Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41589

Corectie.

Newb = newbie = incepator

NooB = jucator cu vechime dar care joaca exact ca un incepator. Descrierea perfecta a strumfului.



Tu ai o problema serioasa cu pistolu ala. Lasa-l in spanac de pistol, face zgomot. Fusulache, ia si tu un iatagan, e mult mai bun.

Eram sigur ca trebuia sa zici si tu ceva:)):D
 

DeletedUser41984

Corectie.

Newb = newbie = incepator

NooB = jucator cu vechime dar care joaca exact ca un incepator. Descrierea perfecta a strumfului.



Tu ai o problema serioasa cu pistolu ala. Lasa-l in spanac de pistol, face zgomot. Fusulache, ia si tu un iatagan, e mult mai bun.

fără resentimente însă newbie or noob ..e tot aia.
 

DeletedUser

Scuzati, am uitat ca postez pe un forum romanesc. In Romania pana si muzica e diferita. Defapt totul e diferit fata de restul planetei. Noob =/= newbie. Mai invata. Nu ma mai repet si nu mai fa pe desteptul cand nu esti ca nu da bine.
 

DeletedUser

mai baieti. nu mai vorbiti de noob ca iar nu are liniste ciripantoi... va dati seama cat de tare l-au batut noobs pe chiripantoi daca el si sub nume de imprumut, pitit prin vagauni, tot mai are cosmaruri si striga ca martzian e ala rau care-l urmareste cu coasa?? ca altfel nu-mi explic de ce sare el sa latre de fiecare data cand se vorbeste de noobi? chripantoi era vorba de noobi, nu de noobs....

inteleg ca intalnirea cu noi te-a marcat atat de mult incat ai capatat obsesii care cu greu mai pot fi sterse... visezi noaptea urat din cauza noastra... poate ar fi cazul sa te gandesti si la pampers...
 

DeletedUser

mai baieti. nu mai vorbiti de noob ca iar nu are liniste ciripantoi... va dati seama cat de tare l-au batut noobs pe chiripantoi daca el si sub nume de imprumut, pitit prin vagauni, tot mai are cosmaruri si striga ca martzian e ala rau care-l urmareste cu coasa?? ca altfel nu-mi explic de ce sare el sa latre de fiecare data cand se vorbeste de noobi? chripantoi era vorba de noobi, nu de noobs....

inteleg ca intalnirea cu noi te-a marcat atat de mult incat ai capatat obsesii care cu greu mai pot fi sterse... visezi noaptea urat din cauza noastra... poate ar fi cazul sa te gandesti si la pampers...

penibil.
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Intr-o familie de 6 triburi daca stai sa cauti doar anumiti membri care iau barbari,normal ca asta e parerea ta..pana si intr-un sngur trib tot se gasesc cel putin 2-3 insi care iau barbari.unii numai asta stiu sa faca..per ansamblu toate triburile sunt praf,doar pe baza barbarilor..in rest fiecare cum e condus..doar asta conteaza.Ai un lider care se ocupa,merge si tribul.
Asta cu triburi de viitor se vede cel mai bine peste 1 an,cel putin.
 

DeletedUser39475

Nu e nevoie chiar de 1 an. :) Si acum se vede ceva...

Apropo, forza Stiinta ! :))
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Am zis 1 an ca atunci se definitiveaza harta in 4-5 familii maxim,acum nu sunt nostradamus,poate pica server-ele pana atunci,total.
Forta,forta dar e mancata total Stiinta!Am ramas asa doar cu amintirea,sa vedem in vara ce se mai intampla!
 

DeletedUser41131

la cum se misca lucrurile in acest moment,nu e nevoie de 1 an,ci de cateva luni
sa fiu si eu on topic...mitica la puscarie!!!
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
:) Fiindca au 10 jucatori buni,si cred ca nu vom cuceri n-e,problema lor incepe cand prindem granita si ne vom muta langa ei:)
 

DeletedUser42298

sal

tribul NewbS =N= recruteaza la marginea hartii nord vest :)
jucatorii cu experienta sunt bineveniti :)
avem si site de prezenta, chat, ne miscam si avem planuri mari!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus