Triburi de Viitor

  • Autor subiect DeletedUser40969
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

Presupui gresit , nu imi plac mamutii sunt in tribul OUT.;)

Va las pe voi cu vantoarea de mamuti etc
 

DeletedUser38225

Pai si atunci daca te afli in aceasi tabara politica, de extrema dreapta (anti-mamut), ce ne bagi bre bete in roate la propaganda? :D
 

DeletedUser9858

Ptr ca ai inceput chestia cu Noobi:D:D:D:D

Oricum mamutii au un obicei prost, sa devina animale pe cale de disparitie:D:D:D:D
La noi , zona de vanatoare e Blacks ajutam cu drag la disparitia mamutilor:D
 

DeletedUser

SMILEYX
Member

Adaugă data: 06/11/08 #183 Astăzi, 15:33:36 Sus
Ptr ca ai inceput chestia cu Noobi

Oricum mamutii au un obicei prost, sa devina animale pe cale de disparitie
La noi , zona de vanatoare e Blacks ajutam cu drag la disparitia mamutilor
__________________

oile joaca samba

esti amabil sa imi spui si mie cu ce nick joci?...ca ,cu cel de acum nu inteleg ce ai putea vana pe joc:)
 

DeletedUser

O sa zica numele doar daca e la caldurica, daca nu e la caldura o sa taca si o sa vina cu un motiv " nu vreau sa ma laud ". Is curios si eu care jucator e asa de bine cotat in tribul ala ? :D
 

DeletedUser

:))

Geax
Member



Adaugă data: 10/28/08
Locaţie: Suceava #186 Astăzi, 16:27:13 Sus
O sa zica numele doar daca e la caldurica, daca nu e la caldura o sa taca si o sa vina cu un motiv " nu vreau sa ma laud ". Is curios si eu care jucator e asa de bine cotat in tribul ala ?

ai perfecta dreptate,teama de a se arata:)...

Ps : uite eu iti spun dinainte cine sunt sa nu zici ca ma ascund :)..sunt drramatism :)
 

DeletedUser

Bine ca nu joc pe 29 ca ma inobila dracului :D ... deci am scapat tu cred ca nu o sa scapi ::rolleyes:
 

DeletedUser9858

O sa zica numele doar daca e la caldurica, daca nu e la caldura o sa taca si o sa vina cu un motiv " nu vreau sa ma laud ". Is curios si eu care jucator e asa de bine cotat in tribul ala ? :D


decat sa postezi aberatii uitate direct, si daca tot nu iti convine ca eu postez sub numele asta fa bine si posteazal tu pe al tau intai.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uitate putin mai sus, eu nu stiu sa joc triburile sunt incepator. Am fost inobilat pe 29 si nu am mai inceput iar .. :eek:
 

DeletedUser9858

Uitate putin mai sus, eu nu stiu sa joc triburile sunt incepator. Am fost inobilat pe 29 si nu am mai inceput iar .. :eek:

Da sigur.
Cred ca seamana foarte mult ,cu niste scuze jalnice.:rolleyes:
Stii alea care presupuneai tu "baiatu inteligent" ca o sa le zic eu.
 

DeletedUser9858

te chinuie talentul rau daca postezi pe aici fara sa joci pe lumea asta
 

DeletedUser

JAX si SMAILIX VRETI SA AFLATI CAT VALOREAZA VIETILE VOASTRE PE FACEBOOK, IN USD?
 

DeletedUser32877

O sa zica numele doar daca e la caldurica, daca nu e la caldura o sa taca si o sa vina cu un motiv " nu vreau sa ma laud ". Is curios si eu care jucator e asa de bine cotat in tribul ala ? :D

probabil se refera la Delicious Sense..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus