Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41984

have fun, pe bune, de ce nu ai dat început nou pe aproape?..eu chiar sunt curios de cum îţi vei lua revanşa, sunt sigur că ai ceva cu mine personal.
 

DeletedUser

Atunci inseamna ca habar nu stii sa faci o harta si nici sa te orientezi pe ea daca nu am picat in aceleasi puncte cardinale. Aici e forum puisor, ai gresit fereastra. The show is over, mutati`va cu cortul in alta parte.
 

DeletedUser41984

Atunci inseamna ca habar nu stii sa faci o harta si nici sa te orientezi pe ea daca nu am picat in aceleasi puncte cardinale. Aici e forum puisor, ai gresit fereastra. The show is over, mutati`va cu cortul in alta parte.

da,ai oarecum dreptate.. nu puteai da centrare trib.asta e, ne întâlnim ceva mai târziu.
 

DeletedUser

N`ai pregatirea necesara ca sa discuti cu mine. Iti sunt mult superior si n`am cum sa ma cobor la nivelul tau de inteligenta sa inteleg ce vrei sa zici. :rolleyes:
 

DeletedUser17308

Mai om distrus tu ce naiba te bagi?stii discutia macar care a fost pe forumul intern? fus. a zis ca ma cauta cu pistolul sa ma impuste :D:D:D:D. taci naibii din gura si nu te mai baga ca noobul in seama daca nai nici o legatura.
Pa!

Mai copilas vorbeste frumos , ma bag in seama pentru ca imi permit


@what does - bineinteles ca toti noobii nu ma agreeaza pentru ca le spun in fata ceea ce am de spus

Ati iesit 2 circari pe extern? macar sunteti buni la jignit ca in privinta jocului sunteti pamant , naspa cand aveti conducator o ferma (matzz)
 

DeletedUser41589

Mai copilas vorbeste frumos , ma bag in seama pentru ca imi permit


@what does - bineinteles ca toti noobii nu ma agreeaza pentru ca le spun in fata ceea ce am de spus

Ati iesit 2 circari pe extern? macar sunteti buni la jignit ca in privinta jocului sunteti pamant , naspa cand aveti conducator o ferma (matzz)


hai dute in Slobozia ca e un oras frumos.
 

DeletedUser41589

unicul noob de aici esti tu ca te crezi prea important, avand iQ redus.
 

DeletedUser41589

incepator in cadrul discutiilor,ca te bagi in seama aiurea, te jignesc pentru ca tu faci acelasi lucru.
Gata eu am terminat discutia.
 

DeletedUser

=))))))))) kimo, lasa'l in smantana lui de nub ca nici nu stie cum il cheama cu buletinul in mana, degeaba incerci sa ajungi la un front comun cu el ca mai tare te jigneste, numai asta stie de cand s`a deschis serverul, toti suntem prosti numai el nu. Nu isi vede fecalele dinaintea ochilor, dar vede pe al altora :))

LE: frumos va sade cand recrutati membri noobs.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

incepator in cadrul discutiilor,ca te bagi in seama aiurea, te jicnesc pentru ca tu faci acelasi lucru.
Gata eu am terminat discutia.

Eu te fac incepator in cadrul jocului:) ,e o diferenta in modul cum jignesc eu si modul cum o faci tu , tu nu accepti adevarul si treci la jigniri
 

DeletedUser41589

Eu te fac incepator in cadrul jocului:) ,e o diferenta in modul cum jignesc eu si modul cum o faci tu , tu nu accepti adevarul si treci la jigniri

Discutia noastra nu avea nici o legatura cu jocul.



@fus. daca esti inteligent cum spui, mai bine ai lua pistolul de la consola si ,impusca-te.
 

DeletedUser

Ce faceti mai berbecilor? Behaiti cam tare. Aveti capul rotund si mintea in colturi.
 

DeletedUser

Noob = incepator , ceea ce esti tu
Important ma faceti voi , nu stii decat a jigni , nu stii sa accepti adevarul copilas

Corectie.

Newb = newbie = incepator

NooB = jucator cu vechime dar care joaca exact ca un incepator. Descrierea perfecta a strumfului.

Discutia noastra nu avea nici o legatura cu jocul.



@fus. daca esti inteligent cum spui, mai bine ai lua pistolul de la consola si ,impusca-te.

Tu ai o problema serioasa cu pistolu ala. Lasa-l in spanac de pistol, face zgomot. Fusulache, ia si tu un iatagan, e mult mai bun.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus