Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce sa zic,... ce sa zic..... cred ca tribul in care ma aflu eu:D
 

DeletedUser

Care'i norocosul trib sa te aibe?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bai frate chiar nu stiu, daca SH de pe primul loc acum sunt cei "originali" eu zic ca sunt un trib de viitor
 

DeletedUser20561

Of doamne..Ma andrei.Au fost multe sh-uri de-a lungul vremii si multe sunt considerate originale.Dar daca SH e un nume cunoscut,sigur nu sunt cei de pe lumea asta daca ne uitam la profilul inteligent si multimea de academii.Deci,fara viitor!
Totusi,SKIN sunt cei adevarati.Si vor ramane o vreme pe aici pana se vor plictisi.
 

DeletedUser

Mai sunt si altele...noobs , EoeL...
Sa vedem acum cine se plictiseste mai repede...
 

DeletedUser30856

Of doamne..Ma andrei.Au fost multe sh-uri de-a lungul vremii si multe sunt considerate originale.Dar daca SH e un nume cunoscut,sigur nu sunt cei de pe lumea asta daca ne uitam la profilul inteligent si multimea de academii.Deci,fara viitor!
Totusi,SKIN sunt cei adevarati.Si vor ramane o vreme pe aici pana se vor plictisi.

rapid ai mai evaluat strategia lor.:rolleyes:
 

DeletedUser20561

Ia uite-l si pa adinamo.Ce faci nene?Ai facut R.S iar?Stai ca iti dau un buzz pe mess acum sa vorbim acolo despre ceva.

Si ce strategie?Am zis doar ca skin va sta ceva timp.
 

DeletedUser39475

Parerea mea ca daca jucatorii din noobs joaca serios, chiar sunt un trib de viitor !
 

DeletedUser39475

Pai si ce nume sa-si puna daca vor baietii sa refaca gasca de pe l10 ? :)
 

DeletedUser

Noobs(astept sa-si schimbe numele) :D
Eoel(lipseste florinel? :O )

:)))) probabil e cu scoala si nu ii mai da mamica voie la pc. Si pe 26 a facut galagie cat a fost vacanta de iarna,dupa aceea a disparut din peisaj,nici macar La Revedere! nu si-a luat .

Triburi de viitor : sa dispara protectia si odata cu ea inactivii+umpluturile.Dupa aceea se va da un pronostic asupra acestui fapt.
 

DeletedUser

Noobs(astept sa-si schimbe numele) :D
Eoel(lipseste florinel? :O )

Noobs (par a fi de viitor imi place au o groaza de jucatori buni. Si fosta persie din ce am observat.
Eoel sunt de acord chiar daca nu e si florinel.
Circus(sper ca aici matzz sa se tina de treaba)
Ykz(promit mult)
Skin(daca nu se vor plictisi repede)
 

DeletedUser20561

Parerea mea ca daca jucatorii din noobs joaca serios, chiar sunt un trib de viitor !

Daca sunt cei de pe lumea 10,cred ca avem un posibil castigator al lumii deja.Totusi,SKIN e trib mare desi nu au reusite prea mari pe lumi trecute(pe l18 parca a fost maxim top 5 dar a stat ceva timp in top).

Ar fi frumos sa revina illidan cu nbz,rhadookoo cu immo,cine a facut noobs(chiar nu imi amintesc) cu noobs si sa revina si un trib poate mai putin cunoscut,=GRL=.Vad totusi ca multi jucatori buni vin pe lumile noi cu alte lumi,deci cine stie pe cine avem ascuns prin topuri?

De work ce ziceti?Eu personal cred ca sunt un trib bun care are sanse de top 5 si chiar mai spre top 3.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus