza 24/24 deci cat e si paladinul ON), mai am da nu va pot divulga chiar toate, oricum ce-a mai importanta arma e soseata lui stabunicu-so(a lui paladin), aia omoara tot ce misca
 

DeletedUser

bre, eu nu am zis ca facem noi sa vina :cool:

nu joc serios aici(nicaieri nu joc serios) :eek:.suntem niste prieteni
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus