Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce sa spun , noi vorbim de data de 21 tu vorbesti de data de 16 .Daca in 16 a atacat copilul ala cum de inca ati mai lasat pna-ul valid pana in data de 21 ca sa ii atacati miseleste ?

Normal! Ca sa se gandeasca de doua ori inainte sa nu respecte un PNA.
 

DeletedUser42793

Normal! Ca sa se gandeasca de doua ori inainte sa nu respecte un PNA.
Sunt nevoit sa scriu din nou pt ca mi s-au sters posturile anterioare

Treburile au stat in felu urmator , inca de la inceputu lumii "sunt spart acu" a intrat la noi in trib si am stabilit un PNA cu cei din Opus , la cateva ore , "nu stiu cine ... " te-a atacat , a motivat ca nu a vazut pna-ul , am vorbit cu "sunt spart acu" , mi-a spus ca a-ti rezolvat problema , mi-am cerut scz pentru el , etc ( asta sa intamplat la inceputul lumii )
Intre timp voi l-ati prostit si pe el sa vina la voi ca mai apoi sa-i luati satu miseleste .
Toate bune si frumoase pana azi cand v-ati aratat adevarata fata si ne-ati atacat dimineata in timpul pna-ului .
Asta era planu vostru de la inceput asa ca nu o mai da cotita , astia sunteti .
Vad ca a-ti si iesit pe forum sa va laudati cu "isprava" reusita azi , sunteti tare mandrii de voi

Cam asa joaca cei din opus , sper sa nu se mai pacaleasca si alte triburi care au sau or sa aiba diplomatie cu ei .
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Este irelevant.

Tu : Data înscrierii
June 28, 2011

Eu : Considera timpul , evalueaza. Moderam lumea 5, acum multi ani.

Dar nu are legatura cu subiectul topicului, asa ca nu dezvolta ideea.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cine, cum a atacat este neimportant, clar! Important este ca OZ a disparut si ca (I)nbz sunt pe harta si domina K-ul. Felicitari si spor! :)
 

DeletedUser6354

bine, bine, mai nou s-a modificat titulatura : nBz ...acum e bine? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus