Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28165

Clasic , TOM , SFR , Aka. Triburi foarte bune toate. Desi cei din TOM si SFR, eu personal ii consider mai mult starteri, lumea aceasta nu va tine decat 4 luni , deci cel mai probabil vor avea un cuvant greu de spus.


spartacvs aka hunt32ever te-as sfatui sa te trezesti la 7 dimineata de acum inainte. :)
 

DeletedUser

Asa Rica

Din pacate nu e asa cum ne dorim noi si nu avem timpul necesar sa jucam la capatitate maxima dar pe o lume viitoare vom forma o echipa foarte frumoasa
Chiar ne completam unul pe celalalt...pacat ca nu ai timp sa stai cu noi pe conferinte sa vezi ce e acolo :)))

zughyku stai linistit ca oricum nu doarme deloc :D
 

DeletedUser36141

Buna seara! Vad ca se tot spune ,ba ca suntem starteri ,ba ca o sa prindem finalul ,ba ca suntem cei mai buni,ba ca fuzionam ,parerile sunt impartite .Eu sper sa prindem totusi Craciunul aici :)
Din punctul meu de vedere ,sunt foarte multi jucatori de valoare pe harta,si foarte multe triburi de start bune,cu toate ca lumea dureaza doar 4 luni ,va fi o lume destul de animata.

Triburi de viitor?..momentan sunt multe in opinia mea .Vom vedea .. parerea mea e ca vor castiga cei care au cel mai mult timp de joc :p.
 

DeletedUser

deja s-au triat o mare parte.fiecare sat a fost un jucator.cate mai sunt active?cate vor rezista pana peste 4 luni?cei care vor sti sa evite razboaiele,si prin diplomatii isi vor croi drum,este parerea mea cel ce va castiga.
 

DeletedUser

Asa Rica

Din pacate nu e asa cum ne dorim noi si nu avem timpul necesar sa jucam la capatitate maxima dar pe o lume viitoare vom forma o echipa foarte frumoasa
Chiar ne completam unul pe celalalt...pacat ca nu ai timp sa stai cu noi pe conferinte sa vezi ce e acolo :)))

zughyku stai linistit ca oricum nu doarme deloc :D

Si ce-ai vrea sa vada pe comferinte !? Cum te injura toata lumea !?:))
 

DeletedUser28165

Buna seara! Vad ca se tot spune ,ba ca suntem starteri ,ba ca o sa prindem finalul ,ba ca suntem cei mai buni,ba ca fuzionam ,parerile sunt impartite .Eu sper sa prindem totusi Craciunul aici :)
Din punctul meu de vedere ,sunt foarte multi jucatori de valoare pe harta,si foarte multe triburi de start bune,cu toate ca lumea dureaza doar 4 luni ,va fi o lume destul de animata.

Triburi de viitor?..momentan sunt multe in opinia mea .Vom vedea .. parerea mea e ca vor castiga cei care au cel mai mult timp de joc :p.

eu nu am zis nimic rau de voi dragule. am o parere buna si am spus chiar mai sus asta.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Clasic , TOM , SFR , Aka. Triburi foarte bune toate. Desi cei din TOM si SFR, eu personal ii consider mai mult starteri, lumea aceasta nu va tine decat 4 luni , deci cel mai probabil vor avea un cuvant greu de spus.


spartacvs aka hunt32ever te-as sfatui sa te trezesti la 7 dimineata de acum inainte. :)

ce starter vezi tu la o lume ce tine 4 luni?
 

DeletedUser39777

Astia din Arena sunt cei mai buni, ei o sa castige lumea fara sa colaboreze :))))
 

DeletedUser

multumim pentru aprecieri!suntem maguliti!meritati un premiu de recunoastere academica!
 

DeletedUser

Cu toata modestia si cu mana dreapta pe inima graiesc si eu ca cel mai de viitor trib este "Gladiator Family" . Precum alde Eminescu, Creanga, Cobuc, viitorul le apartine pt eternitate . Dumnezeu sa-i odihneasca in pace si regrete eterne .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus