Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt sanse mari sa fie asa... depinde si de cum se termina primele 21 de zile de la deschiderea lumii. Eu zic ca aceste zile vor fi putin mai grele pentru astfel de familii datorita faptului ca sprijinul se trimite doar in trib. Judecand dupa punctajul lor, imi dau seama ca majoritatea lor sunt jucatori ofensivi deoarece au crescut mult intr-un timp scurt ceea ce ma face sa cred ca farmeaza mult si au resurse. Asta inseamna ca trebuie sa fie online foarte mult pentru a nu avea surprize... :-?.

Cel putin pana nu se termina primele 21 de zile nu se pune problema triburilor de viitor :confused:
 

DeletedUser42160

DAD,MOM,KID
daca nu ma credeti,lasati coord de la sate aici si vorbim peste cateva zile:)))
 

DeletedUser42160

voia sa te intrebe daca esti caracatita (caracatita aia de ghicea rezultatele la campionatu mondial)
cred:D
 

DeletedUser

Nu stiu ce trib va castiga lumea...dar stiu un trib care nu are grija de membrii lor si de academiile lor...AVG si familia lor sunt pe duca si nici macar nu riposteaza...e ca si cum te bati cu oamenii invalizi :D
 

DeletedUser40439

Opus au atacat noaptea cand inca era pna fara sa anunte nimic , acolo e oZ.
 

DeletedUser

Nu stiu ce trib va castiga lumea...dar stiu un trib care nu are grija de membrii lor si de academiile lor...AVG si familia lor sunt pe duca si nici macar nu riposteaza...e ca si cum te bati cu oamenii invalizi :D

Mah Nea Pazvantu!! Mah Kiorete!! De ce ma induci tu pe mine in eroare cu invalizii tai?!! Pe-astia ii mana dracii de la spate sa vina peste mine?!! :D
Sosiri (4) Sosire
satul lui scorpionul07 astăzi la ora 13:54:40:466 0:28:06
PunctualCaMoartea astăzi la ora 14:49:52:000 1:23:18
Neutronium astăzi la ora 16:55:32:532 3:28:58
Neutronium astăzi la ora 16:55:33:093 3:28:59


Trupe care sosesc
Sosiri (2) Sosire
PunctualCaMoartea astăzi la ora 14:49:50:864 1:21:19
satul lui scorpionul07 astăzi la ora 14:52:33:906 1:24:02


Fiti-ar ologii ai dreacu ca m-ai blestemat :D
 

DeletedUser

Daca totul merge bine, in cateva ore Oz ramane fara cel mai mare sat din tribul lor:)) il luam noi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus